شنبه , فروردین 21 1400
best بهترین روش آموزش انگلیسی به کودکان باید به آنها 660x330 - best بهترین روش آموزش انگلیسی به کودکان ... باید به آنها اعتماد کنید

best بهترین روش آموزش انگلیسی به کودکان … باید به آنها اعتماد کنید

امروزه یادگیری زبان انگلیسی یکی از مبانی اساسی برای همه افراد است ، به ویژه برای کودکان ، بنابراین چه شما یک معلم باشید و چه بچه داشته باشید ، در اینجا 7 نکته و روش ذکر شده است که باعث می شود کودکان انگلیسی را با لذت و سرگرمی فرا بگیرند.

آماده شوید که در شرف تبدیل شدن به بهترین معلم انگلیسی برای مهربانی یا دانش آموزان خود هستید!

فهرست مطالب

بهترین روشهای آموزش انگلیسی به کودکان

| مجله زنان ایران

7 - یادگیری زبان انگلیسی را سرگرم کننده کنید

کودکان از طریق سرگرمی و بازی بهتر یاد می گیرند ، بنابراین لذت بخش کردن آموزش مهمترین کار است و شما می توانید به نکات زیر اعتماد کنید:

الف - بازی ها

بازی ها یک روش عالی برای تبدیل کلاس شما به یک کلاس تعاملی تر و اطمینان از مشارکت همه دانش آموزان شما هستند. علاوه بر این ، بازی های زیادی وجود دارد که از طریق آنها می توانید در یادگیری زبان و برقراری ارتباط بهتر اطلاعات به حداکثر سود برسید ، مانند: a بازی با کلمات یا یک بازی سوال و غیره


ب - تجدید

شما باید خلاق باشید تا دانش آموزان شما از انجام هر روز تکرار و تکرار خسته نشوند! در برنامه ها و سبک تدریس خود خلاق باشید ، چیدمان نشستن دانش آموزان یا نحوه قرارگیری صندلی ها را به صورت روزانه تغییر دهید و قبل از شروع درس هر روز س variousالات مختلف بپرسید یا در مورد موضوعات مختلف بحث کنید.


ج - هنر

کودکان درسهای هنری را دوست دارند و به خوبی با آنها ترکیب می شوند زیرا هر کودک یک هنرمند است! بنابراین ، شما می توانید به طور خاص در آموزش زبان انگلیسی به کودکان ، با درخواست انجام یک پروژه هنری که به زبان انگلیسی بستگی دارد ، مانند کشیدن نامه از حروف یاد گرفته شده یا جمع آوری تصاویر در اطراف یک کلمه خاص و غیره ، به این امر اعتماد کنید.


6- آموزش انگلیسی انگلیسی به کودکان

یادگیری آنلاین فقط هدف افراد مسن نیست! این برای همه مناسب است و می تواند برای کودکان نیز بیش از آنچه تصور کنید موثر باشد ، زیرا این برنامه سرگرمی و یادگیری را علاوه بر قابلیت های بالایی که ممکن است توسط هیچ مutesسسه ، دوره یا مدرسه ای ارائه نشده باشد ، ترکیبی از شما می کند و شما گزینه های بسیاری دارید ، بیشترین مهمترین آنها عبارتند از:

الف - برنامه هایی برای آموزش انگلیسی انگلیسی به کودکان

برنامه های زیادی برای تلفن های هوشمند یا تبلت ها وجود دارد که به کودکان در آموزش علوم و زبانهای مختلف ، به ویژه زبان انگلیسی اختصاص دارد ، شما می توانید برنامه مناسب برای سن کودک را پیدا کنید ، چه یک برنامه رایگان باشد یا پرداخت ، و همه شما باید نصب کنید برنامه موجود در دستگاه و سپس زمان مناسبی را برای یادگیری زبان انگلیسی کودک خود اختصاص دهید.

ممکن است علاقه مند باشید: برنامه های آموزشی برای کودکان ... 20 برنامه برتر مفید ، سرگرم کننده و ایمن


ب - آموزش آنلاین انگلیسی به کودکان

به همان روشی که برنامه ها دارند ، بسیاری از سایت ها از قبل در دستگاه های هوشمند برنامه دارند! و وقتی نوبت به آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان می رسد ، شما گزینه های زیادی دارید ، خواه سایت های آموزشی باشند که محتوای جالب و مفیدی را ارائه می دهند ، و خواه می خواهید در دوره ها شرکت کنید ...

داشتن دوست خوب چه مزایایی دارد؟ 5 فایده دوستان

شاید برایتان جالب باشد: آیا می خواهید فرزندتان انگلیسی یاد بگیرد؟ در اینجا 8 بهترین وب سایت برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان وجود دارد


C - کانال های YouTube برای آموزش انگلیسی انگلیسی به کودکان

YouTube می تواند مشهورترین پلتفرم در جهان باشد که از طریق آن می توانید هر آنچه را که می خواهید بیاموزید ، از جمله دروس برای کودکان یا کلیپ های انیمیشن و غیره ، پیدا کنید ... اما اعتماد به YouTube Kids ترجیح داده می شود ، اما با این کار شما مجبورید که مراقب باشید تا بدانید که به کودکان چه چیزی پیشنهاد می شود.

شاید علاقه مند باشید: کانال های YouTube برای یادگیری انگلیسی برای کودکان را نمی توان از دست داد


5- یادگیری زبان انگلیسی را فعالتر کنید

دکتر ماریا مونته سوری پیشنهاد می کند که کودکان پس از یادگیری راه رفتن بهتر می توانند دانش کسب کنند!

کودکان حرکات را دوست دارند و هنگام فعالیت بهتر یاد می گیرند ، علاوه بر این که اطلاعات را با حرکات و فعالیت های بدنی پیوند می دهند ، اثر یادگیری را افزایش می دهد ، علاوه بر این فقط نشستن و یادگیری به روش سنتی کودکان را تحت فشار قرار می دهد و باعث کسالت می شود ، خستگی و حواس پرتی ، و می توانید به گزینه های زیر اعتماد کنید:

الف - عروسک بازی می کند

به جای خواندن متون انگلیسی که به فرزندان خود می آموزید ، می توانید آن را به یک فعالیت شگفت انگیزتر تبدیل کنید که در آن آنها انگلیسی را بدون اینکه متوجه شوند با بازی در متن یا داستان به روش تئاتری ، انگلیسی را یاد بگیرند ، آیا کودکان آن را اجرا می کنند یا خیر. یا عروسک ها را حرکت می دهند.

می توانید آنها را به گروه تقسیم کنید و نقش ها را بین آنها تقسیم کنید تا آنها قطعات خود را حفظ کنند و بازیگری را انجام دهند.


ب - جعبه های اسرارآمیز

این فعالیت تخیل کودک را توسعه می دهد و توانایی تفکر تحلیلی او را بیشتر می کند ، زیرا این کار بر اساس قرار دادن یک چیز مرموز در یک جعبه است و سپس دانش آموزان از شما س questionsال می کنند تا آنها چیز مرموز را بدانند ، اما شما باید به انگلیسی پاسخ دهید .

نقش ها همچنین می توانند چیزی را منعکس کنند که باعث می شود چیز مرموز را انتخاب کنند و شما بپرسید تا بدانید چیست.


C - کیست های مخفی

به روشی مشابه جعبه های مرموز ، اما در اینجا کودکان به حواس خود اعتماد خواهند کرد: لمس - بو - شنیدن ... برای درک چیز مرموز کیف.

شما باید با دقت چیزهایی را که متعلق به کاری است که برای دانشجویان خود به زبان انگلیسی انجام می دهید انتخاب کنید ، به عنوان مثال اگر آنها می خواهند نام برخی میوه ها را یاد بگیرند ، می توانید یک پرتقال ، موز یا سیب را در کیسه قرار دهید تا قوی باشد شروع به درس خود


4 - همیشه با بچه های خود انگلیسی بسازید

چه برای کودکان و چه برای افراد مسن ... همیشه و برای همیشه در معرض قرار گرفتن در معرض زبان چیزی است که یادگیری آن را به روشی بهتر تضمین می کند ، شما می توانید آن را تصور کنید درست مثل کودکان یادگیری تلفظ ، آنها دائما سعی می کردند با آنها بطور مداوم به زبان مادری صحبت کنند ، و می توانید به نکات زیر اعتماد کنید:

رکورد داران ایرانی در گینس

الف - مرتبا جلوی کارت های خود داشته باشید

کارت های رمپینگ یکی از بهترین روش هایی است که می توانید شمارش کنید. می توانید آنها را خودتان بسازید یا آنها را به صورت آماده تهیه کنید. کارت های مخصوص بچه ها معمولاً شامل حروف یا کلمات ساده با تصاویر و نقاشی های مربوط به آنها هستند.

خودتان می توانید آن را بسازید ، و ترجیح داده می شود اگر این کار را با فرزند خود به اشتراک بگذارید ، یک فعالیت متمایز و هنری باشد که باعث افزایش اثربخشی یادگیری می شود ، یعنی بعد از یادگیری هر حرف یا کلمه ، یک کارت جدید درست کنید و روی آن بچسبانید دیوار اتاقش


ب - در خانه انگلیسی صحبت کنید

تمرین زبان حتی برای شما بهترین راه برای یادگیری آن است ، پس چرا برای فرزند خود به این کار اعتماد نکنید؟

به سادگی زمانی را از روز خود اختصاص دهید تا با شما و فرزندتان به انگلیسی صحبت کنید ، مطمئناً مکالمه دشوار و پیچیده ای برقرار نخواهید کرد. می توانید با چیزهای ساده یا چیزهایی که اخیراً یاد گرفته اید شروع کنید و همچنین می توانید به برنامه ها ، فیلم ها و بیشتر ...


ج - کودک خود را وادار کنید تا به شما انگلیسی یاد دهد

این روش می تواند موثرتر از آن باشد که تصور کنید! شما به سادگی باید نقش ها را بین خود و فرزند خود تغییر دهید ، بنابراین به جای اینکه به او آموزش دهید ، از او بخواهید این وظیفه را بر عهده بگیرد.

اینکه او آنچه را که مطالعه و آموخته توضیح می دهد ، این نشان می دهد که او علاوه بر اطمینان از ثبات اطلاعات ، درسها را به خوبی درک کرده است ... و موضوع در حد یادگیری زبان متوقف نمی شود ، بلکه مفید است در رشد شخصیت و توانایی او در برقراری ارتباط با دیگران ، مهارتی که دقیقاً به همان اندازه نیاز او برای یادگیری لازم است.


3 - دانش آموزان خود را به بیرون ببرید

کودکان در خارج بیشتر سرگرم می شوند و با کاوش در دنیای اطراف خود بهتر می آموزند. می توانید به ایده های زیر اعتماد کنید:

الف - چیزها را پیدا کنید

می توانید از دانش آموزان خود بخواهید که مواردی را که با حروف یادگیری شروع می شوند جستجو کنند یا به دنبال چیزی باشند که نام آنها در یک جمله مفید به زبان انگلیسی قرار گیرد.


ب - شکار گنج

می توانید مجموعه ای از راهنماها را به انگلیسی ترسیم یا بنویسید و از دانش آموزان یا فرزندان خود بخواهید که آن شی یا گنجی را که سرنخ ها به دست آورده اند جستجو کنند.

مهم نیست که آن چیز یا گنج چیست ، حتی اگر فقط در یک مکان خاص ایستاده باشد یا یک عکس را ببیند ... آنچه مهم است این است که از زبان انگلیسی در جستجو و تجزیه و تحلیل شواهد برای رسیدن به آن استفاده می شود.


ج - چیزهای اطراف شما

شما می توانید با تکیه بر چیزهای اطراف خود با معرفی دانش آموزان به چیزهای جدید و معرفی آنها به محیط اطراف ، به شما در برقراری ارتباط بهتر ایده های درسی کمک کنید ، این باعث تحریک حافظه آنها می شود و توانایی درک و تمرکز بیشتری در آنها ایجاد می کند.


2 - به سریال ها ، فیلم ها و آهنگ ها بستگی دارد

کودک می تواند به سرعت از فعالیت های معمول معمول خسته شده و علاقه خود را از دست داده و تمرکز خود را بر روی چیزهایی که یاد می گیرد و به دنبال چیز دیگری باشد که توجه او را جلب کند ، اما اگر یادگیری انگلیسی سرگرم کننده باشد و آنچه کودک را به خود جلب می کند ، اینگونه نیست با تکیه بر:

چگونه شخصیت کاریزماتیک داشته باشیم؟ 10 روش داشتن شخصیتی کاریزماتیکی

الف - برنامه های آموزش زبان انگلیسی

برنامه ها و مجموعه های زیادی در زمینه یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد که در چندین سطح هستند ، به طوری که شما سطح مناسبی را برای دانش آموزان یا فرزند خود انتخاب می کنید و اینگونه برنامه ها معمولاً تعاملی هستند که سرگرم کننده را با یادگیری ترکیب می کنند و سبک جالبی را در پیش می گیرند.


ب - فیلم و سریال برای کودکان

در مورد یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان ، می توانید به فیلم ها و سریال های ترجمه نشده انگلیسی برای کودکان که متناسب با سن آنها هستند اعتماد کنید.

چنین مجموعه هایی به ویژه برای آموزش زبان به کودکان (آموزش زبان انگلیسی مادری به آنها) طراحی شده اند و بنابراین برای رشد مهارت های کودک و تقویت مبانی زبانی وی به روشی سرگرم کننده و ساده مثر هستند.


C - آهنگ به زبان انگلیسی

قدرت ترانه های انگلیسی کجای کودکان است؟ قدرت آن در لذت بردن از ریتم و ملودی نهفته است ، که باعث می شود کودک بتواند آن را به راحتی حفظ کند و تکرار کند ، و بنابراین این مسئله مهارت های گفتاری و شنیداری او را توسعه می دهد.

علاوه بر این ، درک کلمات و معنای آهنگ ها پس از حفظ آنها ، واژگان کودک را افزایش می دهد بدون اینکه احساس کند که دارد یاد می گیرد ... تمام کاری که او انجام می دهد خواندن ، آواز و آواز است.

توجه: شما باید به هر چیزی که کودک شما تماشا می کند توجه کنید ، خواه برنامه باشد ، سریال ، آهنگ یا فیلم ... و بهتر است به منابع معتبر اعتماد کنید.


1 - یادگیری انگلیسی را با چیز مثبت مرتبط کنید

پیوند یادگیری به طور کلی - نه تنها زبان انگلیسی - با چیز مثبتی مهم است زیرا این امر توانایی ها و پتانسیل های کودک را تحت تأثیر قرار می دهد ... و نباید به هیچ چیز منفی مرتبط باشد ، بنابراین روی 3 نکته زیر تمرکز کنید:

الف - به فرزند خود جایزه بدهید

به دانش آموز یا کودک خود به خاطر یادگیری زبان انگلیسی پاداش دهید ، زیرا این برای او معنای زیادی دارد و باعث می شود ارزش کاری را که انجام می دهد احساس کند و البته شما به جایزه بزرگ یا گران قیمت ، ستاره نیاز ندارید ، مدال ، یا یک تکه شکلات یا یک پیاده روی کوتاه بیش از اندازه کافی است.


ب - هرگز دانش آموزان خود را تحت فشار قرار ندهید

مهم است که توانایی دانش آموزان یا فرزند خود را درک کنید ، که در این سن از کودکی به فرزند دیگر متفاوت است ، یعنی شما باید علاوه بر عدم اعمال فشار ، میزان و سطح اطلاعات مناسب آنها را نیز بدانید. چیزهای زیادی یاد بگیرند یا به آنچه بیش از توانایی آنها است برسند.


ج - از توبیخ یا تنبیه پرهیز کنید

این مرحله برای کودک حساس است ، بنابراین تجربیات منفی می تواند در طول زندگی با او باقی بماند و بر شخصیت او تأثیر بگذارد ، بنابراین هنگام خطا از مواخذه یا تنبیه پرهیز کنید ، اما از او حمایت کنید ، او را تشویق کنید و به او بیاموزید که اشتباه چیز خوبی است که به ما امکان پیشرفت می دهد.

منابع

.

منبع: magltk.com

درباره ی جواد عصمتی

مطلب پیشنهادی

تمام آنچه در مورد ارتباطات معنوی باید بدانید چیست؟ با 310x165 - تمام آنچه در مورد ارتباطات معنوی باید بدانید ... چیست؟  با چه کسی؟  چطور؟

تمام آنچه در مورد ارتباطات معنوی باید بدانید … چیست؟ با چه کسی؟ چطور؟

این شخص ممکن است یک دوست ، عاشق ، خویشاوند یا همکار باشد ... و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =