غلطک درما: راز چهره بی عیب و نقص

غلطک درما راز چهره بی عیب و نقص - غلطک درما: راز چهره بی عیب و نقص


تلاش برای داشتن پوستی زیبا و بی عیب و نقص ، فارغ از سن او ، آرزوی هر دختری است ، زیرا همه ما می خواهیم درمانی پیدا کنیم که خطوط ریز را کاهش دهد ، منافذ باز پوست را درمان کند ، پوست را پر کند و به آن طراوت بخشد ، با رنگدانه ها و اثرات جوش ها مبارزه کند و برای همیشه جوش ها را از بین ببرد. اکنون همه نگاه ها به دارلولرها معطوف است که نویدبخش درمان همه این مشکلات است و این نوعی درمان تحریک کلاژن است. این یک وسیله دستی است که شبیه یک استوانه کوچک چرخشی است که بسیاری از سوزن های کوچک در آن بیرون زده اند. با خواندن این مقاله ادامه پیدا کنید تا براساس بسیاری از تجربیات شخصی ، به تمام اطلاعاتی که در مورد داروسازها نیاز دارید ، پی ببرید.

غلتک درما چیست؟

درمارولر یا درمارولر وسیله کوچکی است (که شبیه استوانه ای چرخان است اما صدها سوزن در سطح خود دارد) که سوراخ های کوچکی در صورت ایجاد می کند ، این فرایند که می تواند بین 100 تا 700 دلار در هر جلسه هزینه داشته باشد به بهبود جای زخم کمک می کند ، استاندارد سازی رنگ پوست علاوه بر کاهش ظاهر خطوط ریز.

درمارولینگ چگونه کار می کند؟

اولین سوالی که بیماران معمولاً می پرسند این است: "آیا این مانند لیزر نیست که باعث ایجاد کمی سوزش و قرمزی شود؟" اما در حقیقت جواب منفی است ، نخواهد بود.

متخصص پوست جلسه را با استفاده از کرم بیهوشی آغاز می کند.سوزن های موجود بر روی غلتک تا لایه های زیرین پوست به اپیدرم نفوذ می کنند. به طور خلاصه ، این روش کمی صدمه خواهد دید ، اما به طور قابل توجهی روی پوست تأثیر می گذارد. سوزن ها باعث آسیب به پوست می شوند و آنچه انجام می شود تحریک پاسخ است ، ابتدا یک پاسخ التهابی دریافت می کنیم بنابراین پوست کاملاً قرمز و متورم می شود و سپس با ارسال سلول ها به منطقه مورد نظر برای التیام آسیب ، پاسخ پس از التهاب ایجاد می شود.

مزایای درمارولرها چیست؟

غلطک های درما از مزایای شگفت انگیز پوست ، از تقویت تولید کلاژن گرفته تا تقویت سد جلوی پوست ، سود می برند. در اینجا مهمترین این مزایا ذکر شده است:

  • تولید کلاژن را تحریک می کند.
  • پوست را از جای زخم های قدیمی پاک می کند.
  • خطوط ظریف ظاهر شده با افزایش سن را کاهش می دهد.
  • پوست را پر کرده و به آن ظاهری شاداب و درخشان می بخشد.
  • مانع پوستی را تقویت می کند.

تولید کلاژن تحریک شده و باعث ضخیم شدن درم می شود. با استفاده از کلاژن و الاستین پوست ضخیم تر می شود و همچنین می توانید سفت شدن پوست را مشاهده کنید. در حالی که قرمزی بلافاصله اتفاق می افتد ، ممکن است 12 هفته طول بکشد تا جای زخم های ملتهب ظاهر شود و کم رنگ شود ، و برای بهترین نتیجه شما به سه جلسه جداگانه در ماه نیاز دارید.

نحوه شستن مو از حنا و از بین بردن رنگ آن

آیا درمارولر برای انواع پوست مناسب است؟

غلطک های درما می توانند از انواع پوست سود ببرند ، به خاطر داشته باشید افرادی که پوست حساس دارند باید مراقب میزان استفاده از آن باشند. حتی اگر پوست شما پیر می شود ، اما با استفاده از درمارولرها نتیجه شگفت انگیزی خواهید یافت ، این یک روش ایده آل برای پر کردن خطوط ریز و چین و چروک ، ضخیم شدن پوست زیر چشم (که باعث کاهش تیرگی و کیسه ها می شود) و حتی لب پر شدن است. درمارولینگ همچنین به دلیل نفوذ عمیق پوست ، درمان موثری در جوش و آکنه است.

غلطک درما راز چهره بی عیب و نقص - غلطک درما: راز چهره بی عیب و نقص

چگونه برای جلسه درمارولر آماده شویم؟

برای گرفتن بهترین نتیجه ، قبل از استفاده از غلتک درما با تمیز کردن و لایه برداری پوست شروع کنید.این به جذب بهتر سرم کمک می کند و همچنین به جلوگیری از هرگونه عفونت کمک می کند. پوست شما باید کاملاً از آرایش پاک باشد و از دو هفته قبل از استفاده از درمارولر از لیزر موهای زائد یا اپیلاسیون خودداری کنید. در آخر ، اگر از غلتک درما در خانه استفاده می کنید ، علاوه بر ناحیه ای که در آن قرار دارید ، از تمیز بودن همه ابزارها اطمینان حاصل کنید: غلتک درما را قبل از استفاده و ناحیه ای که در آن کار می کنید ، عقیم کنید.

انتظار شما در طی یک جلسه درمارولینگ چیست؟

ابتدا پوست استریل می شود و قطر سیلندر آن 2 میلی متر است ، سپس دستگاه برای 10 بار دردناک از تمام مناطق صورت عبور می کند ، احساس خواهید کرد که سوزن ها به گونه شما نفوذ کرده و با استخوان برخورد می کنند. شما همچنین می توانید لب بالایی خود را در جایی که دستگاه از روی آن عبور داده می شود نیز وارد کنید ، اما باید بگوییم که سخت ترین قسمت در این فرآیند پیشانی است ، در این منطقه لایه پوست نازک تر است و بنابراین درد با قوی ترین حالت به استخوان می رسد ، پس از انجام این مرحله ، یک سرم یا سرم سرشار از ویتامین C استفاده می شود ، اسید هیالورونیک یا ترکیبی از هر دو.

پس از پایان جلسه ، متخصص از شما می خواهد که پوست خود را تمیز نگه دارید و مراقب باشید تا چند روز آینده آن را لمس نکنید. احساس خواهید کرد که گرما از آفتاب سوخته اید و از آنجا که صورت شما قرمز و کمی متورم خواهد ماند ، بهتر است بعد از جلسه در خانه بمانید. تا عصر قرمزی محو می شود ، بنابراین چهره شما با قرمزی بسیار کمی بسیار طبیعی به نظر می رسد.

استفاده از درمارولر در خانه یا متخصص پوست برای کدام یک بهتر است؟

شما می توانید غلطک درما را برای استفاده در خانه در فروشگاه های عادی یا فروشگاه های آنلاین با حدود 125 دلار یا کمتر تهیه کنید. اما آیا واقعاً می توانید پس از استفاده از سوزن های 2 میلی متری متخصص پوست ، نتایج مشابهی را از سوزن های 0.2 میلی متری بدست آورید؟ بله و نه ، اما چگونه؟

بیوتین شامپو JASON از یک بررسی کامل سود می برد

نسخه در خانه سطحی تر است و به طور خلاصه ، به درخشندگی بیشتر پوست شما کمک می کند و به محصولات مراقبت از پوست اجازه می دهد تا عمیق تر شوند ، و به این سرم گران قیمت کمک می کند تا کار خود را به طور موثرتری انجام دهد ، این چیز بدی نیست. به طور کلی ، این فرآیند می تواند پوست را تحریک کند ، حتی اگر این کار را در خانه انجام دهید و به پوست کمک کند محصولات مراقبت بیشتری جذب کند و از آنها بهره مند شود.

به یاد داشته باشید ، اگرچه غلطک های درمای خانگی اندازه کوچکی دارند اما هنوز سوزن هستند بنابراین اگر شما این کار را در خانه انجام می دهید باید دستگاه را با دقت زیادی انتخاب کنید ، فقط غلطک های درما اصلی را که دارای مارک CE هستند برای خرید ایمنی خریداری کنید ، عالی در فولاد ضد زنگ یا تیتانیوم و مراقب باشید این یک حلقه ارزان قیمت است ، زیرا طول و مواد سوزن تضمین نمی شوند ، چه برسد به صدمه ای که می توانند به پوست وارد کنند.

چگونه می توانم از درمارولرها در خانه استفاده کنم؟

1603558183 515 غلطک درما راز چهره بی عیب و نقص - غلطک درما: راز چهره بی عیب و نقص

در اینجا نحوه استفاده از درمارولر در خانه آمده است: پس از تمیز کردن بسیار خوب صورت و مراقبت از پاک کردن آخرین قطره مواد آرایشی ، علاوه بر استریل کردن دست ها ، باید از یک محلول استریل برای تمیز کردن سوزن غلتک و درمارولر استفاده کنید ، پس از اتمام مراحل عقیم سازی ، می توانید غلتک را کاملاً چرخانید. صورت خود را از بخشی به بخش دیگر و در جهات مختلف ، می توانید گردن خود را نیز قرار دهید. در طی این فرآیند ، از آنجا که قطر درمارولر خانگی بسیار کم است ، قطعاً می توانید سنجاق ها را احساس کنید ، اما صدمه ای نخواهند دید. سرانجام ، آخرین مرحله استفاده از سرم پوستی به انتخاب خود متناسب با نیاز پوست شما و لذت بردن از یک چهره درخشان و تازه است.

اگر به این موارد حساسیت دارید: رتینول یا هر ماده دیگری ، بهتر است حتماً از سرم عاری از این مواد استفاده کنید.

عوارض جانبی احتمالی استفاده از درمارولر چیست؟

هنگام استفاده از دارمولرها در خانه ، کمی احساس سوزن سوزن شدن و قرمزی خواهید کرد ، بنابراین بهتر است این کار را در شب انجام دهید ، زیرا صبح که از خواب بیدار می شوید ، پوست شما به حالت عادی برمی گردد ، اگرچه کمی پرتر از قبل به نظر می رسد. وقتی نوبت به استفاده مکرر می رسد ، می توان از دستگاه خانگی روزانه یا حداقل سه بار در هفته برای دیدن نتایج واقعی استفاده کرد. می توان از آن برای درمان موثر تمام قسمت های بدن از جمله پشت دست ها ، صورت ، گردن و ناحیه قفسه سینه و همچنین نواحی سلولیت یا علائم کشش استفاده کرد.

علائم زایمان زودرس: علائم ، خطرات و درمان »مجله شما

روشهایی که باید بعد از یک جلسه درمارولینگ انجام شود چیست؟

در مورد انتخاب محصولات مراقبت از پوست بعد از جلسات درمارولینگ ، برخی از دستورالعمل ها وجود دارد که باید به آنها عمل کنید:

در مرحله اول ، توصیه می کنیم از سرم های پوست استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که مقادیر زیادی از مواد فعال برای تغذیه پوست وارد پوست می شوند. سرم یا سرم اغلب حاوی پارابن نیست ، که می تواند باعث تحریک اضافی پوست شود ، که باعث افزایش عوارض جانبی بعد از جلسه می شود ، اما مراقبت برای آن لازم است. اطمینان حاصل کنید که سرمی که استفاده می کنید حاوی این ماده نیست.

دوم ، به دنبال سرم های حاوی ویتامین C باشید ، که یک آنتی اکسیدان است که علاوه بر اینکه ماده روشن کننده طبیعی برای پوست آسیب دیده از آفتاب است ، می تواند کلاژن سازی را تحریک کند ، همچنین اسید هیالورونیک یک مرطوب کننده طبیعی برای پوست شما است بنابراین اگر پوست شما خشک و حساس است آن را اضافه کنید و در آخر نیز رتینول در نظر گرفته می شود. یک ماده عالی برای استفاده بعد از جلسه به دلیل خواص ضد پیری که باعث تحریک تولید کلاژن می شود و روند بازسازی سلول های پوستی را تسریع می کند.

آخرین کلمه

شما نمی توانید از جلسه اول نتیجه را قضاوت کنید و برای رسیدن به نتیجه مطلوب ، باید متعهد شوید که سه دوره درمانی حرفه ای را که هر کدام جداگانه هستند ، برای مدت زمان حدود یک ماه پیگیری کنید. بله ، در طول جلسه سرگرم کننده نخواهد بود و درد را احساس خواهید کرد اما به زودی این درد را فراموش خواهید کرد زیرا نتایج ارزش تلاش را دارد. رنگ چهره شما روشن و یکدست تر خواهد بود ، بنابراین تصور کنید که پس از انجام معالجه های بیشتر ، وضعیت آن چگونه خواهد بود. دیگر نیازی به استفاده از زیرسازی کامل ندارید و پوست شما همیشه چاق ، درخشان و با منافذ پوستی کمتر به نظر می رسد.

در مورد استفاده از درمارولرها در خانه ، می توانید چندین بار در هفته از آنها استفاده کنید و همچنین می توانید روزانه خود را به این کار عادت دهید (ارزشش را دارد). ایجاد این سوراخ های کوچک در پوست قطعاً به جذب محصولات مراقبت از پوست شما کمک می کند و وقتی سرم ها گران هستند ، می خواهید از عملکرد بهینه آنها اطمینان حاصل کنید. در روزهای پس از استفاده شما از دستگاه ، پوست شما همیشه سالم ، درخشان و درخشان به نظر می رسد. آیا فکر می کنم با جلسات درما به تنهایی در خانه و بدون مراجعه به متخصص بتوان به همان نتایج رسید؟ احتمالاً نه ، اما نسخه حرفه ای آن برای دل ضعف ساخته نشده است ، بنابراین با Home Kit شروع کنید تا ابتدا عادت کنید.

.

منبع: magltk.com

Leave a Comment

5 × 1 =