طرح هایی برای گوشه قهوه در خانه با تصاویر


طرح هایی برای گوشه قهوه در خانه با تصاویر

اگر عاشق قهوه هستید ، به خوبی می دانید که چگونه یک گوشه قهوه در خانه به راحتی طراحی کنید تا از خواب بیدار شوید و یک فنجان قهوه درست کنید ، و حتی در وسط روز استراحت قهوه کنید. اگر زندگی شما به مصرف بیش از یک فنجان قهوه در روز بستگی دارد ، چرا یک گوشه قهوه در خانه آماده نمی کنید؟ در اینجا مجموعه ای از ایده های خارق العاده خلاقانه و فوق العاده دکوراسیون منزل است که دوستداران قهوه می توانند از آنها الهام بگیرند.

گوشه قهوه

گوشه قهوه در خانه می تواند به شما در پذیرایی از مهمانان کمک کند یا هر روز صبح به سادگی یک فنجان قهوه درست کنید ، زیرا باعث می شود حضور یک کافه کوچک در خانه خود احساس کنید ، می توان از روش های بسیاری برای تجهیز گوشه قهوه در مکان های مختلف خانه استفاده کرد تا از خواب بیدار شوید و از یک فنجان قهوه لذت ببرید. شما به سادگی به مجموعه ای از عناصر مانند فنجان قهوه ، دستگاه قهوه ساز ، ترجیحاً اتوماتیک نیاز دارید و گزینه های طراحی برای طراحی گوشه قهوه متناسب با نیاز و فضا و طراحی شما بی حد و حصر است.

قهوه گوشه ای در خانه همراه با تصاویر

سبد قهوه در گوشه قهوه در خانه :

یکی از گزینه های کاربردی هنگام طراحی گوشه قهوه ، چرخ دستی قهوه است ، زیرا یک چرخ دستی متحرک و متحرک برای دسترسی آسان و استفاده مداوم از آن است ، این یک عنصر ایده آل به ویژه برای فضاهای کوچک است.

دستگاه قهوه مصنوعی:

یکی از ساده ترین راه ها برای کمک به تهیه یک فنجان قهوه در مدت زمان کوتاه ، دستگاه قهوه ساز مصنوعی است و سعی کنید مراحل تهیه قهوه را دنبال کنید.

قفسه های رنگارنگ:

اگر قفسه های چوبی دارید می توانید آنها را بازیافت کرده و با استفاده از آنها قفسه های رنگی درست کنید تا فنجان های قهوه را روی آن بگذارید و وسایل لازم را با قهوه ذخیره کنید و می توانید قفسه های دوتایی آویزان کنید تا فضای ذخیره سازی بیشتری بدست آورید.

منطقه ای را در آشپزخانه خود مشخص کنید:

اگر فضای آشپزخانه بدون استفاده دارید ، می توانید از آن استفاده کنید و برای خلاص شدن از شر آشفتگی آشپزخانه استفاده کنید. متوجه طراحی ساده خواهید شد و فضای آشپزخانه خود را حتی بهتر می کنید.

لمس روستایی در گوشه قهوه:

گوشه قهوه

گوشه قهوه

می توانید هنگام تهیه یک فنجان قهوه صبحگاهی ، به گوشه قهوه یک لمس روستایی اضافه کنید. می توانید از قفسه های چوبی استفاده کنید زیرا جلوه گوشه قهوه روستایی را می دهد.

تخته سیاه :

می توانید یک تخته سیاه بزرگ بالای گوشه قهوه قرار دهید تا تعداد فنجان قهوه مورد نیاز روزانه را بنویسید و محل گوشه قهوه خانه را تشخیص دهید.

تزئین آشپزخانه خود:

گوشه قهوه

می توانید گوشه قهوه را در گوشه ای از داخل آشپزخانه قرار دهید تا فضای کار را مشخص کند ، زیرا در عین حال فضایی زیباشناختی و کاربردی است و با قرار دادن تخته سیاه بالای آن برجسته می شود که می توانید پیام های مورد علاقه خود را با قفسه های سفید روی آن بنویسید.

در هر کجا زیبا:

گوشه قهوه

قفسه های قهوه به عنوان یک مبلمان ساده و کاربردی هستند و گوشه ای واقعی برای نوشیدنی مورد علاقه شماست. ظرف های قند و شکر ، وسایل چای و وسایل آشپزی را تنظیم کنید تا فضای زیبا و عاشقانه ای را در گوشه قهوه خود ایجاد کنید.

بازیافت چوب:

گوشه قهوه

می توانید صفحات چوبی موجود و مبلمان قدیمی خود را بازیافت کنید تا به آن حیات بخشید. به عنوان مثال ، بازسازی یک صفحه پهلو و تبدیل آن به گوشه قهوه. برای تکمیل ظاهر ، می توانید چند قطعه چوبی قدیمی را به دیوارها آویزان کرده و وسایل عتیقه را در قفسه ها قرار دهید.

مکان ایده آل برای گوشه قهوه اتاق ناهار خوری است:

محل قرارگیری تالی برای گوشه قهوه در خانه می تواند اتاق ناهار خوری باشد ، خصوصاً اگر می خواهید بعد از صرف غذا قهوه بخورید.

آماده سازی مکان برای نوشیدنی های گرم:

برای قرار دادن نوشیدنی های گرم در بالا می توانید یک کشو در گوشه آن قرار دهید و همیشه بهتر است از وسایل قدیمی مانند آسیاب قهوه و زنگ ساعت قدیمی به عنوان نوعی لوازمی استفاده کنید که جلوه ای عتیقه به گوشه قهوه می دهد.

نمایش رنگ های واقعی:

چرا از یک کابینت ساده برای قرار دادن سازنده های مختلف نوشیدنی استفاده نکنید. کمد را می توانید در هر اتاق از خانه قرار دهید.

محل ذخیره سازی:

آیا کمد قدیمی مانند کمد لباس دارید؟ چرا آن را در طراحی گوشه قهوه خود قرار ندهید و ظروف چینی را در آن ذخیره نکنید ، مخصوصاً آن قطعه هایی که برای تهیه فنجان های قهوه استفاده می کنید و فراموش نکنید که قفسه ها و چراغ های هوا را ساده بگذارید تا جلوه تزئینی متفاوتی داشته باشد.

سادگی دنبال شده:

هنگام طراحی گوشه قهوه در خانه ، باید حداکثر سادگی باشد تا بتوانید هر گوشه خانه را به گوشه قهوه مورد علاقه خود تبدیل کنید. به عنوان مثال ، نصب یک تکه چوب زیبا ، قرار دادن دستگاه های قهوه ، لیوان های قهوه و کاسه های قند و یک قاب زیبا برای زیباتر شدن آن.

مطالب مرتبط

Leave a Comment

سیزده − 7 =