بهترین مسواک موجود در بازار

بهترین مسواک موجود در بازار - بهترین مسواک موجود در بازار


دندان های ما منبع خوشبختی ما هستند ، البته ما این جمله را بارها و بارها شنیده ایم ، داشتن دندان های تمیز و سفید ممکن است اعتماد به نفس ما را افزایش دهد ، علاوه بر این آنها ما را از بسیاری از بیماری ها و مشکلاتی که ممکن است در معرض دندان ها باشد محافظت می کند ، بنابراین بسیاری از مردم با دانستن مهمترین روش ها و روش های حول محور محافظت دندانها را نگه دارید و آنها را سفید نگه دارید.

مهمترین نکته در مورد محافظت از دندان های ما ابزاری است که ما به طور روزمره و به طور مکرر روی دندان های خود استفاده می کنیم البته یکی از راه های تمیز و محافظت شدن دندان ها است.

بهترین انواع مسواک کدامند؟

مسواک های زیادی وجود دارد که می تواند برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن برای به دست آوردن دندان های زیبا و تمیز از ما استفاده کند ، بنابراین ما 10 بهترین مسواک را که توسط متخصصان دندانپزشکی ارزیابی شده اند جمع آوری کرده ایم:

مسواک برقی Philips Sonicare

بهترین مسواک موجود در بازار - بهترین مسواک موجود در بازار

در سال 1992 ، هنگامی که Philips ’Sonicare ظاهر شد ، انقلابی بزرگ در مسواک های برقی ایجاد کرد ، تا به امروز ، زیرا فن آوری آنها به طور دوره ای به روز می شود و اکثر دندانپزشکان به دلیل تنظیمات مختلف ، این برس را برای بیماران خود تجویز می کنند و بهترین گزینه برای افرادی است که لثه های حساس دارند.

بارزترین ویژگی این برس سر کوچک ، موهای نرم آن است و لرزش مداومی را ایجاد می کند که باکتری ها را به خوبی از بین می برد ، بدون اینکه صدمه ای به لثه وارد شود.

برس دارای تایمر داخلی است ، به این معنی که به مدت دو دقیقه به لرزش ادامه می دهد ، سپس به مدت 30 ثانیه مکث می کند و باعث می شود تا به دو طرف دندان برسد.

مسواک برقی Fairywill D3 Sonic

1609443226 733 بهترین مسواک موجود در بازار - بهترین مسواک موجود در بازار

این ابزار دارای موهای نرم ، بادوام و بلند است ، به همین دلیل در مقایسه با سایر مسواک ها قادر به از بین بردن پلاک تشکیل شده در مناطق صعب العبور است.

عوارض احتمالی بالون معده بعد از عمل .. بین طبیعی و خطرناک

این فقط می تواند 4 ساعت در ماه شارژ کند و هر کابل شارژ USB با آن سازگار است ، به علاوه دارای تایمر داخلی است و همچنین ضد آب است.

با 3 سر تعویض همراه است و هنگامی که رنگ آبی روی موها سفید می شود و این همان اتفاقی است که با استفاده مکرر می افتد ، سپس سر برس باید با سر دیگر جایگزین شود.

مسواک برقی Philips Sonicare For Kids

1609443226 577 بهترین مسواک موجود در بازار - بهترین مسواک موجود در بازار

یکی از رایج ترین مسواک هایی که برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرد ، که همه مادران برای فرزندان خود آرزو می کنند ، زیرا آنچه بیشتر آنها را متمایز می کند ، وجود یک برنامه همزمان است که از طریق بلوتوث با کودک ارتباط برقرار می کند ، زیرا به او کمک می کند تا از روش های تمیز کردن صحیح استفاده کند ، و از طریق موسیقی به آنها هشدار می دهد تا آنها را به قسمت دیگر دهان منتقل کند. و پاداش آنها برای این کار.

مسواک برقی (Foreo Issa 2)

1609443227 785 بهترین مسواک موجود در بازار - بهترین مسواک موجود در بازار

این مسواک سوئدی به جای نایلون دارای موی سیلیکونی است که باعث می شود برای کسانی که لثه حساس دارند مناسب تر باشد ، زیرا از دوام بالاتری برخوردار است و تا 365 روز انرژی آن را بسیار صرفه جویی می کند.

مسواک دستی Sensodyne Soft

1609443227 511 بهترین مسواک موجود در بازار - بهترین مسواک موجود در بازار

سنسودین به دلیل خمیرهای خاص خود مشهور است و رضایت بسیاری را جلب کرده است ، به ویژه کسانی که از لثه ها یا دندان های حساس رنج می برند.

این برس تقاضای استثنایی از همه کاربران خود را دریافت کرده است ، همین امر باعث شده است که از چشم خود فراتر رود.

مسواک دستی متخصص دندانپزشکی

1609443227 580 بهترین مسواک موجود در بازار - بهترین مسواک موجود در بازار

این برس نسخه جدید است. این ماده در داخل موهای خود زغال چوب دارد ، که باعث می شود لایه های پلاک از بین برود و به طور م effectiveثر از بین برود ، همچنین موهای مورب آن قابلیت حذف باکتری را دارد و برای کسانی که از التهاب لثه رنج می برند بسیار مناسب است.

نارکولپسی ... وقتی ناگهان در هر زمان و هر مکان به خواب می روید. ”مجله شما

مسواک برقی Quip

1609443228 977 بهترین مسواک موجود در بازار - بهترین مسواک موجود در بازار

Quip خمیردندان های خاص خود را داشت ، همچنین این برس هوشمند و بدون سر و صدا را که دارای تایمر داخلی و چهار پالس است ، آزاد می کند تا دندان ها به طور یکنواخت تمیز شوند.

این ابزار به موهای نایلونی نرم کمک می کند تا از دهان مراقبت کنید. این باتری کار می کند و در مقایسه با سایر مسواک های برقی قیمت کمتری دارد.

مسواک برقی Oral-B

1609443229 524 بهترین مسواک موجود در بازار - بهترین مسواک موجود در بازار

این برس توانست دندان ها را به صورت عمقی تمیز کرده و لایه های پلاک را به طور موثری از بین ببرد و این برس روی انرژی باتری کار می کند. دارای موهای بسیار ریز ، که باعث تمیز شدن خوب دندان ها و لثه ها نیز می شود.

با بیشتر مسواک های Oral-B سازگار است.

مسواک Spotlight Sonic

1609443229 523 بهترین مسواک موجود در بازار - بهترین مسواک موجود در بازار

این شرکت توسط دو خواهر تاسیس شد که در طب آرایشی کار می کنند ، و به طور همزمان به هماهنگی بهداشت دهان و دندان علاقه دارند و هدف از تولید این برس قدرتمند سفید شدن دندان ها است.

این سه تنظیم مختلف دارد که عبارتند از: حساسیت ، تمیز کردن و سفیدی هر یک از این تنظیمات سرعت مناسبی دارد که متناسب با همه دندان ها است.

مسواک برقی BURST

1609443229 434 بهترین مسواک موجود در بازار - بهترین مسواک موجود در بازار

دارای موی نایلونی فوق العاده نرم که دندان ها را سفید می کند ، با میکروب ها می جنگد و پلاک ها را از بین می برد ، تایمر داخلی دارد و از باتری استفاده می کند که به مدت 4 هفته تمیز کردن مکرر طول می کشد.

این برس با تمیز کردن موثر و سفیدتر شدن دندان ها متمایز است ، اما دارای سه تنظیم برای تمیز کردن ، سفید کردن ، ماساژ و حساسیت است و هر یک از این تنظیمات سطح خاصی از سرعت را دارند.

آسیب به روند تغییر مسیر در کوتاه مدت و بلند مدت

نکاتی در مورد انتخاب پروانه مناسب دندان

بعد از اینکه در مورد بهترین مسواک ها برای استفاده آشنا شدیم ، باید نکاتی را که ذکر خواهیم کرد دنبال کنیم تا بتوانیم بهترین مسواک را برای دندان های خود انتخاب کنیم ، به شرح زیر:

  • مسواک های دستی و برقی نتایج یکسانی را ارائه می دهند و این همان چیزی است که من به آن اشاره کردم انجمن دندانپزشکی ایالات متحدهاما برخی ممکن است به مسواک های برقی متوسل شوند ، زیرا بعضی از آنها ویژگی هایی دارند که باعث بهتر شدن کاربران می شوند.
  • توصیه می شود برای کسانی که لثه های حساس یا مانند آن دارند از مسواک هایی با موی نرم استفاده کنید و یکی را تنظیم کنید که متناسب با کاربرانش باشد.
  • طبیعی بودن دندان های خود را بیاموزید ، تا بتوانید انتخاب مناسب خود را انجام دهید.
  • ما باید قبل از بدست آوردن محصول ، دستورالعمل های موجود در آن را بخوانیم تا بدانیم برخلاف سایر محصولات ، چه فوایدی برای ما به همراه خواهد داشت.
  • تعویض مسواک به طور متوسط ​​3 تا 6 ماه توصیه می شود.

آخرین کلمه

شما باید تمیز کردن دندان های خود را به صورت روزانه ادامه دهید ، زیرا پیشگیری از بسیاری از مشکلات ممکن است برای دندان ها پیشگیری کند و مهمترین چیزی که به محافظت از دندان کمک می کند تمیز کردن آنها با یک برس مخصوص است ، بنابراین باید یک مسواک مناسب و مناسب انتخاب کنید ، تا نتایج رضایت بخش و خوبی برای دندان های تمیز و تمیز ارائه دهید.

اکثر مسواک ها پلاک های جمع شده روی سطح دندان ها را از بین می برند و درخشش دندان ها را حفظ می کنند ، اما بهتر است یک خمیر دندان مناسب و خوب نیز انتخاب شود ، به این ترتیب می توانیم یک مجموعه کامل و کامل به دست آوریم که بتواند دندان های تمیز و براق را حفظ کند.

.

منبع: magltk.com

Leave a Comment

پنج × سه =