خبر بارداری به همسر

خبر بارداری به همسر - خبر بارداری به همسر


بارداری و اعلام خبر آن برای خانم ها یک چالش به حساب می آید. در ادامه قصد داریم شما را با تکنیک های جذاب این کار آشنا کنیم.

اعلام خبر بارداری به همسر

اگر دوست دارید همسر خود را سورپرایز کرده و برای او خاطره خوشی را رقم بزنید بهتر است از راه های زیر استفاده کنید.

پختن شیرینی

اگر می توانید شیرینی بپزید می توانید خمیر این شیرینی ها را به شکل لباس نوزاد در بیاورید و یک جشن کوچک دو نفره ترتیب بدهید. با این کار می توانید به راحتی خبر بارداری خود را به همسرتان بدهید و یک خاطره فراموش نشدنی برای او بسازید.

روش کلاسیک اروپایی

در اروپا برای اعلام این خبر خانم ها کیک می پزند و با این کار همسر خود را متوجه می‌سازند. در نظر داشته باشید که روی کیک باید یک شمع به شکل حرف B قرار بدهید. بهتر است دوربین خود را آماده بگذارید و از این لحظه عکس بگیرید زیرا واکنش همسرتان دیدنی خواه بود.

استفاده از voice

اگر نمی توانید و خجالت می کشید که حضوری این کار را انجام بدهید به شما توصیه می کنیم ک از فایل های صوتی استفاده کنید. می توانید در اتاق معاینه از صدای ضربان قلب نوزاد خود فایل صوتی تهیه کرده و آن را برای همسرتان بفرستید.

اعلام بارداری به همسر با استفاده از یک فایل صوتی

تهیه لیست مواد غذایی

در نظر داشته باشید که این راه یکی از متداول ترین تکنیک ها برای اعلام خبر بارداری به همسر می باشد. می توانید این لیست را با موادی مانند بستنی، ترشی، غذای کودک و پوشک بچه بنویسید و مطمئن باشید که با این روش همسرتان هرگز این لحظه را فراموش نمی کند.

آنچه باید درباره غربالگری سه ماهه اول بدانید

خوردن یک فنجان چای

می توانید با همسر خود یک فنجان چای بنوشید و به او خبر پدر شدنش را بدهید. می توانید روی فنجان های چای با ماژیک های مخصوص کلمه Baby را بنویسید.

چاپ روی تیشرت

می توانید خبر بارداری خود را روی تی شرت چاپ کنید. البته می توانید از طرح های مینیاتوری نوزاد و یا لباس های نوزادی استفاده کنید. وقتی این تی شرت را به همسرتان بدهید بسیار سورپرایز می شود.

انتخاب یک روش ساده

برای به یاد ماندن یک اتفاق نیازمند کار های پیچیده نیستید و به راحتی می توانید با یک کار ساده  اتفاقی را به یاد ماندنی کنید. می توانید عکس سونوگرافی را به درب یخچال بزنید و یا کارتی تهیه کنید و خبر پدر شدن را به همسرتان بدهید.

خرید لباس های نوزادی متواول ترین راه برای اعلام خبر بارداری است.

خرید لباس نوزادی

برای این که خبر بارداری همسرتان را به او بدهید می توانید لباس نوزادی بخرید و آن را به صورت کادو به همسرتان بدهید. البته به جای کادو دادن می توانید لباس ها را بشویید و از همسر خودتان بخواهید که لباس ها را از ماشین لباسشویی خارج کند.

جواب تست بارداری

اگر می خواهید از یک روش منحصر به فرد استفاده کنید می توانید تست باز داری خود را جلوی چشم بگذارید. البته این روش زیاد مناسب نمی باشد زیرا مرد ها به جزئیات توجهی نشان نمی دهند و ممکن است دیر تر متوجه این تست شوند و شما ناراحت شوید.

خانه جدید

اگر می توانید و موقعیتش را دارید از همسرتان بخواهید دنبال یک خانه جدید بگردد و زمانی که دلیلش را جویا شد می توانید بگویید که برای بچه ها نیاز به یک خانه بزرگ تر دارید. در نظر داشته باشید که اگر توان مالی ندارید و همسرتان اوضاع مالی خوبی ندارد بهتر است اتفاق خوبی مانند خبر بارداری را با این چیز ها تلخ نکنید. می توانید یک بخشی از اتاق خواب خودتان را به اتاق بچه اختصاص بدهید.

نحوه نشستن در بارداری و روش صحیح ایستادن در این دوران

خرید تخم مرغ شانسی

می توانید یک تخم مرغ شانسی بخرید و از همسرتان بخواهید که آن را باز کند. البته قبل از این کار باید عکس سونو گرافی خود را درون آن تخم مرغ شانسی بگذارید و یا می توانید جوراب و یا کفش نوزادی را در آن تخم مرغ جای بدهید.

خبر بارداری به همسر

خرید هدیه

خرید هدیه یکی از کار های قدیمی ولی مرسوم می باشد. در نظر  داشته باشید که در این هدیه هایی که می خرید باید یک بخشی از لباس های نوزادی را قرار بدهید تا همسرتان متوجه آن  شود.

استفاده از پیک

می توانید برای خبر دادن به همسر خود از پیک استفاده کنید. عکس اولین سونوگرافی خود را درون بسته ای بگذارید و آن را برای همسر خود بفرستید. زمانی که این بسته به دستش برسد با شما تماس خواهد گرفت بنابراین بهتر است تلفن را در نزدیکی خود قرار بدهید.

بسیاری از افراد از اعلام این خبر خجالت می کشند و نمی توانند به راحتی در جمع این خبر را ابراز کنند بنابراین می توانند از پیک برای اعلام این خبر استفاده کنند و کپی اولین عکس سونوگرافی خود را برای پدر و مادر ها بفرستند. در ادامه می توانید سایر مقالات آرگا را در زمینه خوردن انبه در بارداری و پاستیل در بارداری مشاهده کنید.

منبع : آرگا

منبع : arga-mag.com

مطالب مرتبط

Leave a Comment

16 + چهارده =