یک کاپوچینوی خانگی… آنچه شما نیاز دارید 3 ماده اولیه است ، فقط اسپرسو ، شیر و شکر


اسپرسو با شیر داغ و یک لایه کف ، اگر طرفدار کاپوچینو هستید ، این باید جزو موارد مورد علاقه شما باشد و اگر این سه ماده را داشته باشید ، خوب است زیرا قادر خواهید بود از یک فنجان کاپوچینوی خانگی لذت ببرید.

البته روش کاپوچینوی خانگی همان نسخه لوکس نیست ، اما خوشمزه است و صبح که تمایلی به پوشیدن لباس و رفتن به سفر به استارباکس ندارید فقط برای یک فنجان کاپوچینو کافئین مورد نیاز را به شما می دهد!

کاپوچینوی خانگی

در اینجا زمان تبدیل شدن به باریستای خودتان است و در اینجا تمام جزئیات در مورد نحوه استفاده از کاپوچینوی خانگی برای دریافت خوشمزه ترین فنجانی که حتی می توانید در استارباکس داشته باشید آورده شده است.

مواد تشکیل دهنده کاپوچینو خانگی

مواد تشکیل دهنده کاپوچینو خانگی

یک آشپز خوب هرگز بدون اطمینان از داشتن همه مواد و وسایل مورد نیاز خود شروع به پخت و پز نمی کند و کاپوچینو نیز همین طور است ، اما خبر خوب این است که شما فقط به چند ماده اولیه احتیاج دارید.

  • قهوه فوری (نوعی که شما ترجیح می دهید).
  • شیر (می توانید درصد چربی موجود در آن را به دلخواه انتخاب کنید).
  • ظرف هوای بسته (باید به اندازه ای بزرگ باشد که فقط نیمی از شیر پر شود).
  • شکر (به دلخواه و بدون افزودن آن می توانید از آن صرف نظر کنید).
  • یک فنجان آب گرم
  • مواد اضافه شده به دلخواه: شکلات - کاکائو - دارچین - وانیل ...

توجه: انواع مختلفی از شیرها کف های مختلفی می دهند.

شاید برایتان جالب باشد: مواد تشکیل دهنده نسکافه ، کاپوچینو و 25 نوشیدنی قهوه


طرز تهیه کاپوچینو در خانه

طرز تهیه کاپوچینو در خانه

اکنون همه مواد و تجهیزات مورد نیاز را در اختیار دارید ، بنابراین چگونه کاپوچینوی خانگی درست می کنیم؟ خیلی راحتتر از آن است که فکر می کنید.

1 - اسپرسو

اولین قدم در تهیه کاپوچینوی خانگی اسپرسو است ، بنابراین باید قهوه فوری را به فنجان آب داغ اضافه کنید و کمی هم بزنید تا کاملا ذوب شود.

توجه: اگر می خواهید کاپوچینوی خانگی سردی داشته باشید باید منتظر بمانید تا قهوه کمی خنک شود و سپس یخ به آن اضافه خواهید کرد (قبل از اتمام مرحله 3 یخ اضافه نکنید).

شاید دوست داشته باشید: نحوه ساخت اسپرسو بدون دستگاه ... 3 راز اسپرسوی عالی


2- کف شیر

حالا نوبت کف شیر است. ابتدا شیر را با کمی شکر در قابلمه مناسب روی اجاق بریزید و آن را داغ کنید تا جوش بیاید. بعد از آن آن را از روی حرارت برداشته و با احتیاط آن را داخل ظرف در بسته ریخته و سپس ظرف را تکان دهید (مراقب باشید نسوزد!) به سرعت تکان دهید. تا کف کافی بدست آورید.

ممکن است دوست داشته باشید: طرز تهیه کف کاپوچینو 5 دستور العمل برای یک فنجان کاپوچینو خوشمزه


3 - شیر

بعد از اینکه لرزش شیر را تمام کردید ، آن را روی اسپرسو بریزید ، در مورد مقدار ، می توانید متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید ، می توانید کنسانتره کاپوچینو را که سرشار از اسپرسو است ، درست کنید یا مقدار شیر را افزایش دهید.

توجه 1: اگر می خواهید کاپوچینوی مرطوب تهیه کنید ، شیر و کف اضافه کنید ، اما اگر می خواهید کاپوچینوی خشک یا تیره تهیه کنید ، باید مرحله اضافه کردن شیر را حذف کنید و فقط کف را به آن اضافه کنید.

توجه 2: اگر می خواهید یک کاپوچینوی سرد بخورید ، باید کمی صبر کنید تا شیر قبل از افزودن آن به اسپرسو خنک شود ، و ترجیح داده می شود قبل از اتمام این مرحله یخ به اسپرسو اضافه نکنید.

شاید برایتان جالب باشد: نسکافه با شیر ... آیا شیر با نسکافه باعث افزایش وزن می شود یا باعث کاهش آن می شود؟


4 - کف

در حالی که شیر را روی اسپرسو می ریزید ، البته کف وجود دارد که ممکن است با آن درون فنجان رفته باشد ، اما این کافی نیست بنابراین شما به یک قاشق نیاز دارید تا کف شیر را در فنجان کاپوچینو اضافه کنید.


5- کاپوچینوی خانگی

در اینجا او اکنون یک فنجان کاپوچینوی خوشمزه دارد و تنها چیزی که برای لذت بردن از آن باقی مانده است ، اما قبل از آن می توانید شکلات ، کاکائو ، دارچین یا وانیل ... و سایر مواد افزودنی خاص را اضافه کنید.


شکر شیر اسپرسو و همه چیز زیبا این است که یک فنجان کاپوچینوی خانگی خوشمزه آماده نوشیدن و لذت بردن از هر جرعه است.

شاید برایتان جالب باشد: "لطفاً یک کاپوچینوی بزرگ!" Ca روش کاپوچینو و تأثیرات آن بین افزایش وزن و کاهش وزن؟


منابع

.

منبع: magltk.com

مطالب مرتبط

Leave a Comment

چهار + شانزده =