چگونه می توانم بعد از پرکننده بخوابم؟ چگونه بعد از تزریق ماده پرکننده بخوابیم … مراقب خواب باشید! مجله شما

چگونه می توانم بعد از پرکننده بخوابم؟ چگونه بعد از - چگونه می توانم بعد از پرکننده بخوابم؟ چگونه بعد از تزریق ماده پرکننده بخوابیم ... مراقب خواب باشید! مجله شما


پرکننده یکی از راه حل های آرایشی است که می توانید نتایج شگفت انگیز آن را به سرعت مشاهده کنید ، اما اگر در اولین دوره پس از آن مراقب نباشید ، نتایج دوام نخواهد آورد و ممکن است موضوع نه تنها در اینجا متوقف شود بلکه به یک وضعیت جدی تر تبدیل شود ، و نحوه خوابیدن پس از تزریق پرکننده یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه کنید. و از آنها بر حذر باشید!

بله بخوابید ، ممکن است طبیعی به نظر برسد ، اما بعد از پرکننده فقط چرت زدن یا چند ساعت خوابیدن نیست و تمام می شود ، خیلی بزرگتر خواهد شد! اشتباه در زمان و روش خواب پس از تزریق ماده پرکننده می تواند شما را در معرض بسیاری از مشکلات قرار دهد ، مهمترین آنها این است که پرکننده مانند گذشته باقی نخواهد ماند!

چگونه بعد از تزریق ماده پرکننده بخوابیم … مراقب خواب باشید!

خوابیدن بعد از پرکننده ها

چگونه می توانم بعد از پرکننده بخوابم؟ نحوه خوابیدن پس از تزریق پرکننده ..

طبیعی است که پس از تزریق فیلر ، کمی احساس خستگی ، خواب آلودگی یا گرسنگی داشته باشید ، اما مراقب باشید! در این زمان هرگز تسلیم خواب نشوید! مطمئن باشید اینطور نیست که مثل خواب شاهزاده خانم بخوابید ، اما واقعاً شما را در معرض بسیاری از مشکلات قرار می دهد که ممکن است خطرناک باشد.

چرا ممکن است بعد از پرکننده احساس خواب آلودگی کنید؟

پرکننده ها نوعی عمل پزشکی و آرایشی هستند که با تزریق مواد پرکننده با ترکیب طبیعی در نواحی خاص یعنی در یک گروه عضلانی خاص انجام می شود.این روش به بیهوشی عمومی احتیاج ندارد و به خودی خود باعث خواب آلودگی نمی شود.

اما خواب آلودگی یکی از رایج ترین عوارض جانبی پس از تزریق مواد پرکننده یا بوتاکس است و تاکنون هیچ مدرک علمی مبنی بر خواب آلودگی مواد تزریقی وجود ندارد ، اما اثرات دیگری نیز وجود دارد که میل شما به خواب یا دراز کشیدن را افزایش می دهد ، مانند: سرگیجه – حالت تهوع – سردرد – ضعف عضلانی …

علاوه بر این ، شما ممکن است احساس خستگی و خستگی کنید ، به خصوص اگر در مورد تزریق تنش داشته باشید یا برای شما دردناک باشد ، یا اگر قبل از تزریق فیلر خواب کافی نداشته باشید … متأسفانه همه اینها باعث خواب آلودگی شما می شود و باید بجنگید!


آسیب به خواب بعد از تزریق مواد پرکننده

آسیب به خواب بعد از تزریق مواد پرکننده

مطمئناً پزشک از شما می خواهد بلافاصله پس از تزریق ماده پرکننده از خوابیدن یا خوابیدن خودداری کنید ، اما چرا باید این کار را انجام دهید؟ اگر کمی از انتظار چشم پوشی کنید ، آسیب ها و مشکلاتی که می توانید با آنها روبرو شوید چیست؟

1 – انتشار مواد پرکننده

همانطور که به شما گفتم ، تزریق در یک گروه بافت خاص انجام می شود و مدتی طول می کشد تا مواد تزریق شده کاملاً حل و فصل شود ، بنابراین اگر در این مدت بخوابید یا دروغ بگویید ، نیروی جاذبه کار خود را آغاز می کند و باعث حرکت یا پرکننده پرکننده می شود از محل خود برای انتقال به یک گروه بافت دیگر.

این به خودی خود یک مشکل مضاعف است که باعث بسیاری از مشکلات می شود! در ساده ترین شکل ، با توزیع ناهمگن ماده تزریق شده نشان داده می شود ، این بدان معناست که نتایج آنطور که می خواستید یا همان چیزی که انتظار داشتید نخواهد بود. این ممکن است ساده باشد ، اما در موارد دیگر می تواند واضح تر و به یک عمل زیبایی نیاز دارد.

جراحی پیوند برای بیماران دیابتی ... مزایا و خطرات احتمالی چیست؟

اما این خطر در موارد دیگر ظاهر می شود ، مانند اینکه اگر منطقه تزریق اطراف چشم باشد ، انتقال مواد تزریق شده به داخل حفره مداری ممکن است علاوه بر تاری یا دو دید ، عوارض جانبی مانند افتادگی یا تورم پلک ایجاد کند و موارد دیگر اثرات ممکن است بیش از 3 ماه طول بکشد تا از بین برود!

در موارد دیگر ، عوارض جانبی انتقال ماده پرکننده می تواند در یک حالت حساسیت یا مسمومیت باشد که با ظاهر شدن راش ، تحریک یا کبودی و غیره نمایان می شود ….


2- افزایش تورم و کبودی

علائمی مانند تورم و کبودی از علائم طبیعی پس از تزریق است و به طور کلی در طی 4 روز تا یک هفته از بین می رود و از بین می رود ، اما متاسفانه بلافاصله بعد از تزریق دراز کشیدن می تواند باعث تشدید تورم و کبودی شود و می تواند باعث شود علائمی مانند قرمزی ، تحریک و سایر موارد …

آن را دست کم نگیرید ، زیرا تورم می تواند به حدی شدید شود که فردای آن روز نمی توانید از خانه خارج شوید ، زیرا هیچکس نمی خواهد با صورت متورم راه برود!


3 – می توانید از درد رنج ببرید

همانطور که در مورد تورم وجود دارد ، مقداری از درد پس از تزریق و زمانی که اثر بی حسی موضعی از بین می رود طبیعی است و پزشک می تواند مسکن های مناسب را به شما توصیه کند ، اما آیا می توانید درد را در صورت خوابیدن مستقیم و بالش بدانید؟ به صورت شما مالیده شده است؟ من در اینجا در مورد نقش جاذبه صحبت نمی کنم بلکه در مورد نقش فشار بر ناحیه تزریق شده صحبت می کنم و فکر نمی کنم شما این را بخواهید!


چه زمانی می توانید بعد از تزریق فیلر بخوابید؟

چه زمانی می توانید بعد از تزریق فیلر بخوابید؟

حتماً احساس اضطراب یا عصبی کرده اید و می خواهید پس از تزریق چندین روز بیدار بمانید! اما این چندان عالی نیست ، تنها چیزی که وجود دارد این است که شما مجبورید چند ساعت بعد از تزریق یا حدود 6 ساعت از خوابیدن خودداری کنید.

پزشک می تواند به شما بگوید 4 ساعت صبر کنید ، که کافی است ، اما در دایره ایمنی باشید و چون هر جسمی با بدن دیگر متفاوت است ، انتظار دو ساعت بیشتر ضرری ندارد!

اگر دراز بکشم چه می شود!

اگر مدتی فراموش کنید یا دراز بکشید و متوجه نشوید چقدر جدی است چه می کنید؟ اگر برای مدت کوتاهی دراز کشید ، نگران نباشید ، زیرا با وجود خطر دراز کشیدن بلافاصله پس از شعله ور شدن ، خوابیدن کوتاه در اکثر موارد تأثیر منفی ندارد.

اما اگر مدتی دروغ گفتید ، باید به یک پزشک مراجعه کنید و موضوع را با او در میان بگذارید تا بتواند ناحیه تزریق شده را معاینه کند.


چگونه بعد از تزریق مواد پرکننده از خوابیدن جلوگیری کنیم؟

چگونه بعد از تزریق مواد پرکننده از خوابیدن جلوگیری کنیم؟

مقاومت در برابر خوابیدن و دراز کشیدن دشوار است ، به خصوص اگر احساس خستگی ، خستگی یا سرگیجه می کنید ، اما نگران نباشید ، می توانید به برخی از روش ها و مراحل بستگی داشته باشید که اطمینان از مقاومت در برابر خواب را به شما می دهند!

اسید هیالورونیک در کجا یافت می شود؟ عملکرد و کاربردهای آن چیست

1 – انتخاب زمان تزریق پرکننده

شما می توانید تاریخ تزریق را طوری انتخاب کنید که به شما کمک کند در برابر خواب آلودگی مقاومت کنید و در برنامه خواب شما تداخل ایجاد نکند و این به نکات زیر بستگی دارد:

 • برنامه کاری خود را قبل از روز تزریق مرور کنید و از روزهای منتهی به برنامه های شلوغ که در آن کارهای زیادی برای انجام وجود دارد ، دوری کنید ، یا باید زود کار کنید و اگر گیج هستید ترجیح می دهید آخر هفته یا روز بعد را تعطیل کنید.
 • تزریق را صبح انجام دهید تا حدود 10-12 ساعت قبل از خواب داشته باشید ، زیرا مقاومت در برابر ساعت بیولوژیکی می تواند سخت ترین نوع مقاومت در برابر خواب باشد ، علاوه بر این نمی خواهید روز بعد خود را به رنج بکشید خواب آلودگی ، سردرد و خستگی.
 • تعیین تاریخ عمل در ساعات فعالیت خود به این معنی است که به خصوص در طی ساعات پس از تزریق کاملاً نشاط خواهید داشت و احساس خواب آلودگی و آزاردهندگی زیادی نخواهید کرد و می توانید در مقابل آن مقاومت کنید.
 • درصورتی که نتوانید برنامه را مطابق با نکات قبلی تنظیم کنید ، آن را به روشهای زیر واگذار می کنید.

2 – خواب خوب قبل از تزریق

مجموعه ای از نکات و دستورالعمل های مهم وجود دارد که باید قبل از تزریق فیلر انجام شود که باید به آن پایبند باشید و یکی از مهمترین این نظرات داشتن خواب کافی در روز قبل از تزریق است.

اینکه خواب کافی داشته اید به معنای فعالیت و استراحت بیشتر در طول روند است ، این بدان معنی است که احساس خواب نخواهید کرد یا حداقل خواب کم است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که 7-9 ساعت راحت باشید و خواب عمیق روز قبل از تزریق ، اطمینان حاصل کنید که اتاق راحت است ، دارای نور کم و دمای مناسب است.

شما می توانید در این روز خاص از بی خوابی رنج ببرید ، یا به این دلیل که از نتیجه گرفتن هیجان زده شده اید یا از اینکه از روند تزریق می ترسید ، و در آنجا مجبور خواهید شد با این اضطراب کنار بیایید ، خود را آرام کنید و افکار خود را با چیزهای کاملا متفاوت از فرآیند.

ممکن است مورد توجه شما قرار گیرد: نکاتی و روشهایی برای خلاص شدن از بی خوابی و به خواب رفتن


3 – بعد از تزریق خود را فعال نگه دارید

شما باید با تحرک و مشغله خود خلاق باشید! حقیقت این است که این جالب ترین قسمت است زیرا این روش ها بی پایان هستند و از فردی به فرد دیگر متفاوت هستند و در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد:

 • کارهایی را که دوست دارید انجام دهید و احساس لذت به شما بدهد انجام دهید ، اما تا زمانی که شامل هیچ تلاش جسمی عمده ای نشود ، می توانید نوشتن ، تماشای فیلم یا سریال یا گشت و گذار در اینترنت را بخوانید …
 • با دوستان خود همراه شوید این روز می تواند برای شما ویژه باشد و می توانید آن را در کنار دوستان نزدیک خود سپری کنید ، مخصوصاً اگر آنها در زمان تزریق منتظر شما باشند.
 • شما می توانید کارهایی را انجام دهید که به خستگی و تلاش زیادی احتیاج ندارند تا از این زمان استفاده کنید.

اهمیت خواب بعد از تزریق مواد پرکننده

اهمیت خواب بعد از تزریق مواد پرکننده

اینکه من به شما هشدار می دهم بعد از تزریق پرکننده بلافاصله نخوابید ، به این معنی نیست که خوابیدن بعد از سپری شدن دوره انتظار مهم نیست! به معنای واقعی کلمه ، او بسیار مهم است.

طولانی شدن موها با حنا و شنبلیله و فواید هر کدام

داشتن یک خواب راحت در طول دوره پس از تزریق و به بعد مزایای شما را تضمین می کند ، به شرطی که به قوانین صحیح نحوه خوابیدن پس از تزریق فیلر و مهمترین مزایای خواب متکی باشید:

 • بهبود ورم پوست و کبودی را به سرعت افزایش دهید.
 • کاهش سردرد و دردی که ممکن است در اولین دوره پس از تزریق ایجاد شود.
 • پوست را تحریک کنید تا کلاژن تولید کند و از تجزیه آن محافظت کند ، بنابراین نتایج مثبتی روی کل پوست شما ظاهر می شود.
 • جلوگیری از افتادگی پوست حتی پس از پاک شدن طبیعی مواد پرکننده ، بنابراین از چین و چروک های ناشی از آن رنج نخواهید برد.

چگونه می توانم بعد از پرکننده بخوابم؟ نحوه خوابیدن پس از تزریق مواد پرکننده

چگونه می توانم بعد از پرکننده بخوابم؟ نحوه خوابیدن پس از تزریق مواد پرکننده

راه خواب بعد از تزریق ماده پرکننده مسئله بسیار مهمی است که باید به درستی انجام شود ، بنابراین حتما نکات و توصیه های زیر را دنبال کنید:

 • پس از تزریق ماده پرکننده ، باید 4-6 ساعت قبل از دراز کشیدن صبر کنید تا از بروز عوارض جانبی جلوگیری کنید و از نتیجه تزریق مطمئن شوید.
 • برای 2-3 شب پس از تزریق ، باید در حالی که صورت را از بالش دور نگه داشته اید ، به پشت دراز بکشید و اگر تزریق در گردن انجام شده است ، باید گردن خود را نیز صاف نگه دارید.
 • برای اطمینان از صاف بودن کمر و گردن می توانید به جای یک بالش ، روی چند بالش حساب کنید.
 • برای جلوگیری از حساسیت و کاهش کبودی ، تورم و درد ، در روزهای اول پس از تزریق از مالیدن ناحیه تزریق شده با بالش با بالش خودداری کنید.
 • شما باید به بالش های راحت و نرم تکیه کنید که فاقد جزئیات و نقش های برجسته هستند.
 • بالشهایی با خلا در وسط وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که صورت به آن نمی مالد ، در صورت وجود انتخاب خوبی است.
 • خوابیدن در موقعیت جدید ممکن است دشوار باشد ، اما فقط چند روز طول می کشد ، بنابراین مطمئن شوید که در طول آن تلاش زیادی می کنید.
 • شما باید روی یک روبالشتی کاملاً تمیز و نخی بخوابید ، بنابراین آن را به طور مرتب و به خصوص در روزهای اول پس از پرکننده عوض کنید.
 • ممکن است در شب اول و دوم کمی احساس درد و ناراحتی کنید و این باعث می شود خواب شما محروم شود ، در چنین شرایطی می توانید به مسکن های تجویز شده توسط پزشک اعتماد کنید.
 • ممکن است هنگام خواب حرکت کنید ، بنابراین در صورت بیدار شدن و خوابیدن در وضعیت نامناسب ، پس از تزریق پرکننده مناسب مستقیماً به روش خواب برگردید و به پشت دراز بکشید.

اطمینان حاصل کنید که پس از تزریق فیلر از قوانین روش خواب پیروی کرده و زمان صحیح صبر کنید تا دراز بکشید! چنین جزئیاتی ممکن است ساده ، اما بسیار تأثیرگذار دیده شود.

سلب مسئولیت: اطلاعات ذکر شده در اینجا را نمی توان جایگزین مشاوره با پزشک یا جایگزینی برای پیروی از دستورالعمل هایی که به شما می گوید و نه به هیچ وجه در نظر گرفت.

منابع

.

منبع: magltk.com

مطالب مرتبط

Leave a Comment

یک + دو =