چرا دستمال و پستانک های NUK بهترین انتخاب هستند؟


انتخاب وسایل کودک از طریق بطری ها ، پیس یا سایر موارد وظیفه ای است که به دوش هر مادر می افتد و استانداردهای ایمنی و کیفیت تعیین کننده انتخاب هستند و در این مقاله مزایای شما را نشان خواهیم داد محصولات NUK (NUK) به عنوان یکی از نمونه های برجسته محصولات کودک ، مقاله را دنبال کنید تا در مورد آن و چرایی بهترین انتخاب برای کودک خود بدانید.

NUK چیست؟

NUK یک مارک آلمانی است که بیش از 60 سال در بازار آلمان زندگی می کند و در بیش از 110 کشور جهان از جمله مصر گسترش یافته است.

از آنجا که پسر یا دختر شما مهمترین چیز در زندگی است ، NUK علاقه مند است محصولات خود را برای کمک به رشد سالم و سالم کودک شما تولید کند. دانشمندان کشف کردند که نوک سینه مادر با هر سن کودک ، متناسب با حفره دهان او تغییر می کند ، بنابراین NUK توسعه یافته است اولین نوک پستان نامتقارن است ، شبیه نوک پستان مادر است و شعار یا نامی که به آن داده شده بود “طبیعی و مناسب فک” بود و این قانون اساسی است که NUK تاکنون طبق آن عمل می کند.

محصولات خانواده NUK چیست؟

اگرچه این کار با بطری ها و پستانک های مصنوعی آغاز شد ، اکنون ناک طیف گسترده ای از محصولات را که هر مادر به دنبال آن است ارائه می دهد و این محصولات شامل موارد زیر است:

 • گروهی از غذاهای مخصوص کودکان برای هر گروه سنی ، از یک روزگی تا بیش از سه سالگی.
 • طیف گسترده ای از نوک پستانهای شیشه شیر پیشرفته مناسب سن کودک.
 • ناک از ارائه انواع فنجان برای کودکان که با تمام نیازهای راحتی و امنیت کودک هنگام نوشیدن و محافظت از دندان ها و فک کودک از سن یک سالگی تا 3 سالگی و بزرگتر تهیه شده است ، غافل شد.
 • وسایل بهداشت شخصی مورد نیاز کودک از جمله ناخن گیر ، مسواک ، برس بطری ، لوسیون پاک کننده بطری و ابزارهای مختلف دیگر.
 • NUK همچنین از طریق پمپ های دستی و الکتریکی پستان از نیازهای شیردهی نیز مراقبت کرده و همچنین از پستانک های سیلیکونی برای محافظت از پستان مادر حساس در حالی که به کودک احساس شیردهی از پستان مادر را داده است ، با استفاده از پد های سینه چشم پوشی کرد تا از نشت شیر ​​مادر هنگام خارج شدن از شیر مادر جلوگیری کند.

در زدن

چرا محصولات NUK بهترین انتخاب برای کودک شما هستند؟

نیازهای کودک را در نظر بگیرید

سیاست ناک اساساً بر اساس نیاز کودک در پستانک یا پستانک با توجه به هر مرحله سنی است ، زیرا NUCK اصلی شکل طبیعی مدل پستانک مادر شیرده را به خود اختصاص می دهد.

اندازه های متناسب با همه سنین

علاوه بر این ، ناک اندازه های مختلفی را برای نوک پستانها و پیپرهای ضربان ساز و همچنین اندازه های مختلف سوراخ برای هر مرحله سن ایجاد می کند.

کیفیت مواد اولیه

نوک در تولید کیفیت موادی که مورد استفاده قرار می گیرد ، برای اطمینان از حداکثر کیفیت ، ایمنی و راحتی کودک شما ، چه از نوع لاتکس و چه از نوع سیلیکون باشد ، مورد توجه قرار می گیرد.

سیستم رایگان BPA

ذکر این نکته نیز مهم است که محصولات NUK فاقد Bisphenol-A هستند ، فاقد BPA هستند ، این ماده تقلیدی از استروژن شیمیایی است که برای تولید محصولات پلاستیکی قابل استفاده مجدد استفاده می شود ، مانند بطری های کودک ، لیوان های کودک نوپا و محصولات پلاستیکی که ممکن است برای ذخیره مواد باقی مانده استفاده شود.

با این حال ، محصولات نوک از پلی پروپیلن ساخته شده اند تا کیفیت و ایمنی بیشتری را برای کودک شما تضمین کنند.

ما در مورد شکل و مواد اولیه محصولات Nok از تکه ها و بطری ها ، و دلیل تهیه اندازه های مختلف آنها ، با جزئیات بیشتری صحبت خواهیم کرد.

NUK Pronuts

در خانواده NUK دو محصول اصلی از پپرونی و پستانک وجود دارد ، یعنی Nature sense ، که اولین مدلی است که هنگام شیردهی به کودک احساس طبیعی می دهد و مدل ابتکاری + اول انتخاب است.

محصولات نوک از پپرونی Natural Sense

نوک سینه نوک سینه - اینفوگرافی

آنها محصولی با اولین پستانک نامتقارن شبیه نوک پستان مادر هستند و آرم یا نامی که به آن داده شده بود “طبیعی و مناسب فک” بود ، این شکل جدید و ابتکاری است که در جای خود باقی مانده و تا امروز در NUK یافت می شود.

شکل طبیعی نوک سینه های نوک پذیرش بسیار شگفت انگیزی در بین نوزادان دارد ، آزمایش و آزمایش شده است و میزان پذیرش در یک مطالعه مستقل از بازار در آلمان در سال 2016 شگفت انگیز بود ، جایی که 92٪ از نوزادان را تحسین کرد ، همانطور که 99٪ مادران توصیه می کنند.

ویژگی های بطری Nok Nature Sense

NUK 2 - infogragh

علاوه بر موارد ذکر شده ، ظاهر طبیعی و طراحی NUK Nook Products از نوک سینه های طبیعت مزایای زیر را به کودک شما ارائه می دهد:

 • چندین دهانه کوچک برای اطمینان از جریان طبیعی و روان دارد.
 • برای نوزادانی که هم از شیر مادر تغذیه می کنند و هم از شیر خشک تغذیه می کنند ، بسیار مناسب است و این باعث نمی شود کودک تفاوت بزرگی را که ممکن است او را از یکی از دو نوع تغذیه ناراحت کند ، احساس کند.
 • نوک پستان انعطاف پذیر که با حرکت زبان و دهان کودک حرکت می کند تا از لغزش آن اطمینان حاصل کند.
 • فضا را برای راحتی لب کودک فراهم می کند و به او اجازه می دهد تا به طور طبیعی بر روی نوک سینه قفل شود.
 • طراحی حمایتی برای جلوگیری از نشت و ریختن مایع.

محصولات نوک از پپرونی + اولین انتخاب

محصولات-دستکش-اینفوگراگ

تکامل مواد در محصولات piper NUK

نوآورانه نوک پستان با استفاده از سیلیکون آلمانی با کیفیت بالا تولید شده است و موارد زیر را به کودک شما تضمین می کند:

 • هضم آسان ، زیرا محل سوراخ در نوک پستان است تا بزاق مناسب برای تغذیه را تقویت کند.
 • ضد قولنج با جلوگیری از قولنج و نفخ ، پستانک از یک سیستم ضد کولیک بی هوازی پشتیبانی می کند ، که به جریان طبیعی مایعات کمک می کند تا کودک بدون بلعیدن هوا و ایجاد نفخ نوشیدنی بنوشد.
 • نوک پستان ، با بافت نرم منحصر به فرد خود ، کاملاً با دهان کودک سازگار می شود و در هنگام تغذیه یک احساس طبیعی ایجاد می کند.
 • گزینه های مختلفی از نوک بطری در دسترس است ، اعم از شیشه در اندازه های 120 میلی متر و 240 میلی متر ، یا پلاستیک در اندازه های 150 میلی متر ، 300 میلی متر و 360 میلی متر.

محصولات NUK First Choice + اثبات شده و آزمایش شده

شکل طبیعی نوک پستانک نوک از پذیرش بسیار شگفت انگیزی در بین نوزادان برخوردار است ، آزمایش و آزمایش شده است و میزان پذیرش در مطالعه مستقل بازار آلمان در سال 2016 شگفت انگیز بود ، جایی که 92٪ از نوزادان را تحسین کرد ، همانطور که 99٪ مادران توصیه می کنند.

محصولات نوک

اندازه های مختلف نوک سینه های بطری NUK اولین انتخاب شما + متناسب با سن کودک شما است

این برجسته ترین ویژگی است که ناک در ارائه و توسعه با حداکثر حرفه ای موفق شده است تا در نهایت به حداکثر میزان شیردهی ایمن و راحت برای کودک شما برسد.

اندازه های نوک سینه

نوزادان از لحظه تولد به تدریج رشد می کنند و بر این اساس دهان رشد می کند و تغییر می کند ، بنابراین نوک دو اندازه مختلف از پستانک ها را فراهم می کند:

 • اندازه اول ، مناسب از 1 روزگی تا 6 ماهگی.
 • اندازه دوم از 6 ماهگی تا 18 ماهگی مناسب است.

اندازه های باز شدن نوک پستان در اولین انتخاب + محصولات NUK piperat

نه تنها این ، بلکه به این دلیل که NUK کوچکترین جزئیات را در نظر می گیرد و بر اساس این ایده که تراکم مایعی که کودک می خورد باید در اندازه دهانه آن در نظر گرفته شود ، تا مطمئن شوید کودک با جریان صحیح و ایمن آب می نوشد ، بنابراین از هر حجم ذخیره می شود دو اندازه نوک پستان قبلی سه اندازه متفاوت از نوک پستان دارند ، به شرح زیر:

 • اندازه جمع و جور سوراخاین ماده برای مایعات نرم مانند شیر مادر ، نوشیدنی های گیاهی برای نوزادان و همچنین آب در نظر گرفته شده است.
 • اندازه متوسط ​​سوراخو در اینجا ، اندازه سوراخ کمی بزرگتر است و برای شیر فرمول در نظر گرفته شده است ، زیرا چگالی آن بیشتر از مایعات قبلی است.
 • اندازه بزرگ سوراخ، و این حجم نسبت به نمونه های قبلی به مایعات متراکم تری اختصاص داده شده است.

رژ لب Bunny Nuk

محصولات NUK Nook برای نوزادان دارای شکاف لب فرمول های شیرخوار را ارائه می دهد و آنها با موارد زیر متمایز می شوند:

 • نوک سینه های ساخته شده از لاتکس خالص.
 • نوک پستان گنبدی برای اطمینان از بسته شدن شکاف لب در هنگام مکیدن.
 • با توجه به نیازهای فردی و دستورالعمل های پزشک ، سوراخ شدن ممکن است بعدا انجام شود.
 • یک حلقه پیچ که متناسب با همه بطری های استاندارد کودک است که معمولاً در بیمارستان ها و در خانه استفاده می شود.

Nuk Skat

علاوه بر نکاتی در مورد معیارهای شیردهی و تغذیه مصنوعی ، انتخاب پستانک مناسب برای کودک همچنین به او کمک می کند تا سلامت دهان و دندان را تا حد زیادی بهبود بخشد.

ویژگی های NUK skat

شکل

NUK 1 - اینفوگرافی

 • نازک ، ضخامت آن در دهان کودک قرار می گیرد ، گردنی باریکتر برای تسکین دهنده و طبیعی مانند نوک پستان مادر است.
 • چاپلوسی ، برای کمک به تن دادن به حرکت زبان.
 • عرض کمتر ، متناسب با فضای دهان کودک.

سیستم هوا برای تنفس بهتر

همه پستانک های نوک مجهز به سیستم ضد هوایی هستند که با فشار دادن نوک پستان می تواند هوا را تخلیه کند ، به این ترتیب پستانک نرم ، انعطاف پذیر و کاملاً متناسب با حفره دهان کودک باقی مانده و به او کمک می کند تا تنفس طبیعی کند.

محصولات-NUK

چرا اندازه های مختلف NUK وجود دارد؟

از آنجا که دهان کودک با افزایش هر سن رشد می کند و تغییر می کند و از آنجا که نوک توجه زیادی به مسئله اندازه در لوله های گوشتی نشان داده است ، این امر در مورد سکوت کودکان نیز انجام می شود به شرح زیر:

اندازه ها برای هر سن

ناک چهار اندازه مختلف پستانک کودک را متناسب با رشد دهان کودک در هر دوره ارائه می دهد ، به شرح زیر:

 • اندازه صفر ، که کوچکترین و خاص ترین اندازه برای طول عمر 1 تا 2 ماه است.
 • جلد 1 ، که برای یک دوره از یک روز تا شش ماه است.
 • جلد 2 ، از شش ماه تا 18 ماه.
 • جلد 3 ، از 18 متر تا 36 متر.

چگونه محصولات NUK را تهیه می کنید؟

محصولات NUK در بیش از 40 کشور جهان در دسترس است و در بسیاری از داروخانه ها و فروشگاه های مورد نیاز کودکان و همچنین بسیاری از راه های ارتباطی با آنها یافت می شود ، بنابراین می توانید از طریق لینک های زیر به صورت آنلاین به آنها دسترسی پیدا کنید:

.

مطالب مرتبط

Leave a Comment

پنج × چهار =