وضعیت روحی و هوا 8 مورد از آب و هوا که ممکن است روحیه و روحیه شما را تحت تأثیر قرار دهد

وضعیت روحی و هوا 8 مورد از آب و هوا - وضعیت روحی و هوا 8 مورد از آب و هوا که ممکن است روحیه و روحیه شما را تحت تأثیر قرار دهد


وضعیت روحی و هوا 8 مورد از آب و هوا که ممکن است روحیه و روحیه شما را تحت تأثیر قرار دهد

آیا می دانید چه رابطه ای بین وضعیت روانی و هوا وجود دارد؟ باور کنی یا نه! وضعیت روانی شما مربوط به آب و هوا است! هوا تأثیر زیادی در روحیه عمومی فرد دارد. و این به شرایط آب و هوایی بستگی دارد که ممکن است برای برخی از مشاغل نامناسب یا مناسب باشد. در اینجا 8 شرایط آب و هوایی وجود دارد که ممکن است بر خلق و خوی تأثیر بگذارد – موقعیت هایی که قبلاً هرگز فکر نکرده اید:

وضعیت روحی و جوی

1- افزایش دما باعث افسردگی شما می شود.

دمای پایین و کمبود نور خورشید باعث غمگینی می شود – که اختلال روانی-عاطفی فصلی نامیده می شود. اما از طرف دیگر گرمای زیاد و وجود نور خورشید باعث بهبود خلق و خو و مقابله با افسردگی می شود. دمای بالا باعث افزایش حرکت ذرات در بدن می شود ، زیرا هضم غذا را تسهیل می کند و باعث بهبود تفکر می شود.

2- روزهای آفتابی شما را به احتمالات عاشقانه باز می کند:

روزهای آفتابی با درجه حرارت بالا باعث افزایش انرژی می شود و بر سلامت روان نیز تأثیر می گذارد و این طبیعی است که فرد احساساتی شود و در آستانه افکار عاشقانه قرار گیرد. تابستان بهترین زمان برای پیک نیک ، پرسه زدن در ساحل یا جنگل ها یا گذراندن وقت در قایق در دریاچه است.

3- شما در روزهای آفتابی نیکوکار هستید:

این کتاب افراد خوشحال را دارای “روحیه آفتابی” توصیف می کند. خورشید باعث خوشحالی و تمایل بیشتر مردم برای کمک به دیگران می شود. بنابراین ، در روزهای آفتابی ، اکثر افراد برخلاف روزهایی که ابری و تاریک هستند ، آمادگی کامل برای کمک به دیگران را دارند. برای داوطلب شدن بهتر است روزهای آفتابی را انتخاب کنید ، زیرا در این صورت بیشتر به مردم کمک خواهید کرد.

راه های مقابله با یک بیمار افسرده برای غلبه بر مشکل ؛ مجله شما

4- خورشید باعث می شود که پول زیادی خرج کنید:

تابستان فروشی! در بازارها و مراکز خرید پرسه بزنید ، کیف پول خود را باز کنید و هرچه دوست دارید خریداری کنید. محققان نشان داده اند که مردم تمایل دارند در روزهای آفتابی هزینه های زیادی را صرف کنند. این تئوری می گوید که خورشید مردم را خوشحال می کند و در مورد زندگی و شرایط مالی کمتر استرس می بیند.

5- دمای بالا باعث پرخاشگری شما می شود:

همانطور که گفته شد ، دمای بالا باعث انرژی بیشتر افراد می شود – اما متأسفانه این انرژی با آب و هوای گرم ، رطوبت و گرانروی ترکیب می شود ، همه اینها باعث پرخاشگری افراد می شود.

6- درجه حرارت بسیار پایین بر انجام کارهای سخت جسمی تأثیر می گذارد:

وقتی فردی احساس سرما می کند ، حرکات عضلانی کند است. یعنی او از حرکت خودداری کرد. بنابراین بهتر است هنگام انجام کارهای دشوار جسمی مراقب باشید زیرا صرف زمان زیاد در دمای بسیار پایین باعث افت شدید درجه حرارت بدن می شود و این برای سلامتی فرد امری خطرناک است. بنابراین بهتر است وقتی در برف هستید از دستکش استفاده کنید.

7 – کمبود نور خورشید باعث می شود بیشتر بخورید:

خرس ها قبل از خواب هر چیزی را که در چشم شما است ، قلقلک می دهند و فرد در روزهای سرد اینگونه است. زمستان سرد و تاریک باعث می شود زیاد غذا بخورید. متأسفانه ، در بسیاری از اوقات فرد به غذا احتیاج ندارد ، اما احساس سرما باعث می شود که غذا بخورد.

رژیم غذایی بعد از جراحی بای پس معده با جزئیات

8- باران باعث درد می شود:

باران به دلیل فشار جوی باعث ایجاد درد جسمی واقعی می شود و همچنین برخی مشکلات روانی را ایجاد می کند. فشار بیش از حد باعث می شود مایعات بدن از رگ های خونی به بافت ها منتقل شوند که باعث فشار بر اعصاب و مفاصل می شود و نتیجه این افزایش درد ، سفتی و کمبود حرکت است.

اینجا را تماشا کنید

  1. اکنون وضعیت روانشناختی خود را آزمایش کنید

مطالب مرتبط

Leave a Comment

16 − 8 =