دلایل افکار منفی … 24 دلیل پشت افکار منفی شما

دلایل افکار منفی 24 دلیل پشت افکار منفی شما - دلایل افکار منفی ... 24 دلیل پشت افکار منفی شما


آیا احساس می کنید در تفکر منفی گیر کرده اید؟ وقتی اخبار را می بینید ، روزنامه می خوانید و در شبکه های اجتماعی مرور می کنید ، آیا اخبار تاریک توجه شما را به خود جلب می کند؟ شما تنها نیستید همه ما بیشتر تحت تأثیر رویدادهای منفی قرار می گیریم تا اتفاقات مثبت ، اما هر چقدر هم که سعی کنید بر این غلبه کنید ، موفق نخواهید شد مگر اینکه با دلایل افکار منفی کنار بیایید.

آیا می توانید پیش بینی کنید که چرا در چرخه افکار منفی گیر کرده اید؟ متأسفانه دلایل زیادی وجود دارد و شما می توانید بسیاری از آنها را داشته باشید ، اما خوشبختانه می توانید بر همه آنها غلبه کنید!

علل افکار منفی

علل افکار منفی 12

قبل از شروع به شناسایی علل افکار منفی ، لازم است به نکته بسیار مهمی اشاره شود ، این که اکثر دلایل همزمان علائم وجود انرژی منفی و افکاری است که شما دارید ، یعنی آنها یک نشانه و یک علت هستند.

24 - خیلی شکایت می کنید ... همیشه از اطرافیانتان شکایت کنید

برای تمرکز روی چیزی ، بیشتر آن را به خود جلب می کنید ، مشکل شکایت فقط در منفی نگری نیست بلکه در صحبت کردن در مورد آن است ، به این معنی که شخص دیگری به شما گوش خواهد داد و انرژی منفی را که جذب می کنید ضرب می کند ، و متأسفانه او نیز تحت تأثیر این افکار قرار خواهد گرفت ، و شما در اینجا تنها نیستید.

شاید برای شما جالب باشد: 10 مورد از خطرات خطرناک در قانون جذب


23 - شما به افراد منفی نزدیک هستید

متأسفانه ، ما تحت تأثیر افراد پیرامون خود قرار می گیریم ، خصوصاً اگر آنها برای ما نزدیک و مهم باشند.

در صورتی که به افرادی نزدیک باشید که همیشه در مورد موضوعات منفی صحبت می کنند و همیشه برای از بین بردن آرزوها و آرزوهای شما تلاش می کنند ، یعنی افراد بدبین ، آنها یکی از مهمترین دلایل افکار منفی شما هستند و یا باید بین خود حد و مرز بگذارید یا خود را آموزش دهید تا تحت تأثیر طرز فکر منفی آنها قرار نگیرد.


22 - شما به افراد بسیار مرموزی نزدیک هستید

نوع دیگری از مکنده انرژی و منبع مهم و علت افکار منفی ... آنها افراد معمایی منفی هستند.

منظور من این نیست که هر کس باید در مورد هر چیزی که به او مربوط است صحبت کند ، منظور من این ابهام است که شما را مضطرب و محتاط می کند ، یعنی شما نمی توانید بدانید که چه کاری باید انجام دهید ، چگونه و چه زمانی ، وقتی در کنار آنها هستید و نتیجه اغلب منفی است ، مهم نیست که چه کاری انجام داده اید یا چه گفته اید .


21 - شما به افرادی که خواهان مهربانی هستند نزدیک هستید

این سه نوع خون آشام انرژی است ... اما این بار آنها به معنای واقعی کلمه از شما انرژی می گیرند و با انرژی منفی شارژ می کنند.

آنها کسانی هستند که همیشه شکایت دارند و همیشه در مورد مشکلات و اتفاقات بدی که می کشند صحبت می کنند ، حتی اگر همه اینها را ضمانت نکنند ، اما احساس راحتی دیگران را جلب می کنند.


20 - به افرادی نزدیک هستید که همیشه منتقد هستند

نوع قبل از آخرین مکنده های انرژی ، و متأسفانه این نوع امروزه به وفور و به اشکال مختلف وجود دارد!

آنها افرادی هستند که فقط به خاطر انتقاد و اثبات خود از شما انتقاد می کنند و نه به این دلیل که کاری که می کنید سزاوار انتقاد است اما ممکن است بسیار خوب باشد ، آنها می توانند به شما بسیار نزدیک باشند و همچنین می توانید آنها را در سایت های شبکه های اجتماعی پیدا کنید ، اغلب با نام های دروغین.


19 - شما با افراد بسیار کنجکاوی نزدیک هستید

آخرین نوع خون آشام انرژی و کسانی که شما را به فکر منفی می اندازند و احساس ناراحتی می کنند افرادی هستند که کنجکاوی جهت شما را دارند نه برای اینکه شما را بشناسند یا به شما نزدیک شوند اما بیشتر اوقات دلیل آن انتقاد از شماست یا شکایت کردن ، یعنی تبدیل شدن آنها به شکل دیگری از مکنده انرژی.

چگونه شخصیت کاریزماتیک داشته باشیم؟ 10 روش داشتن شخصیتی کاریزماتیکی

18- او همیشه کلمات منفی می گوید

به آنچه می گویید و کلماتی که می گویید توجه کنید زیرا در شما و نحوه تفکر شما تأثیر می گذارد ، حتی اگر منظورتان از این کلمات نیست.

بنابراین به شیوه صحبت کردن و کلماتی که همیشه تکرار می کنید توجه داشته باشید - آیا آنها دارای شخصیت مثبت هستند یا منفی؟ در عوض ، شما باید تمرکز کنید و حتی در موقعیت های منفی کلمات مثبت را بگویید ، باور کنید که تأثیر فوق العاده خواهد بود!


17 - شما انتظار بدترین حالت را دارید

اگر همیشه و در هر موقعیت و هر زمان بدترین سناریوها را پیش بینی می کنید و وقوع آنها را تصور می کنید ، پس اگر نگرش ها و افکار منفی شما را کنترل می کنند تعجب نکنید.

از طرف دیگر ، شما باید خود را آموزش دهید تا انتظار داشته باشید چه چیز خوب است و چه چیزهایی مثبت ، ممکن است در ابتدا دشوار باشد ، اما باید روی آن کار کنید.

ممکن است برای شما جالب باشد: تفکر منفی ... وقتی در موجی از افکار منفی غم انگیز غرق می شوید


16 - هرج و مرج هر طرف شما را احاطه کرده است

تعجب نکنید ، اما محیط پیرامون شما فقط روی افکار شما تأثیر نمی گذارد ، بلکه همچنین بر انرژی شما تأثیر می گذارد ، زیرا هرج و مرج و وجود بسیاری از چیزهای غیر سازمان یافته در اطراف شما مانع جریان انرژی می شود و باعث عدم تعادل در تعادل آن می شود ، که منجر به ایجاد انرژی منفی زیادی می شود.


15 - روی موارد منفی تمرکز کنید

چند لحظه خواندن را متوقف کنید و عمیق فکر کنید ... آیا آنچه در چیزها و افراد اطراف خود و اتفاقاتی که برای شما می افتد تمرکز می کنید ، قسمت منفی است؟ بنابراین این یکی از دلایل افکار منفی است که برخی از آنها را می کشاند.


14 - وقت شما پر از کار و کارهای عقب مانده است

بله ، داشتن اوقات فراغت زیاد می تواند به شما امکان تسلیم و تسلیم افکار منفی را بدهد ، اما در عوض شلوغی زمان با کاری که دوست ندارید یا فشارها و کارهای جمع شده شما را در بعضی مواقع در حالت خستگی ، خستگی ، هرج و مرج و حتی افسردگی قرار می دهد و آنچه را شامل افکار منفی می شود ، به خصوص اگر اینگونه باشد تلاش شما پرداخت می شود.

بنابراین شما باید بدانید که چگونه کار خود را متعادل کنید ، چگونه کارهای خود را اولویت بندی کنید و نحوه و زمان انتخاب را انتخاب کنید.

ممکن است مورد توجه شما قرار گیرد: چگونه می توان با ساده ترین و موفق ترین مراحل زمان را سازماندهی و مدیریت کرد


13 - وقتی باید "نه" بگویید "نه"

شاید یک دلیل به نوعی علت قبلی را توجیه کند یا به آن مربوط باشد.

در بسیاری از موارد ، کار جمع شده بر روی شما به عهده شما نیست یا وظایفی است که بخشی از مسئولیت های شما محسوب می شود ، اما ممکن است وظایفی باشد که به شما سپرده شده است زیرا به آنها "نه" نگفتید.

بنابراین باید به یاد داشته باشید ... کمک به دیگران می تواند شما را با مثبت زیادی تحمیل کند ، اما هنگامی که افراد تنبل به یک بار و نوعی اعتماد به شما تبدیل می شوند ، به یک منبع منفی تبدیل می شود.

شاید برای شما جالب باشد: 17 روش برای شارژ خود با انرژی مثبت


12 - شما نسبت به خود دیدگاه منفی دارید

خودتان را چگونه می بینید؟ نظر شما در مورد خود چیست؟ آیا شما قدر آن را می دانید یا خیر؟ آیا فکر می کنید لیاقت بهترین ها را دارید یا خلاف آن را احساس می کنید؟

چگونه آخر هفته خوبی داشته باشیم؟ داشتن تعطیلات آخر هفته عالی

آگاهی از افکاری که در مورد خود دارید مهم است و مهم این است که این افکار مثبت باشند زیرا تأثیر زیادی بر روی شما ، زندگی شما و حتی چگونگی دید دیگران و راه شما با شما دارند.

ممکن است مورد علاقه شما باشد: مراقبت از خود و مراقبت از خود


11 - کارهایی را که دوست دارید انجام دهید انجام ندهید

آیا در بین برنامه های پر از وظیفه شما جایی برای انجام کارهایی که دوست دارید انجام دهید وجود دارد؟ یا اینکه ترجیح می دهید آن را حذف کنید تا وظایفی که از شما خواسته می شود ، اما برای شما خوشایند نیستند؟

باور کنید ، صرف وقت اختصاص داده شده برای تفریح ​​شما را در موجی از منفی غرق می کند ، از طرف دیگر صرف کمی وقت ، حتی اگر بسیار کم باشد ، با انجام کاری که دوست دارید مقدار زیادی منفی را از شما دور می کند.


10 - استراحت کافی نداشته باشید

خستگی ، خستگی ، استرس و عدم خواب کافی همه موارد و عاداتی است که نه تنها بر سلامت جسمی شما تأثیر می گذارد ، بلکه بر روان و افکار شما نیز تأثیر می گذارد و آنها را منفی و مه آلود می کند.

بنابراین مهم است که شما وقت کافی برای مراقبت از خود و استراحت خود اختصاص دهید و هرگز نباید چنین مواردی را رها کنید زیرا این بخشی از تداوم و توانایی شما برای ادامه کار و موفقیت مثبت است.

ممکن است مورد توجه شما قرار گیرد: تعداد ساعات خواب سالم بر اساس سن


9 - شما در حال خوردن غذاهای ناسالم و نامتعادل هستید

شاید تعجب کنید ، اما آنچه می خورید تأثیر زیادی در شما دارد! همانطور که بر سلامتی ، وزن و رنگ چهره شما تأثیر می گذارد ، بر روان و افکار شما نیز تأثیر می گذارد.

بنابراین شما باید اطمینان حاصل کنید که غذاهای سالم بخورید و یک رژیم غذایی متعادل را اتخاذ کنید که در آن از همه چیزهایی که باعث اثرات مضر می شوند ، مانند قندها و چربی ها را کاهش دهید ، و باید مواد طبیعی و تازه مانند سبزیجات و میوه ها را افزایش دهید ... و نوشیدن آب کافی را فراموش نکنید زیرا تحریک مغز یکی از مهمترین مزایای آن است.

شاید برایتان جالب باشد: غذای متعادل ... همه چیز به بشقاب شما بستگی دارد ، پس آن را بیاورید


8 - در معرض بسیاری از موارد منفی قرار دارید

آیا شما چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته اید؟ آیا شما توسط بسیاری از چیزهای منفی و آزار دهنده گزیده شده اید؟ من می دانم که این کار دشوار است و متأسفانه یکی از دلایل اصلی افکار منفی است

رسیدگی به این امور ممکن است باشد ، اما در بسیاری از موارد مواردی خارج از کنترل شما وجود دارد که در چنین شرایطی مجبور به آموزش آنها هستید تا آنها را بپذیرید و آنها را رد نکنید.

شاید برایتان جالب باشد: PTSD ... وقتی تجربه آسیب زا تأثیر زیادی روی شما بگذارد


7 - شما به خاطرات منفی می چسبید و از فراموش کردن آنها امتناع می ورزید

متأسفانه ، آن چیزهای بد و منفی که شما تجربه می کنید در لحظه فعلی متوقف نمی شوند ، اما اگر تصمیم بگیرید که به آنها پایبند باشید ممکن است برای مدت طولانی ادامه یابد و با شما بمانند.

متأسفانه ، این یک دلیل بسیار رایج برای افکار منفی است ، زیرا بسیاری از افراد خاطرات دردناکی دارند که همیشه آنها را به یاد می آورند و همیشه به دلیل آنها درد دارند ، در چنین شرایطی ممکن است راه حل کنار آمدن و بخشش آنها باشد ، اما در موارد پیچیده تر و دردناک تر ، ممکن است از یک مرحله پیشرفته رنج ببرید که نیاز به کمک متخصص دارد.

چگونه نام برای شرکت انتخاب کنیم؟ 10 راه انتخاب بهترین اسم شرکتی

ممکن است برای شما جالب باشد: چگونه گذشته را فراموش کرده و با خوشبختی از نو شروع می کنم


6 - افکار و برنامه نویسی منفی ذاتی شما

بله ، برنامه نویسی و افکار منفی مهمترین دلایل افکار منفی هستند ... اگر فکرهایی مانند نگرانی هنگام خندیدن دارید زیرا اتفاق بدی برای شما رخ داده است یا فکر می کنید که بدون شانس ، ایده های دیگر جواب نمی دهند ... بنابراین باور کنید که آنها شما را محدود می کنند و منفی زیادی را به شما تحمیل می کنند و مانع شما می شوند راه شماست ، بنابراین آنها را رها کنید و درک کنید که آنها افکار واقعی نیستند.


5 - شما هرگز به قسمت خوب نگاه نمی کنید

نگاه شما به چیزهای اطراف شما ممکن است نتیجه برنامه نویسی و ایده های قبلی شما باشد و ممکن است نتیجه تجربیات آسیب زایی باشد که داشته اید ، اما وقتی همیشه به موارد منفی نگاه می کنید نمی توانید مثبت فکر کنید.

بیایید در مورد چیزی به توافق برسیم که این به معنای واقعی کلمه همه چیز و همه چیز دارای دو جنبه منفی و مثبت است. ممکن است نکات منفی واضح باشد ، اما نکات مثبت در آنجاست و شما آن را در زمان مناسب متوجه خواهید شد ، بنابراین در تغییر دیدگاه خود نسبت به آنچه در اطراف شما است و آنچه در شما اتفاق می افتد کار کنید


4- هنر نادیده گرفتن را نداشته باشید ... همه چیز را شخصی می گیرید

زندگی پر از افراد و موقعیت های منفی است ، اما اگر همه چیز را شخصی بگیرید و تحت تأثیر همه چیز قرار بگیرید ، آنگاه رنج زیادی خواهید کشید.

بنابراین شما باید هنر نادیده گرفتن را بیاموزید و سعی کنید چیزهایی را که آزاردهنده هستند منتقل کنید تا اینکه فقط آنها را مستقیماً دریافت کنید و اجازه دهید روی شما تأثیر بگذارد.


3 - منتظر خیلی های دیگر

به یاد داشته باشید که دیگران در ذهن شما حضور ندارند و بنابراین دقیقاً نمی دانند شما چه می خواهید. دومین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که وظیفه مراقبت از شما و انتخاب آنچه برای شما مناسب است و چه چیزی شما را خوشحال می کند ماموریت شماست ، بنابراین سعی کنید انتظار بیش از حد از دیگران را متوقف کنید.


2 - بدنبال خوشبختی ، شادی و راحتی در خارج از کشور

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که شما را غرق در منفی و ناامیدی می کند جستجوی خوشبختی در بیرون است! زیرا هرگز آن را در آنجا نخواهید یافت به شرطی که از شما نشأت نگیرد و شما باید از لحظه شروع کنید تا ابتدا آن را درون خود پیدا کنید.


1 - شما تحت تأثیر دید دیگران و تأثیرگذاری بر شما قرار می گیرید

همیشه به یاد داشته باشید که طرز دیدن دیگران لزوماً نمایانگر شما نیست و بنابراین نباید اجازه دهید که روی شما تأثیر بگذارد ... نیازی نیست که کسی را تحسین کنید یا ارزش خود را از کسی بگیرید ، و اگر اینگونه هستید ، واقعاً در یک تفکر منفی پیشرفته به ویژه نسبت به خود خواهید بود.


داشتن افکار منفی مشکلی ندارد ، مشکل در ادامه دادن به این افکار بدون تلاش برای خارج شدن از آنها و کار در زمینه مقابله با دلایل افکار منفی است.

شاید برای شما جالب باشد:

  • انرژی منفی ، علائم قرار گرفتن در معرض و آزمایش انرژی
  • برای خلاص شدن از انرژی منفی در خانه 16 کار باید انجام دهید
  • رویای گیر ... خداحافظ رویاها و افکار منفی ، و به حالت مثبت خوش آمدید

منابع

.

منبع: magltk.com

Leave a Comment

یک + 19 =