مزایای سرم صورت طلا ، نحوه استفاده از آن و مضرات آن چیست؟

مزایای سرم صورت طلا ، نحوه استفاده از آن و - مزایای سرم صورت طلا ، نحوه استفاده از آن و مضرات آن چیست؟


یک انگشتر زیبا روی انگشت شما ، یک گردنبند براق دور گردن شما ، یک ساعت زیبا روی مچ دست شما ، گوشواره های نرم. سرم پوست! بله ، طلا نه تنها یک وسیله جانبی است ، بلکه برای پوست شما نیز مفید است ، بنابراین در اینجا فواید سرم طلا و هر آنچه به پوست شما ارائه می دهد ، نحوه استفاده از آن ، مهمترین نکات در مورد آن و همچنین آسیب احتمالی آن است.

امروزه محصولات مراقبت از پوست مبتنی بر طلا بسیار محبوب هستند و یکی از مهمترین آنها سرم صورت طلایی است ، اما آیا این سرم طلا واقعاً موثر است؟ آیا باید به آن اعتماد کرد؟ آیا پوست شما واقعاً به آن نیاز دارد؟

سرم طلا

سرم طلا

سرم طلایی یک سرم مغذی پوست است که حاوی ذرات طلا ، اغلب 24 عیار است ، همراه با گروهی از مواد موثره طبیعی بسیار م thatثر که پوست شما به آنها بسیار نیاز دارد.

این سرم مزایای زیادی از جمله تأمین رطوبت پوست تا مقابله با چین و چروک و پیری به پوست ارائه می دهد.


فواید سرم طلا برای صورت

فواید سرم طلا برای صورت

در حقیقت ، فواید سرم طلا بسیار زیاد است که از ترکیبات بسیار موثر آن در کنار طلا حاصل می شود.

1 - مبارزه با چین و چروک و به تعویق انداختن پیری

مهمترین مزایای سرم طلا و بزرگترین نقش آن در شهرت آن تا این حد! طلا برای حمایت از بافت همبند پوست و حفظ ثبات آن کار می کند ، به این معنی که پوست شما جوان تر و سرزنده تر خواهد بود ، همچنین گردش خون را تحریک می کند ، پیری را به تأخیر می اندازد و سلول های پوست را برای بازسازی تحریک می کند.

بنابراین ، با تکیه بر سرم طلایی ، می توانید چهره ای جوان و جوان ، به دور از علائم پیری را تضمین کنید.

از چین و چروک خداحافظی کنید: 15 عادت که مبارزه با چین و چروک را قبل از وجود آن تضمین می کنند


2 - رنگ پوست را روشن کرده و به آن درخشندگی دهید

سرم طلا می تواند آزار دهنده ترین مشکلات پوستی مانند: سیاهی حلقه دور چشم - لکه های تیره - کک و مک - برنزه شدن به دلیل آفتاب سوختگی یا رنگ آمیزی زیاد ... و سایر شرایط مربوط به رنگ پوست شما را از بین ببرد.

این بدان دلیل است که طلا دارای خواص روشن کنندگی رنگ پوست و همچنین نقش ویتامین ها است و مهمترین آنها ویتامین C است که برای تجزیه مولکولهای ملاتونین که عامل اصلی پیدایش رنگ پوست تیره هستند کار می کند.


2 - افزایش اثر بخشی آماده سازی بعد از سرم

فواید سرم صورت طلایی در محدوده فواید آن متوقف نمی شود ، بلکه مزایای تمام محصولات مراقبت از پوست است که بعد از آن استفاده خواهید کرد ، اما چرا؟

از آنجا که سرم به طور کلی و سرم طلا به طور خاص برای افزایش اثر بخشی آماده سازی ها توسط چین ها کار می کند ، بر محصول ، ترکیب و اثر آن تاثیری ندارد ، بلکه به لطف اثر طلا ، ویتامین ها و مواد بسیار کارآمد ، توانایی جذب پوست را در آن افزایش می دهد.


4- تقویت قدرت آنتی اکسیدان ها

طلا ، ویتامین ها ، اسید هیالورونیک و سایر مواد بسیار موثر در سرم طلا در عین حال یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان ها هستند و توانایی بیشتری در مبارزه با رادیکال های آزاد دارند.

اسکراب صورت چیست؟؛ اسکراب چه تأثیری بر روی پوست صورت می گذارد؟

اما خطر رادیکال های آزاد کجاست؟ خطر رادیکالهای آزاد این است که آنها مولکولهای اشتها آور اکسیژن هستند که در اثر اکسیداسیون با سلولها برهم کنش می کنند و واکنشها را برمی گردانند و اکسیژن را از آنها گرفته و آسیب می بینند.

و اگر می خواهید تصور کنید که این موضوع چقدر روی پوست شما خطرناک است ، سعی کنید مدتی نصف سیب را در هوا بگذارید و وقتی به آن برگشتید ، آن را قهوه ای خواهید کرد و این نتیجه واکنش اکسیداسیون است که برای آن اتفاق افتاده است.


5- سرم طلا و پوست را کاملاً مرطوب کنید

سرم طلا حاوی اسید هیالورونیک است (اسید هیالورونیک اسیدی است که به طور طبیعی توسط پوست تولید می شود) ، که یکی از مهمترین مواد تشکیل دهنده محصولات مراقبت از پوست است ، چرا؟ از آنجا که این ماده ای است که قادر است رطوبت پوست را حفظ کرده و از خشک شدن آن محافظت کند ، بنابراین پس از استفاده از سرم مشاهده خواهید کرد که پوست شما تازه و مرطوب می شود.


6 - ترمیم پوست و مقابله با اثرات مشکلات

مشکلات پوستی که جای زخم به جا می گذارد ، مشکلات زیادی و آزار دهنده است (خواه این اثرات کوتاه مدت باشد و هم طولانی مدت).

اما می توانید با تکیه بر فواید سرم طلا با آن مقابله کنید ، زیرا این ماده قادر است پوست را بازیابی کند و آنچه را که از آن کم می شود جبران کند و در اینجا نیز اسید هیالورونیک بیشترین نقش را دارد ، زیرا سلول های پوست را برای بازسازی تحریک می کند.


7 - بسیار موثر ، در عین حال ملایم و ایمن برای پوست شما

اکثر انواع سرم های طلا عمدتا حاوی: طلا - کلاژن - اسید هیالورونیک - روغن هایی مانند روغن زیتون ، روغن نارگیل و روغن آرگان - ویتامین ها هستند که مهمترین آنها ویتامین C و ویتامین E ... و سایر مواد طبیعی هستند.

علاوه بر این ، سرم طلا فاقد مواد و ترکیبات خشن و خطرناک مانند: رنگ دهنده ها و رنگ ها - پارابن ها - عطرها است ... این باعث می شود سرم طلا بسیار موثر و در عین حال ملایم بر روی پوست ، ایمن و مناسب برای انواع مختلف باشد ، حتی اگر پوست شما حساس باشد ، می توانید به آن اعتماد کنید.


8 - سرم طلا برای پوست صاف تر

علاوه بر تمام ترکیبات بسیار موثری که به پوست رطوبت و نشاط می بخشد ، در اینجا گلیسیرین را می یابید که به طور عمده پوست را مرطوب کرده و به آن بافت صاف ابریشمی می بخشد و همچنین تأثیر آن در افزایش درخشش و درخشندگی پوست است.


9 - مقابله با قرمزی پوست

آیا از قرمزی پوست رنج می برید؟ دلیل این قرمزی هرچه باشد ، می توانید با آن مقابله کرده و آن را به فواید سرم طلا برای پوست بسپارید به لطف مواد تسکین دهنده ای که برای کاهش تحریک پوست و درمان التهابات آن کار می کنند ، و با این کار قرمزی را فقط پنهان و پنهان نخواهید کرد ، بلکه شما آن را خاتمه می دهید و به طور کامل درمان می کنید.


10 - سرم طلا به معنی کلاژن زیاد است

سرم طلا حاوی کلاژن است و درعین حال ذرات طلا موجود در آن از کلاژن طبیعی پوست شکسته شده و به ذرات کوچکتر تبدیل نمی شود ، به این معنی که از تخریب آن جلوگیری می کند و علاوه بر همه اینها ، ویتامین C پوست را تحریک می کند تا کلاژن بیشتری تولید کند ... 3 برابر کلاژن بیشتر ، یعنی همان چیزی که پوست شما نیاز دارد!

نکاتی که باید هنگام استفاده از لنزهای طبی بدانید »مجله شما

مواردی که باید قبل از استفاده از گلد سرم بدانید

مواردی که باید قبل از استفاده از گلد سرم بدانید

قبل از صحبت در مورد نحوه استفاده از سرم طلا ، لازم است چندین نکته بسیار مهم را بدانید ، یعنی:

1 - چه زمانی باید از سرم پوست طلایی استفاده کنید؟

به طور کلی ، شما می توانید از سرم طلا در هر زمان از شب و روز استفاده کنید و ماده تعیین کننده فاکتور محافظت در برابر آفتاب است ، بنابراین اگر سرم حاوی آن باشد ، می توانید آن را همیشه استفاده کنید.

در حالی که در صورت عدم وجود فاکتور محافظت در برابر آفتاب ، باید از آن در شب استفاده کنید و از قرار گرفتن در معرض نور خورشید در حالی که روی پوست است خودداری کنید ، تا از آفتاب سوختگی شدید محافظت کنید و اثرات دائمی برجای بگذارد.

پوست شما نیاز دارد: محافظت در برابر آفتاب با 13 موردی که از پوست شما در برابر بدترین دشمن محافظت می کند


2 - چه مدت طول می کشد تا مزایای سرم طلا ظاهر شود؟

سرم با ترکیبات فعال با قدرت بالا مشخص می شود که مقدار زیادی برای پوست فراهم می کند ، برخی از مزایای سرم طلا از اولین استفاده به سرعت ظاهر می شود ، مانند مرطوب کننده و لطافت.

از طرف دیگر ، فوایدی نظیر از بین بردن چین و چروک پوست و جوان سازی آن ممکن است به یک دوره استفاده مداوم برای مدت 4-7 هفته نیاز داشته باشد و این مسئله به عوامل مختلفی از جمله: پاسخ پوست و سلول شما - نوع سرم و میزان اثربخشی آن - روش استفاده از سرم طلا و روش مراقبت شما بستگی دارد. پوست - وضعیت پوست شما و میزان چین و چروک هایی که از آن رنج می برید ...


3 - سن مناسب برای شروع استفاده از سرم طلا چیست؟

اجزای بسیار موثر سرم می توانند برای سلولهای جوان بسیار فعال باشند ، بنابراین بهترین سن برای شروع استفاده از سرم طلا ، پایان دهه بیست و آغاز سی سالگی است ، یعنی سنی که چین و چروک ها شروع می شوند و شما می توانید آن را تا سن پنجاه سالگی و بعد از آن ادامه دهید.

بنابراین ، مزایای سرم طلا به جای به تأخیر انداختن شروع استفاده از آن و تغییر جهت تمرکز بر روی درمان ، مبتنی بر پیشگیری و محافظت در برابر مشکلات پوستی خواهد بود ، که ممکن است چندان موثر نباشد.


نحوه استفاده از سرم صورت طلایی

نحوه استفاده از سرم صورت طلایی

تمام این مزایای شگفت انگیز ارائه شده توسط سرم طلا ، شما می توانید آن را در 4 مرحله بسیار ساده و سریع دریافت کنید ، یعنی:

1 - تمیز کردن و لایه برداری پوست

قبل از استفاده از سرم طلا ، باید پوست را با استفاده از لوسیون یا لایه برداری با مالش دادن آن با کمی آب تمیز کرد ، سپس لوسیون را با آب گرم از بین برد و پوست را با یک حوله نخی تمیز خشک کرد.

مراحل پاکسازی پوست: نحوه تمیز کردن پوست در خانه 7 مرحله به شما پوستی خالص و شگفت انگیز می بخشد


2 - سرم را به پوست بمالید

مقدار مورد نیاز سرم طلا معادل اندازه دو کشمش است ، آن را روی دست خود بگذارید و سپس با ماساژ ملایم برای مدت 30 تا 60 ثانیه روی پوست پخش کنید ، در حالی که از دور چشم جلوگیری می کنید.

فواید آب لیمو برای بدن و روش صحیح خوردن آن

سرم طلا باید با دست توزیع شود زیرا گرمای آنها قدرت آن را افزایش می دهد و پوست را تحریک می کند تا آن را جذب کند و حداکثر سود را از آن ببرد.


3- چند دقیقه بعد از سرم صبر کنید

شما باید اجازه دهید مزایای سرم طلا حاصل شود ، بنابراین قبل از استفاده از هر چیزی روی پوست خود ، باید بین 5 تا 10 دقیقه صبر کنید تا سلول های پوست بتوانند آن را کاملا جذب کنند.


4- کرم مرطوب کننده بزنید

سرم طلا پوست را عمیقاً مرطوب می کند ، اما فرصتی عالی برای افزایش اثر کرم مرطوب کننده پس از سرم است ، بنابراین پس از پایان 10 دقیقه ، مقداری معادل اندازه دو نخود مرطوب کننده را روی دست خود بمالید و سپس برای چند لحظه با ماساژ روی پوست خود پخش کنید.


مضرات استفاده از سرم طلا برای صورت

مضرات استفاده از سرم طلا برای صورت

دانستن فواید سرم طلا برای قضاوت در آن کافی نیست زیرا سرم طلا مانند تمام محصولات مراقبت از پوست 100٪ کامل نیست و حتی اگر در درصد کمی باشد می تواند عوارض جانبی ایجاد کند ، بنابراین باید مورد توجه قرار گیرد.

1 - آلرژی به سرم طلا

استفاده از سرم طلا می تواند در برخی افراد به ویژه در افرادی که از درماتیت تماسی رنج می برند ، واکنش های آلرژیک ایجاد کند و این حساسیت با این موارد نشان داده می شود: قرمزی - بثورات - تورم - تنگی نفس - خارش ...

بنابراین مهم است که قبل از اینکه کاملاً به آن وابسته شوید ، کمی از آن را در یک منطقه کوچک امتحان کنید.


2 - آفتاب سوختگی بعد از سرم

همانطور که قبلا ذکر شد ، شما باید توجه داشته باشید که چه زمانی سرم را روی پوست خود قرار دهید ، به خصوص اگر این ماده حاوی فاکتور محافظت در برابر آفتاب نباشد ، در نتیجه قرار گرفتن در معرض آفتاب با استفاده از آن می تواند باعث سوختگی شدید شود.


3 - حفظ غلط سرم

حفظ سرم به روش غلط باعث می شود که اثر خود را از دست بدهد یا مضر شود ، بنابراین مهم است که توضیحات پیوست شده را بخوانید و دستورالعمل های نگهداری آن را تأیید کنید ، اما بیشتر انواع سرم ها در هنگام سرد بودن اثربخشی بیشتری پیدا می کنند ، بنابراین بهتر است آنها را در یخچال یا سایه بگذارید.


اگر چهره ای جوان و سرشار از نشاط و درخشندگی می خواهید ، از استفاده از سرم طلا دریغ نکنید ، اما به شرطی که عوارض جانبی آن را در نظر بگیرید و روش صحیح استفاده از آن را دنبال کنید.


اطلاعات بیشتر در مورد سرم پوست:

  • برای داشتن پوستی سالم و درخشان ، در اینجا نحوه استفاده از سرم صورت ویتامین C و هر آنچه مربوط به آن است آورده شده است
  • سرم صورت چند قطره به معنای 20 فواید و مراقبت زیاد از پوست است

منابع

.

منبع: magltk.com

Leave a Comment

4 − دو =