چه زمانی زرد به کودکان ختم می شود؟ پاسخ را دریابید


چه زمانی رنگ زرد در کودکان پایان می یابد؟عفونت با زردی یکی از رایج ترین علائمی است که کودکان پس از تولد تجربه می کنند و اگرچه این یک علامت شایع است ، اما ممکن است طبیعی باشد و در بسیاری از موارد نگران کننده نباشد ، اما در سایر موارد زردی ممکن است شدید باشد و نیاز به درمان داشته باشد ، همچنین دانستن آن مهم است. چه زمانی رنگ زرد در کودکان پایان می یابد؟ برای تشخیص جدی بودن یا نبودن شرایط ، و این همان چیزی است که ما در مقاله بعدی به شما خوانندگان گرامی ارائه خواهیم داد ، بنابراین خواندن را ادامه دهید.

صفرا در کودکان

زرد یا صحبت کنید زردی در نوزادان تازه متولد شده زیرا نوزادان سطح بالایی دارند بیلی روبین خون ، و این وضعیت باعث زردی چشم و پوست آنها می شود ، زردی پوست و سفیدی چشم که نشانه اصلی زردی در نوزادان است ، معمولاً بین روز دوم و چهارم پس از تولد ظاهر می شود.

چگونه می توان صفرا را در کودکان بررسی کرد؟

متخصص اطفال می تواند پس از تولد کودک شما را معاینه کند ، اما همچنین برای بررسی میزان ابتلا به زردی کودک ، به آرامی بر پیشانی یا بینی او فشار دهید. اگر در جایی که فشار داده اید پوست زرد به نظر می رسد ، کودک شما احتمالاً زردی خفیف دارد. اگر کودک از زردی رنج نمی برد ، باید یک لحظه رنگ پوست کمی از رنگ طبیعی آن روشن شود و سپس به همان حالت برگردد.

چه زمانی زرد به کودکان ختم می شود؟

موارد ساده یا متوسط ​​زردی معمولاً طی دو تا سه هفته به خودی خود برطرف می شوند.در مورد موارد زردی متوسط ​​تا شدید ، ممکن است کودک نیاز به مدت طولانی تری در مهد کودک یا بیمارستان داشته باشد که ممکن است یک ماه یا بیشتر طول بکشد.

چه زمانی رنگ زرد در کودکان شیرده به پایان می رسد؟

نظرات دیگری نیز وجود دارد که تعیین می کند زردی در کودکان با توجه به شیردهی که دریافت می کنند چه مدت طول می کشد ، بیان می دارد که در کودکانی که از شیر مادر تغذیه می کنند ، طولانی بودن صفرا به مدت یک ماه یا بعضی اوقات کمی بیشتر است. در کودکانی که تغذیه می شوند تغذیه مصنوعیبیشتر علائم زردی طی دو هفته از بین می رود. با این حال ، اگر کودک شما بیش از 3 هفته زردی دارد ، به پزشک کودک خود مراجعه کنید.

چرا زرد در نوزادان تازه متولد شده رخ می دهد؟

هیپربیلیروبینمی علت اصلی زردی است ، بیلی روبین مسئول رنگ زرد زردی قسمت طبیعی رنگدانه آزاد شده از تجزیه است سلول های قرمز خون استفاده می شود ، ونوزادان به دلیل افزایش تولید و تجزیه ، بیلی روبین بیشتری نسبت به بزرگسالان تولید می کنند سلول های قرمز خون در روزهای اول زندگی سریعتر.

دلایل جدی زردی در کودکان

دلایل دیگری نیز وجود دارد که می تواند در پشت عفونت زردی باشد ، fاختلالات اساسی وجود دارد که ممکن است باعث ایجاد زردی در نوزادان شود. در این موارد ، زردی اغلب زودتر یا خیلی دیرتر از نوع رایج زردی ظاهر می شود. بیماری ها یا شرایطی که می توانند باعث زردی شوند عبارتند از:

  • خونریزی داخلی.
  • سایر عفونت های ویروسی یا باکتریایی.
  • وجود عفونت در خون کودک.
  • ناسازگاری بین خون مادر و نوزاد.
  • سو liver عملکرد کبد یا کمبود آنزیم.
  • عدم تعادل در گلبول های قرمز نوزاد منجر به تجزیه سریع سلول می شود.

اکنون ، خوانندگان عزیز ، امیدواریم که به این سوال که چه موقع زردی در کودکان پایان می یابد ، پاسخ داده ایم. از اینجا.

.

مطالب مرتبط

Leave a Comment

1 + دو =