چگونه می توان رنگ های مناسب رنگ مو را که 100٪ مناسب شما باشد انتخاب کرد؟


کدام رنگ را باید انتخاب کنید که بیش از حد زیاد و گیج کننده باشد؟ آیا باید به پوست یا رنگ چشم خود نگاه کنید؟ شما فقط می دانید که یک رنگ موی خوب باعث درخشندگی ، سلامت و شادابی چهره شما می شود در حالی که رنگ موی نامطبوع همه چیز را برعکس می کند و ظاهری کسل کننده به شما می دهد! بنابراین ، در اینجا نحوه انتخاب رنگ های رنگ مو آمده است

رنگهای زیادی از رنگهای مو وجود دارد که باعث می شود کار انتخاب بین آنها پیچیده به نظر برسد.حتی قهوه ای نه تنها قهوه ای است بلکه باید بین قهوه ای شکل ، قهوه ای قرمز ، قهوه ای روشن و ... یکی را انتخاب کنید. فقط آن را به ما بسپارید.

آیا شما سرد ، گرم یا طبیعی هستید؟

آیا شما سرد ، گرم یا طبیعی هستید؟

وقتی صحبت از انتخاب رنگ های رنگ مو می شود ، فقط یک سوال وجود دارد که می تواند انتخاب کند کدام رنگ را انتخاب کنید: "آیا شما سرد ، گرم یا طبیعی هستید؟" یعنی پوست شما رنگی سرد دارد یا گرم یا طبیعی است؟

اما شما به دماسنج یا قرار دادن پشت دست در برابر پوست و دمای آن احتیاج ندارید! آنچه شما باید انجام دهید این است که رنگ آن را بررسی کنید و برای این منظور باید چندین موضوع را بررسی کنید و سپس به سوال پاسخ دهید.

1 - رنگ پوست شما نزدیک به پارگی است

باید جلوی پنجره بایستید و به آینه نگاه کنید ، مخصوصاً ناحیه بین چشم! چه رنگی به نظر می رسد؟ اگر به رنگ بنفش یا آبی تمایل دارید ، این بدان معنی است که پوستی سرد دارید ، اما اگر این رنگ سبز یا زرد باشد ، این نشان دهنده گرم بودن پوست شما است.

2 - باید رژگونه صورتی بزنید

جلوی پنجره بمانید ، و رژگونه صورتی را روی گونه های خود بمالید و مقدار بیشتری از آن را بزنید (نگران نباشید ، با این مقدار رژگونه از خانه بیرون نمی روید!).

در صورتی که رژگونه صورتی به نظر می رسد گویی بخشی از پوست شماست و بسیار به آن متناسب است ، این بدان معناست که شما یکی از صاحبان پوست سرد هستید ، اما اگر پوست شما با رژگونه صورتی زرد یا کمرنگ به نظر می رسد ، این بدان معناست که شما قطعاً یکی از صاحبان پوست گرم هستید.

اگر پوست گرم دارید ، طبیعتاً رژگونه صورتی در کیف آرایش ندارید زیرا با پوست شما متناسب نیست ، اما پوست شما با رژگونه براق طلایی یا رژگونه قرمز نارنجی مطابقت دارد.

اما اگر تمام رژهای صورتی ، طلایی یا نارنجی به زیبایی با پوست شما همخوانی داشته باشند ، این بدان معنی است که پوست شما متوسط ​​یا طبیعی است (طبیعی).

3 - رابطه پوستی شما با خورشید چگونه است؟

رابطه پوست خود با خورشید را چگونه توصیف می کنید؟ آیا پوست شما در معرض نور خورشید به سرعت قرمز می سوزد؟ بنابراین این به شما اطمینان می دهد که رنگ آن پوست سرد یا پوست سرد است ، در مقابل ، پوست گرم هنگام قرار گرفتن در معرض آفتاب به سرعت تیره می شود (این عالی است ، درست است ، به خصوص اگر می خواهید برنزه شوید!).

اما باید توجه داشته باشید اگر پوست شما به سرعت برنزه می شود ، لازم است که بیش از پوست سرد ، کرم محافظ بزنید.

شاید برایتان جالب باشد: 13 ماده ضد آفتاب از پوست شما در برابر بدترین دشمن محافظت می کند

4 - از چهره خود یک کاغذ سفید بپرسید

بله ، یک برگ کاغذ سفید می تواند پاسخ دهد و به شما کمک کند بین رنگهای رنگ مو انتخاب کنید (باید سفید روشن باشد بنابراین یک برگ خوب انتخاب کنید!).

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که کاغذ را به شانه نزدیک کرده و متوجه تفاوت آن با پوست خود شوید (منظور من تفاوت رنگ نیست ، بلکه درجه رنگ یا دامنه رنگ است) ، بنابراین اگر پوست شما بیشتر از کاغذ صورتی یا آبی به نظر می رسد ، این به این معنی است که پوست شما خنک است.

اما اگر به نظر می رسد پوست شما زردتر از کاغذ است یا تمایل به نارنجی یا طلایی دارد ، این به معنای گرم بودن آن است.

5 - رنگ رگ های مچ دست شما

مچ دست خود را بلند کرده و رنگ رگهایی که ظاهر می شوند را ببینید! اگر تمایل به سبز یا زیتونی دارد ، این نشان دهنده گرم بودن پوست شما است ، اما اگر رگها آبی یا بنفش به نظر برسند ، این بدان معنی است که پوست شما سرد است.

اما اگر رگه های آبی و سبز وجود داشته باشد چه می کنید؟ وقتی پوست شما (طبیعی) است ، یعنی بین پوست گرم و پوست سرد.

6 - لوازم جانبی طلا یا نقره ... چه چیزی بیشتر به شما مناسب است؟

یک گردنبند طلا روی گردن خود قرار دهید و سپس یک گردنبند نقره ای امتحان کنید ، کدام یک بیشتر به شما می آید؟ اگر گردنبند طلایی به دلیل گرم بودن پوست شما است ، اما اگر نقره مناسب است ، پوست شما سرد است ، اما اگر هر دو مناسب باشند ، خوش شانس هستید! زیرا شما یکی از دارندگان پوست طبیعی هستید.

به طور کلی ، برای انتخاب رنگ های رنگ مو ، به تنهایی و بدون قوانین باقیمانده نمی توان به این قاعده اعتماد کرد ، زیرا لوازم جانبی به موارد دیگری غیر از رنگ پوست شما مربوط می شود ، مانند لباس هایی که می پوشید - مناسبت - سلیقه شما و آنچه را ترجیح می دهید - ترندهای مد و سایر موارد ...

7 - رنگ چشم شما چیست؟

بله ، رنگ چشم شما از نظر رنگ رنگ مو نقش زیادی دارد ، زیرا به نوعی یا دیگری در تعیین ماهیت پوست شما نیز نقش دارد ، بنابراین اگر چشمانی به رنگ سبز یا آبی دارید ، این بدان معنی است که پوست شما تمایل به خنک تر شدن دارد ، در مقابل ، چشم های سیاه ، قهوه ای و فندقی سرد هستند. تا پوست شما گرمتر شود.

8 - احساس گیجی بیشتری می کنید!

اگر 7 تست قبلی را انجام داده باشید و هنوز احساس تاریکی کنید ، چه می کنید؟ اگر چشمان شما رنگی باشد و رنگ رگهای دست و پوست اشک شما سبز باشد و در عین حال رژگونه صورتی و لوازم جانبی نقره ای مناسب شما باشد و در مقایسه با کاغذ سفید ، پوست شما بیشتر به رنگ زرد باشد و در عین حال قرمز و قهوه ای باشد؟ آیا پوست سرد یا گرم دارید؟

شما فقط یکی از دو گزینه زیر را خواهید داشت! اولین مورد این است که یک ویژگی غالب وجود دارد ، به این معنی که بیشتر شاخص ها نوع خاصی از پوست را به شما می گویند به جز یک یا دو شاخص ، پس پوست شما مطابق با بیشترین شاخص ها خواهد بود.

در مورد انتخاب دوم ، که درصورت عدم وجود درصد بیشتری نسبت به دیگری است ، همانطور که در ابتدای موضوع ذکر کردیم: چشمهای روشن ، رگهای سبز ، پوست زرد ، رژگونه صورتی و لوازم جانبی نقره ای ، پس مطمئن شوید که شما از دارندگان پوست طبیعی یا پوست طبیعی هستید که ویژگی های پوست را ترکیب می کند پوست سرد و گرم.

ممکن است برای شما جالب باشد: از کجا نوع پوست خود را می شناسم ، بنابراین بدون مشخص کردن نوع آن نمی توانم با آن کنار بیایم


رنگ های رنگ مو مطابق با چهره شما

رنگ های رنگ مو مطابق با چهره شما

به سادگی! پوست سرد با رنگ های سرد مو مطابقت دارد ، در مقابل ، پوست گرم با رنگ های گرم مو مطابقت دارد ، به این معنی که کلمات مشابه همیشه برنده می شوند ، به جز پوست طبیعی ، زیرا با رنگ های طبیعی مطابقت ندارد!

1 - رنگهای رنگ مو متناسب با پوست سرد

وقتی به روزهای سرد فکر می کنید ، به چه رنگ هایی فکر می کنید؟ مطمئناً آسمان ابرهای آبی ، خاکستری یا سفید ، قهوه ای خاکی و ... است و در مورد مو نیز همین مسئله وجود دارد ، بنابراین باید به رنگهای سرد مو اعتماد کنید ، رنگهایی که احساس سرما را در شما ایجاد می کنند.

مهمترین آنها عبارتند از: سیاه - خاکستری - بور با دسته های آبی - موهای مشکی با تافته بنفش - قهوه ای تیره - قهوه ای شکل - قهوه ای کاراملی - بور طلایی - صورتی ....

2 - رنگ های رنگ مو متناسب با پوست گرم

در مورد زمانی که به روزهای گرم تابستان فکر می کنید ، البته رنگ هایی مانند: طلایی ، رنگ خورشید ، نارنجی ، قرمز ، بور و دیگر رنگ هایی که به شما احساس گرمی می دهند ، باید به رنگ های گرم مو اعتماد کنید.

مهمترین آنها عبارتند از: بور - قهوه ای - قرمز - نارنجی - طلایی - بورگوندی - بور روشن - قهوه ای با رشته های طلایی - مشکی - رنگهای قوی در یک درجه یا ادغام چندین سایه با هم یا رنگ آمیزی رشته ها به رنگ دیگر و سایر ...

3 - رنگهای رنگ مو که مناسب پوستهای معمولی است

اگر شما یک خانم پوستی معمولی هستید ، پس خوش شانس هستید زیرا نه تنها رنگ موهای معمولی برای شما مناسب است ، بلکه تمام رنگ ها در سایه های مختلف وجود دارد: قهوه ای - سیاه - خاکستری - بور - قرمز ... شما می توانید به روزهایی که دوست دارید فکر کنید ، فرقی نمی کند تابستان باشند یا زمستان ، همه آنها رنگ های شما هستند.

ممکن است دوست داشته باشید: رنگ مو نسکافه ای ... می توانید در سایه هایی که دوست دارید یک رنگ قهوه ای دریافت کنید


چگونه می توان رنگ ها را برای رنگ مو انتخاب کرد؟

چگونه می توان از بین رنگ های رنگ مو انتخاب کرد؟

بعد از اینکه دایره گزینه های پیش روی خود را بر اساس رنگ پوست خود باریک کردید ، نوبت آن است که یکی از آنها را انتخاب کنید و موهای خود را با آن رنگ کنید و این از طریق موارد زیر امکان پذیر است:

1 - رنگها را امتحان کنید و آنها را انتخاب کنید

بله، تو میتونی! در مورد روش ، این روش مبتنی بر کاربردهای دستگاه های هوشمند و فیلترهایی برای دوربین است که برای تغییر رنگ موهای شما کار می کند ، یعنی همه آنچه وجود دارد این است که از شما عکس گرفته و سپس موهای خود را تعریف کرده و رنگ رنگی خاصی را انتخاب کنید ، بنابراین پس از امتحان آن می توانید رنگ های رنگ مو را انتخاب کنید.

2 - با رنگ مو خود را نگیرید

هر چیزی که طبیعی است زیبا ترین آن است ، این یک قاعده است که هیچ دو با آن مخالف نیستند ، و مسئله در مورد رنگ مو یکسان است ، هرچه طبیعی تر و نزدیک تر به رنگ موی شما باشد ، زیباتر است ، یعنی شما می توانید سایه های مختلف رنگ مو خود را انتخاب کنید یا می توانید به رنگ های نزدیک به آن اعتماد کنید ، حتی اگر می خواهید یک رنگ عجیب و غریب را امتحان کنید ، با رنگ طبیعی مو شروع کنید.

3 - در مورد انتخاب افراد مشهور اطلاعات کسب کنید

شما می توانید از نظر رنگ پیگمنت به انتخاب افراد مشهور تکیه کنید ، آنچه در اینجا وجود دارد این است که به دنبال تصاویر افراد مشهور با همان رنگ پوست ، نزدیک آنها یا نزدیک به رنگ چشم خود باشید و با این کار می توانید از رنگ های این رنگدانه متناسب با رنگ پوست خود ایده بگیرید.

4 - مراحل ساده ای که لازم نیست بپرید

اگر می خواهید رنگ جدیدی را امتحان کنید ، مجبور نیستید یک باره دور شوید ، اما می توانید به مراحل ساده اعتماد کنید و یا رنگ مو را به تدریج تغییر دهید تا در نهایت به رنگ مورد نظر شما برسد.

5 - آیا این رنگ را دوست دارید؟

مهم این است که رنگ رنگ مناسب پوست و موهای شما از رنگی باشد که وقتی موهای خود را با آن رنگ می کنید آن را دوست داشته باشید و خود را دوست داشته باشید و اگر رنگ آن عجیب و قوی باشد می توانید به رنگ های موقت اعتماد کنید که مدت کوتاهی دوام دارند و بعد از بین می روند.


توجه: هر آنچه را انتخاب می کنید ، علاوه بر مراقبت خوب از موهای رنگ شده ، باید به رنگی عاری از ترکیبات شیمیایی و آمونیاک که ممکن است به مو آسیب برساند اعتماد کنید.

آنقدرها هم پیچیده نیست! آنچه که وجود دارد این است که رنگ پوست خود را تعیین کنید و سپس رنگ هایی را که باید انتخاب کنید و سپس با توجه به توصیه قبلی به یک رنگ اعتماد کنید ، تلاش شما را می گیرد و مطمئناً رنگ مناسبی خواهید گرفت.


شاید برای شما جالب باشد:

  • 10 قانونی که مراقبت از موهای رنگ شده را تضمین می کنند
  • روال ساده مراقبت از مو در 17 مرحله
  • مهمترین محصولات مراقبت از مو که نمی توان آنها را رها کرد

منابع

.

منبع: magltk.com

مطالب مرتبط

Leave a Comment

پانزده − دوازده =