سه شنبه , اردیبهشت 21 1400
شکل پستان مادر در دوران بارداری جنسیت جنین را تعیین - شکل پستان مادر در دوران بارداری جنسیت جنین را تعیین می کند

شکل پستان مادر در دوران بارداری جنسیت جنین را تعیین می کند

شکل پستان مادر در دوران بارداری جنسیت جنین را تعیین - شکل پستان مادر در دوران بارداری جنسیت جنین را تعیین می کندممکن است دوستان و خانواده برخی علائم را برای تعیین جنسیت جنین نشان دهند ، اما بیشتر آنها بر اساس شایعاتی است که هیچ مدرک علمی ندارند. شکل پستان مادر در دوران بارداری جنسیت جنین را تعیین می کند خواننده عزیز ما را دنبال کنید تا بدانید که پستان چگونه جنسیت جنین را تعیین می کند؟ به منظور دانستن روشهای علمی تعیین جنسیت جنین.

افسانه های عامیانه در تعیین جنسیت جنین

بسیاری از افسانه های معروف وجود دارد که ادعا می کنند جنسیت جنین را تعیین می کنند ، از جمله:

افسانه حلقه ازدواج

در این افسانه ، آنها می گویند که یک مادر باید حلقه ازدواج خود را از روی موهای پدر به شکم آویزان کند ، اگر حلقه در حلقه ها حلقه بزند ، این یک دختر است و اگر به عقب و جلو بچرخد ، پسر است ، اما در حقیقت ، هیچ مدرک علمی برای تأیید یا انکار این موضوع وجود ندارد.

افسانه ضربان قلب کودک

این افسانه می گوید اگر قلب جنین تندتر از 140 ضربان در دقیقه باشد ، این یک دختر است و این افسانه ممکن است از اعتبار بالایی برخوردار باشد ، زیرا یک مطالعه در سال 2006 نشان داد که هیچ اختلاف جنسی در ضربان قلب جنین در طی سه ماهه اول بارداری، اما با پیشرفت بارداری ، مطالعه ای که در سال 1999 انجام شد ، نشان داد که قبل از زایمان ، قلب زن سریعتر از قلب مرد می تپد ، اما این شایعه برای اثبات آن نیاز به مطالعات بیشتری دارد.

تغییرات در بارداری چیست - هر روز اطلاعات پزشکی

افسانه غذای شیرین و شور

این افسانه می گوید زن بارداری که در دوران بارداری تمایل به خوردن شیرینی دارد ، یک دختر دارد و اگر تمایل به غذای شور یا ترش داشته باشد ، پسر دارد ، اما هیچ مدرک علمی در این مورد وجود ندارد ، وقتی زن به هر نوع غذایی تمایل پیدا می کند ، این به دلیل هورمون های بارداری است.

.

شکل پستان مادر در دوران بارداری جنسیت جنین را تعیین می کند

افسانه های قدیمی در مورد جنسیت جنین فراوان است ، جایی که یک افسانه قدیمی می گوید که شکم بلند یا پهن مادر نشانگر یک دختر است ، و شکم مادر پایین یک پسر را نشان می دهد ، اما مردم در مکان اشتباه جستجو می کنند ، زیرا مکان مناسب سینه زن است که جنسیت کودک را نشان می دهد و نه شکم یک زن.

برخی ادعاها وجود دارد که مادری که دختر حمل می کند پستان بزرگتر از مادر حامل پسر است و پینکوت در کتاب خود گفته است که سینه زنی که دختر حمل می کند حدود 8 سانتی متر افزایش می یابد ، در حالی که پستان زن حامل پسر 6.3 سانتی متر افزایش می یابد و او ادعا کرد که تفاوت به دلیل کمیت تستوسترون تولید شده توسط جنین ، و این هورمون مانع رشد سینه مادر باردار می شود ، اما خواننده گرامی ، روش های علمی شناخت جنسیت جنین همچنان بهترین است ، زیرا در مطالعه ای که در سال 2011 از مجله انجمن پزشکی آمریکا انجام شد ، مشخص شد که بهترین روش ها برای شناخت جنسیت جنین ، آزمایش خون ، سونوگرافی و سایر روش ها است. علمی

چگونه زن باردار جنین خود را حفظ می کند

پزشکان چگونه جنسیت جنین را تعیین می کنند؟

بهترین روش برای فهمیدن جنسیت جنین زمانی است که پزشک معاینه را انجام می دهد سونوگرافی مسافت هفته 20 بارداری ، پزشک اندام های تناسلی کودک را برای تعیین جنسیت وی معاینه می کند ، و در صورت عدم وجود عاملی که تصویر دستگاه تناسلی را مبهم کند ، و سایر اقدامات دیگری که پزشک می تواند برای به دست آوردن جنسیت جنین انجام دهد ، این معاینه معمولاً دقیق است.

پزشک همچنین ممکن است این آزمایشات را برای اطمینان از سلامت جنین و اطمینان از عدم وجود هیچ مشکلی در سلامتی انجام دهد.

در پایان ، خواننده عزیز ، بعد از اینکه افسانه ای را که این حرف را می زند شناختیم شکل پستان مادر در دوران بارداری جنسیت جنین را تعیین می کند و ما چند افسانه و روش علمی دیگر برای شناخت جنسیت جنین را یاد گرفتیم.

.

درباره ی زهرا عصمتی

مطلب پیشنهادی

نقاشی جنگل و درخت برای کودکان 310x165 - نقاشی جنگل و درخت برای کودکان

نقاشی جنگل و درخت برای کودکان

نقاشی برای کودکان همیشه همراه با تخیل بوده است و به دلیل بهترین شیوه برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =