خمیر دندان کرست – کدام نوع بهتر است؟ مجله شما

خمیر دندان کرست کدام نوع بهتر است؟ مجله شما - خمیر دندان کرست - کدام نوع بهتر است؟  مجله شما


این روزها با وجود ده ها خمیر دندان ، ممکن است در انتخاب یک مناسب برای خود احساس سردرگمی کنید ، بنابراین کدام یک بهتر است؟ پاسخ این است که بهترین خمیر دندان در بازار وجود ندارد. آنچه پیدا خواهید کرد انواع مختلفی است که هر کدام متناسب با نیازهای خاص شما هستند. فقط به یاد داشته باشید که بهترین مارک خمیردندان برای شما مارکی است که برای شما مفید باشد و در پیشگیری از هرگونه مشکل دندانی ممکن است موثر باشد.

Crest مارک پیشرو خمیردندان ها با گستره جهانی است. این شرکت ادعا می کند خمیردندان های تولید شده علاوه بر از بین بردن بوی بد دهان ، در حفظ سلامت دهان ، جلوگیری از پوسیدگی دندان و همیشه سفید نگه داشتن آنها موثر است.

خمیر دندان های مختلف برای نیازهای مختلف

البته می توانید انواع خمیردندان های متنوع را متناسب با سلیقه و نیاز اعضای خانواده خود خریداری کنید. خمیر دندان هایی برای رفع نیازهای مراقبت از دهان و دندان تقریباً همه وجود دارد ، از جمله آنهایی که به جلوگیری از تشکیل پلاک ، مشکلات لثه ، حفره ها ، فرسایش مینای دندان و بوی بد دهان کمک می کنند.

علاوه بر این ، خمیردندان هایی وجود دارد که برای دندان های حساس فرموله شده اند و خمیردندان هایی هستند که برای درمان مشکلات زیبایی مانند سفید شدن دندان طراحی شده اند. بسیاری از خمیردندان ها علاوه بر تمیز کردن دندان های شما ، فواید خاصی نیز دارند ، یا بعضی اوقات ترکیبی از فواید مانند سفید کردن و کنترل تارتار را دارند. اطمینان حاصل کنید که بسته بندی خمیردندان را بخوبی خوانده اید تا مطمئن شوید که بسته مناسب خود را برای نیازهای خاص خود خریداری می کنید.

علل قرمزی چشم در کودکان ... علائم و درمان »مجله شما

خمیر دندان های توصیه شده توسط متخصص دندانپزشکی

با وجود همه مارک های موجود ، بهترین خمیر دندان برای شما چیست؟ خمیردندان های کرست از جمله توصیه شده های دندانپزشکان هستند. کرست خمیر دندان های متنوعی را در طعم های مختلف ارائه می دهد و همیشه یکی وجود دارد که متناسب با نیاز شما باشد.

خمیر دندان Crest Pro Health

خمیر دندان کرست کدام نوع بهتر است؟ مجله شما - خمیر دندان کرست - کدام نوع بهتر است؟  مجله شما

خمیر دندان Crest Pro-Health یکی از توصیه شده ترین خمیردندان ها است.این خمیردندان حاوی فلوراید و عوامل ضد میکروبی است که ثابت شده به خوبی از دندان محافظت می کند.

خمیردندان Crest Pro Health به منظور ایجاد محافظت در برابر پوسیدگی دندان ، التهاب لثه ، تشکیل پلاک ، حساسیت دندان و تجمع تارتار علاوه بر طراوت بخشیدن به تنفس ، طراحی شده است. همچنین مزایای سفید کنندگی بسیار خوبی دارد.

این اولین و تنها خمیردندان است که ترکیبی از محافظت در برابر پوسیدگی دندان ، التهاب لثه و پلاک را ایجاد می کند ، از دندان های حساس ، تجمع تارتار و لکه ها محافظت می کند. یعنی فوایدی فراهم می کند که از التهاب لثه جلوگیری می کند ، که در سایر خمیرهای مخصوص دندان های حساس یافت نمی شود.

حتی اگر از التهاب لثه رنج نمی برید ، می توانید از خمیردندان های Crest Pro Health برای جلوگیری از پوسیدگی دندان ، تشکیل پلاک ، تجمع تارتار ، سفید شدن دندان ها و رفع بوی بد دهان استفاده کنید.

از خمیر دندان Crest Pro Health استفاده کنید فلوراید استنوس (دی قلع فلوراید) به جای سدیم فلوراید که در بیشتر خمیردندانهای دیگر استفاده می شود ، فلوراید استنوس به عنصر قلع متصل می شود تا به فلوراید متصل شود. مطالعات نشان داده است که ممکن است در جلوگیری از ساییدگی دندان موثرتر باشد.

علائم زایمان و حقایق مهم در مورد زایمان سالم »مجله شما

در صورت استفاده طبق دستورالعمل ، خمیری ایمن و م andثر است. کلیه محصولات کرست قبل از اینکه به بازار معرفی شوند از استانداردهای جامع ایمنی پیروی می کنند و مورد ارزیابی دقیق علمی قرار می گیرند.

یکی از عوارض جانبی استنوس فلوراید این است که برخی از افرادی که در معرض خمیر دندان های حاوی آن قرار گرفته اند ، پوست لثه (با جدا شدن لایه نازک سطح لثه) را تجربه می کنند.

این پوسته پوسته شدن مضر نیست ، اما ممکن است ناخوشایند باشد و باعث حساسیت به لثه شود. بنابراین ، اگر دوست دارید غذاهای پرادویه بخورید ، ممکن است خمیردندان Crest Pro Health نخواهید.

نکته مهم: اگرچه خمیردندان ها در محافظت از دندان در برابر سایش و پوسیدگی و مشکلات آنها مفید است ، اما این خمیردندان ها فقط برای تمیز کردن و پیشگیری استفاده می شوند و درمانی برای مشکلات دندانی در نظر گرفته نمی شوند ، بنابراین ، اگر به هر مشکلی در دندان خود مبتلا هستید ، تنها راه برای درمان آن مراجعه به دندانپزشک برای جستجوی مراقبت های ویژه است.

خمیردندان سفید کرست سه بعدی

خمیر دندان کرست کدام نوع بهتر است؟ مجله شما - خمیر دندان کرست - کدام نوع بهتر است؟  مجله شما

اگر به دنبال بهترین خمیردندان های سفید کننده هستید ، سعی کنید خمیردندان انقلابی Crest 3D White را که دندان های شما را به خوبی سفید می کند ، امتحان کنید. این یک سیستم منحصر به فرد دو مرحله ای است که در آن مواد اصلی با هم کار می کنند تا به از بین بردن لکه ها و سفید شدن دندان ها کمک کنند.

با استفاده روزانه. لکه ها در طی 4 هفته از تمیز کردن مناسب پاک می شوند.

چگونه زیباترین رنگ های ارتودنسی را انتخاب کنم؟ 10 نکته ای که به شما پاسخ می دهند »مجله شما

آخرین کلمه

اکثر دندانپزشکان توصیه می کنند که ماده اصلی مصرف کننده در خمیر دندان خود ، فلوراید است که در تمام خمیر دندانهای تولید شده توسط کرست (البته به اشکال مختلف) یافت می شود. فلوراید تنها موادی است که نشان داده شده است مینای دندان را بازیابی و حفظ می کند.

اگر می خواهید سلامت دندان های خود را حفظ کرده و از پوسیدگی ، تشکیل پلاک و تجمع تارتار محافظت کنید ، در این صورت خمیردندان Crest Pro Health بهترین گزینه برای شما خواهد بود و اگر هدف شما از بین بردن لکه ها و سفید شدن دندان ها است ، توصیه می کنیم حداقل 4 هفته از خمیر دندان Cris 3D White استفاده کنید .

به یاد داشته باشید ، خمیر دندان قسمت مهمی از برنامه های مراقبت از دهان و دندان شما است. هر مارکی را که انتخاب کنید فقط در صورت مسواک زدن حداقل دو بار در روز ، استفاده از نخ دندان حداقل یک بار در روز و هر چند وقت یکبار برای معاینه های معمول به دندانپزشک خود مراجعه خواهید کرد.

.

منبع: magltk.com

مطالب مرتبط

Leave a Comment

چهار × 1 =