روغن ها و انواع کره مجاز روی کتو … 12 نوع چربی دوستدار کتو

روغن ها و انواع کره مجاز روی کتو 12 نوع - روغن ها و انواع کره مجاز روی کتو ... 12 نوع چربی دوستدار کتو


بله ، این رژیم کتوژنیک است! در جایی که می توانید کره یا روغن بیشتری اضافه کنید بدون هیچ نگرانی ، اما به یاد داشته باشید که همه انواع چربی ها برابر نیستند ، برخی از چربی ها از دیگران بهتر هستند و البته شما باید به مفیدترین گزینه ها اعتماد کنید ، بنابراین در اینجا لیستی از انواع کره مجاز روی کتو است

خوشبختانه ، اجتناب از چربی های نامناسب برای انتخاب انواع سالم و فواید کار دشواری نیست. این کار بسیار آسان تر از آن است که فکر می کنید ، زیرا گزینه های زیادی پیش روی شماست و انواع کره مجاز روی کتو نیز بسیار است.

روغن ها و انواع کره مجاز روی کتو است
 • 12. چربی های سالم موجود در آووکادو: آووکادو و روغن آووکادو
 • 11 - کره آجیل و آجیل
 • 10 - دانه های کتان
 • 9 - قلب های کنف
 • 8- کره یا کره چیا
 • 7 - زیتون و روغن زیتون
 • 6- نارگیل و روغن نارگیل
 • 5 - نوک های کاکائو
 • 4- ماست یونانی پرچرب
 • 3 - ماهی های چرب
 • 2 - چربی
 • 1 - کره منبع حیوانی کره

روغن ها و انواع کره مجاز روی کتو است

12. چربی های سالم موجود در آووکادو: آووکادو و روغن آووکادو

12. چربی های سالم موجود در آووکادو: آووکادو و روغن آووکادو

این ماده چیزی بیش از افزایش قدرتمند چربی های سالم است زیرا سرشار از فیبرهای غذایی ، مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن است ، قادر به حمایت از سلامت قلب و حفظ تعادل قند خون و همچنین ضد پیری است و به پوست می بخشد. طراوت و نشاط.

شما گزینه های بی شماری برای لذت بردن از خوردن آووکادو دارید ، می توانید آن را با سالاد بخورید ، یا آن را با میوه یا نوشیدنی هایی که برای رژیم کتو تعیین شده است بخورید ، یا آن را در کنار وعده های اصلی بخورید یا به عنوان نوعی سس به آن اعتماد کنید ...


11 - کره آجیل و آجیل

11 - کره آجیل و آجیل

چقدر جالب است که آجیل ها و کره های مختلف مغزها انتخاب مناسبی برای شما هستند و برای تکمیل رژیم غذایی خود با چربی های سالم باید به آنها اعتماد کنید!

مغزها علاوه بر محتوای چربی های سالم ، سرشار از پروتئین و فیبر غذایی هستند و این باعث می شود که آنها یک غذای مناسب برای رژیم های غذایی کم کربوهیدرات باشند که به چربی ها و پروتئین ها بستگی دارند و خوردن آنها ارتباط مستقیمی با کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی و انواع مختلف سرطان علاوه بر دیابت و اختلالات ارگانها.

محتوای تغذیه ای در انواع مختلف آجیل متفاوت است: آجیل - بادام - فندق - بادام هندی ... بنابراین بهترین انتخاب ایجاد تنوع در بین آنها برای اطمینان از بیشترین فواید ممکن است. شما می توانید از خوردن کره مغز آجیل یا چند مغز آجیل لذت ببرید یک میان وعده یا کمی از آنها را به ظرفی که در حال انجام آن هستید اضافه کنید آن را آماده کنید.

شاید برایتان جالب باشد: رژیم کره بادام ... خوشمزه است و فواید زیادی برای کاهش وزن دارد


10 - دانه های کتان

10 - دانه های کتان

دانه های کتان بسیار مهمتر از آن است که تصور کنید. هر چهارم فنجان آنها ، معادل 42 گرم ، حاوی: 11 گرم فیبر غذایی - 7 گرم پروتئین - 18 گرم چربی سالم ، که 50٪ آن امگا است. 3

خرید بهترین محصولات گارنیه

چربی موجود در دانه های کتان علاوه بر جلوگیری از بسیاری از بیماری ها که از مهمترین آنها دیابت و سرطان است ، از قلب و عروق محافظت می کند و از مغز در برابر بیماری های دژنراتیو مانند آلزایمر و پارکینسون محافظت می کند ...

چگونه بذر کتان می خورید؟ می توانید آنها را به انواع سالادها ، سوپ ها ، صبحانه ها و ... اضافه کنید.… همچنین می توانید دانه ها را با مخلوطی از یک جایگزین مناسب نان برای رژیم کتو مخلوط کنید ، زیرا مواد غذایی زیادی را به وعده های غذایی می دهد. نیاز دارد.


9 - قلب های کنف

10 - دانه های کتان

دانه های شاهدانه ، کره یا روغن کنف را می توان یکی از بهترین انتخاب ها برای افزایش محتوای چربی رژیم غذایی دانست ، زیرا هر 30 گرم از آن ، معادل 2 قاشق غذاخوری ، حاوی: 15 گرم چربی سالم است.

علاوه بر چربی های سالم ، دانه های شاهدانه یکی از منابع نادر گیاهی است که حاوی پروتئین های کامل است ، به این معنی که همه نه اسید آمینه ضروری ، همراه با بسیاری از مواد مغذی مانند مواد معدنی و ویتامین ها ، از جمله مهمترین آنها ویتامین E ، کلسیم ، آهن ، پتاسیم و ...

دانه های کنف معمولاً دارای طعم ، شکل و قوام ملایمی نزدیک به شکل و بافت دانه کنجد هستند و بنابراین بدون ایجاد تغییر در دستور العمل ها به راحتی می توان آنها را به دستور العمل ها و غذاهای مختلف افزود.


8- کره یا کره چیا

8- کره یا کره چیا

چه چیزی باعث می شود شی برای انتخاب کره کتو چنین گزینه مناسبی باشد؟ این ماده به دلیل محتوای چربی های سالم است ، زیرا هر 15 گرم حاوی 4 گرم چربی است و بخش عمده ای از آن امگا 3 است ، علاوه بر این گروه زیادی از ترکیبات گیاهی مهم برای بدن مانند: کوئرستین - کامفرول ...

هنگام خیساندن دانه های چیا در مایع مانند آب ، آن را به میزان زیادی جذب می کند و به یک بافت نرم و ژلاتینی تبدیل می شود و بنابراین می توان برای تهیه سس ها و سوپ های غلیظ علاوه بر پودینگ و سوپ به آن اعتماد کرد ...

همچنین می توانید آنها را به دستور العمل های مختلف اضافه کنید یا در تهیه کوکتل ، آب میوه های مختلف یا بیسکویت مطابق روش کتو ، یا تهیه دستوراتی مانند کوفتا ، مرغ یا ماهی به آنها اعتماد کنید ...


7 - زیتون و روغن زیتون

7 - زیتون و روغن زیتون

روغن زیتون یک قسمت اساسی در بسیاری از رژیم های غذایی است و کتو نیز در این رژیم ها وجود دارد ، زیرا علاوه بر ویتامین E که دارای خواص ضد التهابی است و باعث کاهش خطر بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی ، فشار خون ، مشکلات استخوانی ، سرطان و ...

زیتون به خودی خود میان وعده ای محسوب می شود که می توانید آن را به تنهایی بخورید یا به سالاد یا غذاها و وعده های غذایی مختلف اضافه کنید و همچنین می توانید زیتون را با فلفل ، سیر یا لیمو پر کنید ... در مورد روغن ، این یک ماده اساسی در بسیاری از دستور العمل ها است ، چه یک وعده غذایی اصلی ، غذای فرعی ، سالاد یا سس باشد و می توانید به جای روغن نباتی هیدروژنه به آن اعتماد کنید.

درمان های ریزش مو: 20 روش درمانی که می توانند از موهای شما محافظت و حجم دهی کرده و آنها را قوی تر کنند

6- نارگیل و روغن نارگیل

6- نارگیل و روغن نارگیل

به طور کلی ، روغن نارگیل دارای قوام غلیظ و جامد ، یعنی کره نارگیل است و برای چند لحظه در مایکروویو یا در بخار بخار گرم می شود ، به طوری که ذوب می شود و به دستور العمل های مختلف اضافه می شود.

کره یا روغن نارگیل یکی از مهمترین انواع کره مجاز در کتو است زیرا منبع خوبی از تری گلیسیرید با زنجیرهای با طول متوسط ​​(MCT) است که جذب و استفاده از آن برای بدن آسان است.

بنابراین ، این چربی ها بدن را آسان تر می کند تا به کتوز تبدیل شود ، به عنوان مثال انرژی را از چربی ها به جای کربوهیدرات ها بدست آورده و ذخیره آنها را محدود می کند ، علاوه بر این باعث سوختن ذخایر چربی شما می شود.

می توانید علاوه بر مصرف شیر نارگیل خامه ای ، نوشیدن آن یا افزودن آن به دسرها ، سوپ ها یا وعده های غذایی که به سس نیاز دارند ، در بسیاری از دستورالعمل هایی که به روغن نباتی نیاز دارند ، به روغن نارگیل اعتماد کنید.

شاید برایتان جالب باشد: 12 نوع ماده غذایی که به چربی سوزی کمک می کنند


5 - نوک های کاکائو

5- نوک کاکائو ، روغن ها و انواع کره های مجاز روی کتو.

چه خبر عالی! شکلات نیز به رژیم شما تعلق دارد. هر 28 گرم کاکائو خام حاوی 12 گرم چربی ، معادل 43٪ ، علاوه بر 9 گرم فیبر غذایی است.

علاوه بر این ، شکلات تلخ حاوی پلی فنول است که از ترکیبات گیاهی هستند که از قوی ترین آنتی اکسیدان ها و عفونت ها هستند.

می توانید از یک فنجان کاکائوی گرم یا سرد لذت ببرید همچنین می توانید کاکائو را به قهوه ، آب یا شیر اضافه کنید و می توانید کاکائو را با کره نارگیل ترکیب کنید.

شاید برایتان جالب باشد: آیا شما یک جسم شکلاتی هستید و می خواهید لاغر شوید؟ بنابراین ، او برای رژیم گرفتن به شکلات سیاه اعتماد کرد


4- ماست یونانی پرچرب

4- ماست یونانی پرچرب

بله ، ماست یونانی حاوی برخی از کربوهیدرات ها است ، اما این انتخاب مهم را که می توانید به رژیم کتو ، به ویژه ماست یونانی پرچرب متکی باشید ، نفی نمی کند.

هر 150 گرم ماست یونانی پرچرب حاوی تقریباً 6 گرم چربی سالم علاوه بر 13 گرم پروتئین و 6 گرم كربوهیدرات و معادل 15٪ نیاز روزانه به كلسیم است و از همه مهمتر این است كه ماست یکی از مهمترین منابع طبیعی پروبیوتیکها یا باکتریهای مفید.

ماست یونانی را می توانید به تنهایی یا با کمی آب لیمو یا چند قطره ویتامین C بخورید ، همچنین می توانید بسته به آن انواع سس ها را به همراه گروهی از ادویه جات ترشی جات مانند رزماری - نعنا - زعفران - جعفری تهیه کنید ...


3 - ماهی های چرب

3 - ماهی های چرب

ماهی قزل آلا - ماهی تن - آنچوی - ساردین ... یکی از مهمترین انواع ماهی های چرب است که در رژیم کتو ضروری است ، زیرا غنی از مواد مغذی مورد نیاز بدن از جمله پروتئین ها و چربی های سالم است که مهمترین آنها امگا 3 است ، و ویتامین ها ، مهمترین آنها ویتامین D است ...

درد زمان تخمک گذاری چگونه است؟ دردهای دوران تخمک گذاری

این همان چیزی است که علاوه بر تقویت استخوان ها و جلوگیری از شکنندگی آنها ، برای اطمینان از سلامت قلب و عروق و محافظت از آنها در برابر بیماری های مختلف مفید است.

می توانید یک برش ماهی چرب با کمی سس مایونز و آب لیمو به همراه یک بشقاب سبزیجات مناسب برای رژیم کتو بخورید ، برش های آووکادو را اضافه کنید یا بر اساس آن سس تهیه کنید و همچنین می توانید به کباب کردن ماهی با روغن اعتماد کنید. یا انواع کره ای که از این لیست روی کتو مجاز است.


2 - چربی

2- چربی ، روغن ها و انواع کره مجاز روی کتو.

چربی چربی حیوانی است که معمولاً از گوشت گاو به دست می آید و عمدتا شامل: چربی های اشباع 50٪ ، چربی های اشباع نشده تک تا 42٪ و چربی های اشباع نشده 4٪.

هر قاشق غذاخوری چربی خوک حاوی حدود 115 کالری و 13 گرم چربی است که کاملاً فاقد پروتئین و کربوهیدرات است.

به طور کلی ، اگر نگران چربی موجود در بازار و احتمال وجود چربی هیدروژنه در آن هستید ، می توانید چربی خوک درست کنید ، اما اگر قصد خرید پیه آماده را دارید ، حتماً انواع تهیه شده از گوشت گاو را انتخاب کنید. از گیاهان طبیعی تغذیه می شود.

چربی ، یکی از بهترین چربی ها در مورد پخت و پز غذا با تکیه بر آن است ، زیرا به غذای شما طعم و بافت متمایزی می بخشد.


1 - کره منبع حیوانی کره

1 - کره منبع حیوانی کره

کره حیوانی یکی از بهترین انواع کره های مجاز کتو است ، زیرا حاوی کربوهیدرات کمی است که به طور کامل از آن جدا نیست ، علاوه بر این که مقدار چربی آن تا 80٪ است.

مدتها گذشته کره علت بیماریهای قلبی عروقی قلمداد می شد ، اما تحقیقات اخیر نشان می دهد که اثر آن بسیار ناچیز و تقریباً وجود ندارد.

همانند پیه ، کره دامهای طبیعی که از گیاهان تغذیه می شوند از نظر محتوای غذایی بهتر است ، بنابراین حتما کره را با بالاترین کیفیت انتخاب کنید.

شما می توانید علاوه بر نوشیدن قهوه با کره ، بیشتر کره ها را که باید طبخ یا کباب شوند ، به کره تکیه کنید و می توانید آن را همراه با صبحانه همراه با یک جایگزین مناسب نان برای رژیم غذایی میل کنید.


ممکن است مورد توجه شما قرار گیرد: نظر شما در مورد نوشیدن یک فنجان قهوه با کره چیست ... بنابراین در اینجا مزایا ، خطرات و روش تهیه آورده شده است

رژیم کتو در اطراف خوردن غذاهایی است که چربی زیادی در نظر گرفته می شوند ، اما همه منابع چربی خوب یا مناسب نیستند ، بنابراین همیشه به یاد داشته باشید بهترین نوع کره مجاز را برای کتو انتخاب کنید

منابع

.

منبع: magltk.com

مطالب مرتبط

Leave a Comment

2 + دو =