درمان افسردگی جنسی در زنان دارای گیاهان طبیعی برای افزایش میل


درمان افسردگی جنسی در زنان دارای گیاهان طبیعی برای افزایش میل

محتوا:

 1. گیاهان طبیعی برای افزایش تمایل زنان و درمان بی علاقگی جنسی
 2. درمان بی علاقگی جنسی با ماکا
 3. گیاه گل شبدر قرمز برای درمان بی تفاوتی جنسی
 4. درمان بی علاقگی با جینسینگ قرمز کره ای
 5. گیاه Tribulus
 6. گیلاس زمستانی – پنیر باد
 7. زعفران برای درمان بی تفاوتی جنسی
 8. گیاه Soma Root Herb
 9. دارچین برای سرگیجه جنسی
 10. درمان بی علاقگی جنسی با شنبلیله
 11. موارد احتیاطی برای استفاده از این گیاهان
 12. نکاتی برای افزایش میل جنسی زنان
 13. غذاهایی که میل جنسی را تحریک می کنند

چگونه یک زن می تواند بی تفاوتی جنسی را درمان کند؟ برخی از زنان از مشکل بی تفاوتی جنسی در شریک زندگی رنج می برند ، که باعث افزایش انزجار بین آنها و زندگی زناشویی آنها می شود ، و دلایل زیادی برای بی تفاوتی جنسی در زنان و احساس عدم تمایل وجود دارد و این دلایل ممکن است روانی یا ارگانیک باشد ، و برخی از زنان به استفاده از داروهای هورمونی کمک می کنند که به آنها کمک می کند تا میل جنسی خود را افزایش دهند اما این داروها بر روی هورمون های بدن تأثیر می گذارند و در طولانی مدت مشکلات زیادی ایجاد می کنند ، بنابراین بهتر است از داروهای طبیعی استفاده کنید که میل را افزایش می دهد و احساس خستگی جنسی و سرما را کاهش می دهد. در این مقاله ، ما بهترین گیاهان طبیعی را برای درمان افسردگی جنسی و افزایش تمایل زنان به شما نشان خواهیم داد.

گیاهان طبیعی برای افزایش میل و درمان بی تفاوتی جنسی در زنان

1درمان بی علاقگی جنسی با ماکا:

ماکا یکی از گیاهان طبیعی است که باعث افزایش قدرت باروری می شود ، زیرا مطالعات نشان داده است که مصرف حدود 3 میلی گرم در روز عصاره گیاه ماکا میل جنسی را بهبود می بخشد ، به ویژه برای زنانی که از مهارکننده های جذب مجدد سروتونین استفاده می کنند و ماکا باعث افزایش انرژی و بهبود کیفیت زندگی می شود.

2- شبدر قرمز برای درمان بی تفاوتی جنسی:

گیاه گیاه شبدر قرمز حاوی مقادیر زیادی ایزوفلاون ، نوعی هورمون استروژن گیاهی است و بسیاری از مطالعات و تحقیقات ثابت کرده است که زنان یائسه و یائسه که به مدت 90 روز 80 میلی گرم شبدر قرمز مصرف کردند ، بهبود قابل توجهی در میل جنسی و همچنین بهبود در آنها داشتند. روحیه ، خواب و انرژی.

3- درمان بی علاقگی با جینسینگ قرمز کره ای:

جینسینگ یکی از گیاهانی است که به دلیل توانایی برتر در بهبود میل جنسی ، به ویژه در زنان ، شناخته شده است و دوز مجاز روزانه نباید بیش از 3000 میلی گرم باشد ، زیرا بیش از دوز تجویز شده منجر به عوارض زیادی از جمله سردرد ، سرگیجه ، فشار خون بالا و نوسانات خلقی می شود.

جینسینگ منبع قدرتمندی از انرژی است و رگ های خونی را منبسط می کند ، که باعث افزایش جریان خون در منطقه می شود و باعث افزایش باروری و میل می شود.

شما می توانید گیاه جینسینگ را به صورت چای یا به عنوان غذاهای مورد علاقه خود مصرف کنید.

4گیاه Tribulus:

داروی آیورودا اثرات گیاه تریبولوس در افزایش میل جنسی را در زنان ثابت کرده است ، زیرا مطالعات اثبات کرده است که این گیاه در افزایش میل و روانکاری در زنان یائسه وجود دارد زیرا هورمون تستوسترون را که پس از یائسگی در بدن زنان افزایش می یابد ، کاهش می دهد.

5گیلاس زمستانی – پنیر باد

Ashwagandha میل جنسی زنان را تحریک می کند و احساس رضایت را افزایش می دهد ، زیرا این گیاه باعث افزایش جریان خون در کلیتور و سایر اندام های جنسی زن می شود.

6- Zافران برای درمان بی تفاوتی جنسی:

زعفران یکی از گیاهانی است که باعث افزایش جریان خون در ناحیه صمیمی می شود و به همین دلیل به عنوان داروی تبدیلی برای خانم ها عمل می کند.

می توانید به غذاهای مورد علاقه خود زعفران اضافه کنید یا روزانه چای زعفران بنوشید.

7- گیاه سوما ریشه:

این گیاه که جینسینگ برزیلی نیز نامیده می شود ، برای ایجاد تعادل در هورمون های زنانه و افزایش میل جنسی کار می کند ، زیرا گیاه ریشه سوما سطح 17 بتا استرادیول را افزایش می دهد و هورمون استروژن باعث افزایش باروری در زنان می شود.

8- دارچین برای درمان بی تفاوتی جنسی:

دارچین میل جنسی را افزایش می دهد زیرا جریان خون در ناحیه شکم را بهبود می بخشد و جریان خون را در دستگاه تناسلی افزایش می دهد.

می توانید دارچین را به غذاهای مورد علاقه خود اضافه کنید و یا چای دارچین مصرف کنید ، اما اگر از فشار خون بالا رنج می برید ، دارچین باید به مقدار کم و تحت نظر پزشک مصرف شود.

9- درمان شنبلیله:

شنبلیله یکی از گیاهانی است که در تمام نقاط جهان رشد می کند و از دانه شنبلیله به دلیل خاصیت ضد التهابی قوی که باعث افزایش و افزایش میل جنسی زنان و مردان می شود ، در طب آیورودا استفاده می شود ، زیرا باعث تحریک فعالیت تستوسترون و استروژن می شود.

و شما باید قبل از مصرف مکمل شنبلیله یا شنبلیله با پزشک خود مشورت کنید ، زیرا ممکن است در برخی از داروها تداخل ایجاد کند و باعث اختلالات گوارشی شود و نباید در دوران بارداری مصرف شود زیرا باعث سقط جنین یا زایمان زودرس می شود.

موارد احتیاطی برای استفاده از این گیاهان:

 • در صورت ایجاد حساسیت به هیچ یک از این گیاهان نباید استفاده کنید تا دچار عوارض و عوارض جانبی خطرناکی نشوید.
 • قبل از شروع استفاده از هر نوع گیاهان باید با پزشک خود مشورت کنید ، زیرا ممکن است در برخی از انواع داروها یا سایر شرایط سلامتی تداخل ایجاد کند.
 • دوزهای مکمل های گیاهی نباید بیش از حد باشد و باید تحت نظارت پزشکی مصرف شوند.

نکاتی برای افزایش میل جنسی برای زنان:

 • عوامل زیادی بر انگیزه و میل جنسی زنان تأثیر می گذارد ، مانند کیفیت غذا ، استفاده از انواع خاصی از داروها ، افسردگی و خلق و خوی.
 • سطح بالای هورمون کورتیزول باعث سرکوب هورمون های جنسی می شود که ممکن است منجر به کاهش میل جنسی شود.
 • برخی اقدامات خاص مانند مراقبه و یوگا به کاهش سطح هورمون کورتیزول در بدن کمک می کند که به طور طبیعی میل جنسی زنان را افزایش می دهد.

غذاهایی که میل جنسی را تحریک می کنند:

 • موز
 • شکلات تلخ
 • دانه کتان
 • ماهی سالمون
 • سیر
 • گرانولا
 • کرفس
 • آجیل بادام هندی
 • دانه های آفتابگردان
 • پسته
 • برنج کامل
 • لوبیا

اگر از مشکل بی علاقگی جنسی رنج می برید می توانید از هر یک از این گیاهان استفاده کنید اما پس از مشورت با پزشک و در صورت عدم بهبودی باید با پزشک خود مشورت کنید تا دلیل دریافت درمان مناسب برای موارد خود را بفهمید تا شرایط بدتر نشود.

مطالب مرتبط

Leave a Comment

10 + شش =