نوشیدن آب پس از تزریق فیلر بین اهمیت ، فواید و روش »مجله شما

نوشیدن آب پس از تزریق فیلر بین اهمیت ، فواید - نوشیدن آب پس از تزریق فیلر بین اهمیت ، فواید و روش »مجله شما


پرکننده ها از مواد طبیعی ساخته می شوند و بنابراین بدن می تواند آنها را متابولیزه کند ، یعنی دائمی نیستند و با گذشت زمان از بین می روند ، اما در پرکننده ها در مناطقی که حرکت کمتری نسبت به بقیه دارند ، تفاوت وجود دارد دوره طولانی تر علاوه بر عادات سالم که تفاوت ایجاد می کند و در اینجا مزایای نوشیدن آب پس از تزریق پرکننده است

اهمیت و فواید نوشیدن آب بعد از پرکننده چیست؟ روش صحیح مصرف آن در اولین قاعدگی پس از تزریق چیست؟ آیا تأثیر آن روی پرکننده مستقیم است یا غیرمستقیم؟ در زیر پاسخ همه این سالات آورده شده است.

بعد از تزریق پرکننده آب دهید

فواید نوشیدن آب پس از تزریق مواد پرکننده

فواید نوشیدن آب پس از تزریق مواد پرکننده

در حقیقت ، از نظر پزشکی بین نوشیدن آب پس از تزریق ماده پرکننده و طول عمر آن ارتباط مستقیمی وجود ندارد ، اما تأثیر زیادی دارد ، اما این اثر غیر مستقیم است و مهمترین مزایای آن را تضمین می کند:

1- حفظ رطوبت پوست

حفظ رطوبت پوست پس از تزریق ماده پر کننده بسیار مهم است ، زیرا برای دستیابی به دو چیز مفید است: اول اینکه به شما کمک می کند در اولین دوره پس از تزریق علاوه بر تسکین درد و محافظت در برابر خشکی احتمالی ، پوست شما نیز بهبود یابد.

در مورد نکته دوم ، مرطوب کنندگی به این معنی است که پوست شما با مواد پرکننده راحت تر خواهد بود ، بنابراین از رد آن توسط بدن جلوگیری می کند ، این امر واکنش آلرژیک را در طول دوره اول محدود می کند ، اما در طولانی مدت ، هیدراتاسیون به معنای پر کردن برای مدت طولانی تری می ماند

تمام آنچه شما باید در مورد آستیگماتیسم و ​​نحوه درمان آن بدانید »مجله شما

2 – مرطوب كردن و خنك كردن تمام بدن

نوشیدن آب نه تنها آبرسانی به پوست شما را تضمین می کند ، بلکه تضمین کننده آبرسانی و خنک شدن کل پوست است و این بدان معنی است که حتی اگر مواد پر کننده در مکان های بدن با حرکت زیاد وجود داشته باشد ، سردتر می شوند و این بدان معنی است که متابولیسم پرکننده کندتر خواهد شد.


3 – مقابله با تورم پس از تزریق مواد پرکننده

تورم پس از تزریق بسیار شایع است. تورم معمولاً در طی چند روز پس از تزریق از بین می رود ، اما با تکیه بر آب و نوشیدن آن و استفاده از آن به صورت کمپرس می توانید با آن مقابله کنید.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که کمپرس آب سرد و یخ را روی مناطق متورم قرار دهید و دستور را هر چند ساعت یک بار در طول روز تکرار کنید تا ورم از بین رفته و کاملاً از بین برود.


4- کاهش کبودی و کبودی

وقتی مشکل به رنگ مربوط می شود ، آب نیز در بهبود وضعیت پوست مفید است ، به خصوص اگر از هاله ها یا لکه ها و کوفتگی ها رنج می برید و در اینجا ، همانند نکته قبلی ، باید آب بنوشید و کمپرس سرد نیز بزنید. به مناطق مشکل


5- توانایی بهبودی بدن را پس از تزریق افزایش دهید

یکی از مهمترین مزایایی که آب به بدن می رساند بالا بردن ایمنی بدن ، افزایش توانایی بهبودی و تحریک سلولها برای بازسازی است ، اما رابطه اینها با تزریق مواد پرکننده چیست؟ این رابطه در این است که شما ممکن است علاوه بر مقداری درد در ناحیه تزریق شده ، از یک طرف دچار کبودی شوید و بنابراین نوشیدن آب باعث تسریع در بهبودی می شود.

اهمیت - انواع - روش - یادداشت ها - خسارات »مجله شما

6 – بهبود وضعیت پوست حتی پس از برداشتن مواد پرکننده

نوشیدن آب برای بدن بسیار مهم است ، به ویژه برای پوست ، زیرا علاوه بر محافظت از کلاژن طبیعی پوست و جلوگیری از تجزیه آن و همچنین تحریک تولید بیشتر آن ، باعث رطوبت و بهبود شرایط آن می شود ، همه اینها به بهبود وضعیت پوست و سفتی آن کمک می کند و از افتادگی آن حتی در صورت از بین رفتن پرکننده نیز جلوگیری می کند. برای اطمینان از یک تجربه تزریق فیلر بدون عوارض جانبی حتی اگر بعداً دوباره تزریق نکنید ، آب ضروری است.


چگونه باید بعد از تزریق ماده پرکننده آب بنوشید؟

چگونه باید بعد از تزریق ماده پرکننده آب بنوشید؟

روش خاصی برای نوشیدن آب پس از تزریق فیلر وجود ندارد ، مگر در موارد تزریق در لب ها ، نواحی اطراف دهان و گونه ها ، بنابراین در اینجا شما باید در اولین دوره پس از تزریق توجه ویژه ای داشته باشید ، بنابراین از نکات زیر مطمئن شوید:

  • از نوشیدن مستقیم آب از بطری و تکیه بر یک فنجان و نی برای اولین روزهای تزریق خودداری کنید.
  • شما باید از مصرف آب سرد منجمد خودداری کنید و به آب با دمای متوسط ​​اعتماد کنید.
  • باید از نوشیدن مایعات بسیار گرم خودداری کنید و همچنین از متوسط ​​بودن آنها اطمینان حاصل کنید.
  • در اولین دوره پس از پرکننده های لب ، از نوشیدن مایعات با خاصیت اسیدی خودداری کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که پس از نوشیدن لب ، هیچ اثری از مایعات بر روی لب باقی نماند ، به خصوص اگر حاوی قند یا رنگدانه های رنگی باشد.
فرمول شناختی ، کپسول های تقویت کننده حافظه ، یک بررسی کامل

چه زمانی باید بعد از تزریق ماده پرکننده آب بنوشید؟

چه زمانی باید بعد از تزریق ماده پرکننده آب بنوشید؟

اتخاذ زمان صحیح برای نوشیدن آب مربوط به بعد از پرکننده یا بدون پرکننده نیست. این یک سیستم بهداشتی است که می توانید طبق آن دنبال کنید تا از مزایای آن اطمینان حاصل کنید و بنابراین باید روزانه به طور متوسط ​​معادل دو لیتر ، که باید در طول روز توزیع شود: زمان های نوشیدن آب و چه زمان هایی که آب نمی نوشیم چیست؟

یک فنجان صبح بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب و یک فنجان حدود نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی ، و یک فنجان بین هر یک یا دو ساعت ، به خصوص در طول کار یا تلاش زیاد ، و در آخر می توانید یک فنجان در پایان روز

مایعات دیگر بدن را مرطوب می کنند ، اگرچه نوشیدن آب به خودی خود مهم است ، اما می توانید مقدار دو لیتر را برای بقیه مایعات مانند چای سبز ، آب و غیره اختصاص دهید.

شاید برای شما جالب باشد: چگونه 2 لیتر آب در روز می نوشید؟


در پایان ، افراد می توانند بعد از تزریق مواد پرکننده آب بنوشند ، چه در کوتاه مدت و چه در طولانی مدت ، چه در اولین دوره پس از تزریق یا بعد ، یا حتی پس از ناپدید شدن کامل پرکننده بسیار مهم است.

توجه: اطلاعات ذکر شده را نمی توان جایگزین مشاوره با پزشک یا جایگزین دستورالعمل هایی که وی می پرسد و به شما می دهد ، دانست ، زیرا پزشک با توجه به شرایط سلامتی و مطابق با پزشک ، به بهترین وجه قادر به تعیین موارد مناسب شما است. روشی را که طی کرده اید.

منابع

.

منبع: magltk.com

مطالب مرتبط

Leave a Comment

2 × 4 =