نکاتی بعد از پرکننده های لب … چگونه می توانم پرکننده های لب را حفظ کنم و بهترین نتیجه را بگیرم؟ مجله شما

نکاتی بعد از پرکننده های لب چگونه می توانم پرکننده - نکاتی بعد از پرکننده های لب ... چگونه می توانم پرکننده های لب را حفظ کنم و بهترین نتیجه را بگیرم؟  مجله شما


اگرچه تزریق پرکننده به بیش از چند دقیقه زمان نیاز ندارد ، اما به همین جا ختم نمی شود! دوره ای که در پی می آید مهمترین نقش در تعیین نتیجه ای است که خواهید گرفت و در حفظ این نتیجه برای مدت طولانی تر یا تبدیل آن به یک مشکل بزرگ ، بنابراین در اینجا نکاتی پس از پرکننده لب وجود دارد

چگونه می توان پر کننده های لب را برای طولانی تر و زیباتر نگه داشت؟ آیا نکات پس از پرکننده وجود دارد که باید به آنها پایبند باشید؟ آیا پیروی از دستورالعمل ها پس از تزریق پرکننده لب ، نتیجه بهتر را تضمین می کند؟ به زبان ساده ، دوره بعد از تزریق همه چیز را تعیین می کند ، و در اینجا نحوه اطمینان از نتیجه مورد نظر شما ارائه شده است.

نکاتی بعد از پرکننده لب

نکاتی بعد از پرکننده لب

نکاتی بعد از پرکننده لب

توجه: متخصصی که تزریق را برای شما انجام می دهد ، مجموعه ای از دستورالعمل ها و دستورالعمل هایی را به شما می گوید که باید به آنها عمل کنید ، اگرچه لیست توصیه های زیر براساس این دستورالعمل ها است.

اما هر جسمی با دیگری متفاوت است ، بنابراین دستورالعمل های زیر نمی توانند و به هیچ وجه جایگزین آنچه پزشک به شما می گوید در نظر گرفته نشوند و اطلاعات ذکر شده در اینجا را نمی توان جایگزین مشاوره با پزشک در هر صورت اتفاق افتاد!

20 – تورم را با کمپرس یخ یا سرد درمان کنید

تورم پس از تزریق ماده پرکننده یک علامت طبیعی است که از بین رفتن آن چند روز طول می کشد ، اما شما باید از طریق کمپرس یخ یا آب سرد با آن کنار بیایید.

کمپرس یخ یا آب سرد را به مدت 5-10 دقیقه در ناحیه متورم قرار دهید و بعد از یک یا دو ساعت موضوع را تکرار کنید (استفاده از یخ یا کمپرس را بیش از 10 دقیقه ادامه ندهید تا به بافت پوست آسیب نرسد) به دلیل سرما).

شاید برایتان جالب باشد: دستورالعمل های بعد و قبل از تزریق پرکننده … قبل و بعد از پرکننده چه کاری باید انجام داد و نباید انجام داد


19 – نگران نباشید ، توده ها مسئله خاصی نیستند

بعد از پرکننده های لب ، ممکن است به دلیل توزیع ناهموار مواد تزریق شده دچار توده هایی شوید ، اما نگران نباشید! این مشکل بزرگی نیست.

با گذشت زمان ، پرکننده همچنان پخش و گسترش می یابد ، و این توده ها از بین می روند و شما آنها را احساس نخواهید کرد ، چند ساعت یا یک روز طول می کشد ، اما اگر توده ها با گذشت زمان از بین نروند ، تو باید پیش یک دکتر بروی.


18 – همچنین ، نگران نباشید ، نتیجه نهایی به زودی ظاهر می شود

به دلیل تورم و برآمدگی پرکننده ، ممکن است احساس کنید که مقدار تزریق از مقدار مناسب شما بیشتر است یا شما آن را می خواهید ، اما باور کنید اصلاً اینگونه نیست ، زیرا نتیجه نهایی هرگز ظاهر نخواهد شد در طی روزهای اول و فقط پس از از بین رفتن کامل تورم و پس از قرارگیری صحیح و پرکننده در مورد پرکننده ، می توانید قضاوت کنید. پیروی از این لیست نکات پس از پرکننده لب تفاوت ایجاد می کند.

چگونه می توانم بعد از پرکننده بخوابم؟ چگونه بعد از تزریق ماده پرکننده بخوابیم ... مراقب خواب باشید! مجله شما

17 – با تجویز پزشک با مسکن مقابله کنید

در نتیجه فرآیند تزریق و در نتیجه وجود ماده جدیدی بین بافت ها ، می توانید از درد در داخل و اطراف محل های تزریق رنج ببرید ، اما البته پزشک در واقع داروهای مسکن مناسب برای شما تجویز می کند تا با درد ، به طور کلی از بین رفتن روزانه تا 3 روز طول می کشد ، و شما باید در این مدت زمان تحمل کنید!


16 – دو هفته اول پس از تزریق با هواپیما مسافرت نکنید

این یکی از مهمترین دستورالعمل ها و نکات پس از تزریق مواد پرکننده لب است ، این است که آنها از مسافرت در طول دو هفته اول تزریق ، مسافرت نکردن ، بلکه مسافرت با هواپیما خودداری می کنند ، اما چرا؟ این به این دلیل است که اختلاف فشار با ارتفاع هواپیما می تواند مشکلات زیادی را برای پرکننده ایجاد کند ، از جمله توزیع ناهموار یا افزایش تورم و کبودی و غیره.


15 – در 24 ساعت اول از زدن رژ لب خودداری کنید

رژ لب آخرین چیزی است که باید در مورد استفاده در 24 ساعت اول تزریق مواد پرکننده فکر کنید ، دلایل زیادی وجود دارد ، مهمترین آنها کبودی است ، و مکان های تزریق می تواند تا حدودی دردناک باشد علاوه بر اینکه لب های شما واقعا متورم هستند ، قرار دادن رژ لب نامناسب است و ظاهری عجیب یا اغراق آمیز می دهد.

شاید برایتان جالب باشد: آسیب به آرایش روی پوست که انتظارش را ندارید


14 – فاصله کافی بین تزریق و وقایع مهم را بگذارید

برنامه ریزی برای زمان تزریق طبق برنامه و مناسبت های مهم و مهم برای شما مهم است ، تا اطمینان حاصل شود که علاوه بر مواجهه با هر مشکلی که رخ دهد ، تمام تورم و کبودی کاملاً از بین رفته است ، به خصوص اگر این مشکل باشد اولین بار برای تزریق مواد پرکننده در لب ها.

بنابراین مطمئن شوید که 2-3 هفته قبل از وقایع مهم رخ داده است در صورتی که قبلاً تزریق کرده اید و 4-6 هفته در صورتی که این اولین بار است.


13 – از خوابیدن بلافاصله پس از تزریق خودداری کنید

یکی از مهمترین دستورالعمل ها پس از تزریق پرکننده ، پرهیز از خوابیدن و دراز کشیدن بلافاصله پس از تزریق است ، زیرا دراز کشیدن باعث می شود جاذبه نقش خود را ایفا کند و علاوه بر مشکلات جدی تر و جدی تر ، باعث مهاجرت پرکننده و توزیع نامتعادل می شود ، بنابراین باید 4-6 ساعت پس از تزریق فیلر صبر کنید تا بتوانید دراز بکشید.


12 – به اندازه کافی استراحت کرده و بخوابید

اینکه من به شما هشدار می دهم بلافاصله بعد از تزریق دراز نکشید ، به این معنی نیست که باید از استراحت و خواب طولانی مدت مراقب باشید ، باید در روز اول استراحت کامل داشته باشید و می توانید روز بعد را به عنوان مرخصی استفاده کنید. از محل کار ، همانطور که برای خواب هستید ، اطمینان حاصل کنید که 7-9 ساعت وقت دارید ، اما بعد از گذشت مدت زمانی که باید منتظر بمانید

شرایط باند معده .. رژیم چیست؟

11 – باید در دو شب اول به پشت بخوابید

راه خواب بعد از تزریق مواد پرکننده در لب مهم است و نقش زیادی دارد ، بنابراین شما باید در 2-4 شب اول پس از پرکننده به پشت بخوابید. خوابیدن در یک موقعیت جدید ممکن است کمی دشوار باشد ، اما استفاده از چندین بالش به جای یک بالش باعث سهولت کار شما می شود و در صورتی که در طول شب بیدار شوید و متوجه شوید که در وضعیت نامناسبی قرار دارید ، باید سریعاً دوباره به پشت بخوابید.


10 – اطمینان حاصل کنید که روکش کوسن را به طور مرتب تعویض کنید

یکی از مهمترین یادداشتهایی که باید حتماً از آن استفاده کنید تعویض روکش بالش به طور مرتب است ، به خصوص در روزهای اول پس از تزریق ، زیرا این امر اطمینان حاصل می کند که از بروز مشکلاتی مانند آلرژی یا التهاب محل های تزریق در نتیجه جلوگیری می کنید. ورود عوامل بیماری زا و ذرات خارجی به آنها.


9 – ورزش نکنید که به تلاش زیاد نیاز دارد

استراحت کامل در 48 ساعت اول پس از تزریق ماده پر کننده بسیار مهم است ، بنابراین در این دوره شما هرگز ورزش نمی کنید ، و سپس در طی چند روز آینده می توانید با شروع تمرینات ساده مانند این به تدریج به ورزش برگردید تا اینکه دکتر به شما بگوید که شما می تواند به فعالیت معمول خود بازگردد.

شاید برایتان جالب باشد: نکات ورزش … 15 نکته ای که می تواند شما را در ورزش چسبناک کند


8- از خوردن غذاها و نوشیدنی های حاوی سدیم خودداری کنید

ترشی ، نمک ، آب نرم سویا … و سایر غذاها و نوشیدنی ها که حاوی مقدار زیادی سدیم هستند ، اما چرا این غذاها به طور خاص هستند؟ از آنجا که این کار برای افزایش احتباس مایعات در بدن و در نتیجه افزایش تورم و افزایش زمان لازم برای از بین رفتن و از بین رفتن آن موثر است ، بنابراین حتماً طی یک هفته یا یک هفته پس از تزریق از آن خودداری کنید.


7 – حتماً آب کافی بنوشید

نوشیدن آب به اندازه کافی یکی از مهمترین نکات و دستورالعمل هایی است که باید به آن پایبند باشید ، نه تنها در اولین دوره پس از پرکننده ، بلکه به طور مداوم ، اما چرا؟ زیرا در درجه اول به شما در کاهش تورم و کبودی کمک خواهد کرد و از همه مهمتر ، اطمینان حاصل می کند که فیلر و پوست شما حتی پس از از بین بردن مواد پرکننده برای مدت طولانی در وضعیت بهتر باقی می مانند.


6 – یک رژیم غذایی سالم و متعادل را تصویب کنید

اگر می خواهید بهترین نتیجه را از ماده پرکننده بگیرید و می خواهید لب های شما چروکیده و کدر به نظر نرسد ، باید به یک رژیم غذایی سالم و متعادل اعتماد کنید ، زیرا از شادابی و جوانی پوست شما اطمینان می یابد.

بنابراین ، علاوه بر اینکه از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن و همچنین از چربی ها ، قندها و سایر غذاهای ناسالم پرهیز کنید ، مطمئن شوید که غذای شما حاوی فیبر ، پروتئین و کربوهیدرات است.

از بین بردن حنا از روی مو با کره راهی آسان و سریع است

شما ممکن است مراقبت کنید: 16 مرحله برای کاهش اعتیاد به قند و شیرینی


5- از قرار گرفتن در معرض دمای بالا خودداری کنید

در طی روزهای اول پس از تزریق پرکننده لب و همراه با استفاده از کمپرس سرد ، باید از قرار گرفتن در معرض دمای بالا خودداری کنید ، یعنی از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید یا قرار گرفتن در سونا و غیره خودداری کنید … زیرا گرما می تواند باعث افزایش تورم و کبودی و بدتر شدن اوضاع.


4- از مالیدن یا خراشیدن پوست محل تزریق خودداری کنید

محل تزریق ممکن است متورم یا حتی دردناک باشد ، اما در بعضی از مراحل ممکن است احساس خارش کنید ، خارش نشانه خوبی است که نشان می دهد محل تزریق شروع به التیام کرده است ، اما با این کار باید از خراشیدن یا مالیدن ناحیه تزریق شده جلوگیری کنید. برای جلوگیری از کبودی یا آسیب دیدگی پوست … کمپرس می تواند سرماخوردگی باعث تسکین خارش شود.


3- از استعمال دخانیات ، الکل و سایر عادات غلط خودداری کنید

به طور کلی ، و به خصوص پس از تزریق پرکننده لب ، باید از عادت های غلط آسیب رسان به پوست خود اجتناب کنید ، که در عین حال می تواند باعث افزایش درد ، کوفتگی و حتی تورم شود! از جمله خطرناک ترین این عادت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: سیگار کشیدن – نوشیدن الکل – بیدار ماندن تا دیر وقت – اتخاذ یک رژیم غذایی ناسالم …

ممکن است مورد توجه شما قرار گیرد: اگر سیگار می کشید یا می خواهید شروع به کار کنید ، در اینجا فواید شگفت انگیز سیگار کشیدن آورده شده است


2 – حتماً دستورالعمل های پزشک خود را دنبال کنید

این لیست نکات پس از پرکننده لب بر اساس دستورالعمل های پزشکان و متخصصان است ، اما هر بدن روش پاسخ خاص خود را دارد و پزشک شما از همه می تواند شرایط شما و آنچه را که برای شما مناسب است را بشناسد ، بنابراین تمام دستورالعمل های لازم را بخاطر بسپارید. به شما می گوید ، و اگر امکان فراموش کردن هر یک از آنها وجود دارد ، اقدام به نوشتن آن کنید تا برای شما باقی بماند.


1 – چه زمانی باید به پزشک مراجعه کنید؟

مراجعه منظم و منظم به پزشک پس از پرکننده بسیار ضروری است و این امر با هماهنگی پزشک انجام می شود ، اما اگر با علائمی از جمله: درد شدید – تورم که کاهش نمی یابد – کوفتگی های شدید و دردناک – خونریزی – توزیع نامنظم مواد پرکننده – دمای بالا – علائم حساسیت … این خواهد بود شما باید مستقیماً به پزشک مراجعه کنید.


تزریق فیلر برای لب ها یکی از مهمترین و سریعترین درمان های زیبایی است و شما را از لبهای پر و بزرگتر اطمینان می دهد ، اما نتیجه به شما و آنچه در دوره بعد از تزریق انجام می دهید بستگی دارد ، بنابراین توجه کنید و حتماً آن را دنبال کنید دستورالعمل ها و توصیه های قبلی

منابع

.

منبع: magltk.com

مطالب مرتبط

Leave a Comment

بیست − 12 =