منو دیجیتال سرویس سفارش غذای حضوری

منو دیجیتال سرویس سفارش غذای حضوری - منو دیجیتال سرویس سفارش غذای حضوری


منو دیجیتال

منو دیجیتال نام سرویس سفارش غذای حضوری از مجموعه هایی از قبیل رستوران ها، کافی شاپ و کافه رستوران ها می باشد که از سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرد و تا کنون به صدها مجموعه سرویس رسانی کرده است.

این روز های برای دوری از چاپ منو های کاغدی و رعایت پرتوکول های وزارت بهداشت، اکثر کافی شاپ و رستوران هایی که برای مشتریان خود ارزش قائلند به دنبال منو های بر پایه کیوآرکد QrCode رفته اند.

هوشمند سازی فضای کافی شاپ ها و رستوران های کشور تاکنون تنها با پرداخت هزینه بالا برای خرید بردهای دیجیتال یا تبلت برای سفارش گیری هر میز انجام میشد . به دلیل هزینه بالا ، محدودیت در طراحی فضا و کم بودن امکانات و قابلیت ها در این روش های هوشمند سازی ، ما یک محصول بسیار مقرون به صرفه تولید کرده ایم که مشتری با استفاده از آن و با گوشی خودش و بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار ثانویه ای منوی مجموعه، قیمت ها و توضیحات آن را به طور کامل رویت می‌کند و به زودی میتواند از همانجا سفارش خود را ثبت کند، عضو باشگاه مشتریان مجموعه شود و یا مشاهده منوی مجموعه به تمامی زبان های زنده دنیا، مبلغ سفارش خود را آنلاین پرداخت کند و تا زمان آماده شدن سفارشش با بازی های مهیج تک نفره و گروهی سرگرم شود. هدف این محصول هوشمند سازی کامل فضای کافی شاپ ها و رستوران های کشور است و منوی دیجیتال اولین قدم ما در این مسیر است.

رب گوجه فرنگی: مهمترین فواید سلامتی و روش خانگی

منو دیجیتال نام سرویس سفارش غذای حضوری

 

لازمه بدونید ارائه منوی رستوران بر روی گوشی شخصی با تصاویری جذاب در محیطی بسیار زیبا و روان نهایتا باعث افزایش رضایت مشتری و حتی بیشتر شدن سبد خرید وی است.

منو دیجیتال نام سرویس سفارش غذای حضوری

اين محصول بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزاری ثانویه با محیط گرافیکی بسیار زیبا و کاربری فوق العاده آسان به جای منوی کاغذی در اختیار مشتریان قرار می گیرد و آنها قادر خواهند بود با دیدن تصاویر و اطلاعات تکمیلی آیتم ها به سلیقه ی خود، غذای مورد علاقه یشان را انتخاب کنند و چنانچه درخواستی داشته باشند با کلیک بر روی گزینه ی گارسون می توانند درخواست خود را ارسال و گارسون را فراخوانی نمایند.

از امکانات منو دیجیتال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مشاهده منو توسط خود مشتری بدون نصب اپلیکیشن
  • ثبت سفارش بدون حضور گارسن
  • فراخوانی گارسن با قابلیت ارسال ویس

 

جهت مشاهده قابلیت های بیشتر به سایت menudigital.ir مراجعه نمایید. رپورتاژ آگهی /

منو دیجیتال نام سرویس سفارش غذای حضوری

 


منبع : roozaneh.net

مطالب مرتبط

Leave a Comment

19 − 16 =